+

1. Víkend 2017

Komplimenty nešetří ani pan Josef Kořenek, jeden z otců mladých nadějí. Ten dorazil na akci dokonce až z Olomouce. "Přečetli jsme si o ní na webu a zavolali, zda je víkend i pro mimobrněnské. Po kladné odpovědi jsme neváhali,“ popisuje. "Kometě fandíme, takže to pro kluky byl výborný zážitek. Spokojení jsme nakonec byli všichni. Celá akce klapala naprosto bez zádrhelů, zorganizovaná byla na jedničku. Přístup trenérů i ostatních kluků mne až překvapil. I nejmenší detaily fungovaly, kupříkladu pán, který brousil brusle, byl jedinečný. Takto nabroušené je nepamatujeme. Celé to nemělo jediné slabé místo,“ libuje si spokojený tatínek.

2. Víkend 2015

Závěrem ještě dodáme poznatky dvou rodičů, kteří neváhali a svého potomka na kemp přihlásili. Překvapivě na kemp přihlásil syna Daniela Zdeněk Šimonů. Daniel totiž normálně hrává za Zlín, ale podobná akce mu v bydlišti chyběla: "U nás bohužel něco podobného pro děti chybí. Možná jsem trošku zaujatý, ale byl jsem z Víkendu s Kometou nadšený. Dozvěděli jsme se o něm náhodou, protože ve Zlíně žádné reklamy nebyly, což plně chápu. Nejvíc se mi líbila profesionalita, kterou vedoucí akce a trenéři nabídli. Kluk je brankář a dva dny pro něj byly strašně náročné, protože musel čelit všem situacím, které na něj ostatní hráči zkoušeli. Jenže neustále u něj stál pan Odehnal, který mu pořád radil a upozorňoval na chyby, které dělá. Danovi se to moc líbilo, stejně jako mě. Už jsem říkal panu Beranovi, aby se nedivil, až nás bude na příštím Víkendu ze Zlína dvacet," usmíval se. "Ne, to bylo trošku s nadsázkou. Ale své zkušenosti jsem samozřejmě předal dalším rodičům ze Zlína. Pokud bude opakování a vyjde to časově, kluka bych určitě rád znova přihlásil. Hlavně bych chtěl poděkovat panu Beranovi a trenéru brankářů Odehnalovi, kteří se o kluky výborně starali."

Druhým otcem byl Marek Kover, který jel na kemp se synem Jakubem až z dalekých slovenských Košic. Zajímalo nás, jak se o akci vůbec dozvěděl. "Hodně surfuju po internetu a jeli jsme do Brna se synem na HTA Camp. Tam jsme se z rozpisu ledové plochy hal dětí a mládeže dozvěděli, že tam bude hokejový víkend. Syna jsem na poslední chvíli přihlásil a byl jsem velmi překvapený a spokojený. Kdybych to měl porovnat s podobnými akcemi, na kterých už jsme byli, musím říct, že tato byla výborná. Nemám, co bych vytknul. Spadla mi z toho brada. Cvičení byla výborná a navíc na kluky dohlíželo hodně trenérů. I přesto, že jsme museli jet přes pět set kilometrů, nelitovali jsme. Všem rodičům to můžu jen doporučit,“ pochválil organizaci celého víkendu a vše co v něm jeho syn absolvoval.

3. Víkend 2012

Ale hodně kluků bylo i přespolních. Pavel Frydrych přivezl svého syna Lukáše z Pardubic. Tatínek byl velice spokojený: "Moc se mi to líbilo. Byl jsem hodně překvapený hlavně tím, že u každé skupiny byli dva tři trenéři. To už se dnes vidí málokde. Trenéři pak můžou opravovat děti ne na úkor toho, že ostatní stojí a čekají na ně. Oni si vždycky jednoho vzali, opravovali jeho chyby bokem a ostatní jezdili dál.“ Pan Frydrych je jedním z rodičů, kteří mají s podobnými akcemi více zkušeností. Trenéři Komety však měli stále co nabídnout. "Jezdíme hodně na kempy za panem Bukačem, takže něco už synovi bylo známé. Samozřejmě si vyzkoušel hodně věcí poprvé. Bylo to asi tak padesát na padesát. Myslím, že se to zařadilo na špici mezi podobnými akcemi v České republice,“ vysekl poklonu nad organizací víkendu na ledě.

1. Letní kemp 2010

Své poznatky z Brna i z Pasohlávek přidal pan Zdeněk Svoboda, který na obě akce přihlásil syna Matěje. "Byli jsme na obou akcích poprvé. Líbilo se mi, jak bylo všechno nachystané. Přestože syn některé věci už znal, s podobným zaměřením na dynamiku a zručnost jsme se zatím nesetkali. Velice zajímavý byl kemp v Pasohlávkách, kde se trénovala průprava střelby. Matěj měl na všechno hodně času a od trenérů, kteří si brali na umělý led vždycky dva kluky, si mohl hned poslechnout rady. Důležité také bylo, že mohli být kluci v bruslích. Byli jsme velice spokojení a určitě Matěje na příští akce přihlásím.“

Se synem byli jedni z mála, kteří nejsou z Brna a zúčastnili se i následného Letního kempu v Pasohlávkách. "Bylo dobré, že jsme po víkendu mohli jet ještě za panem Zábranským na letní kemp, což navazovalo. Musím říct, že podobnou návaznost jsem ještě nikdy neviděl. Když jsem tam pro syna potom přijel, byl jsem v šoku, jak výborné to v Pasohlávkách bylo.“ A co se líbilo nejvíce jeho synu Lukášovi? "Nestáli jsme v řadě a rychle jsme jezdili. Byli tam dobří trenéři a dobré obědy,“ shrnul v krátkosti vše, z čeho měl největší radost. Závěrem ještě Lukáš dodal, že se o tom s taťkou sice ještě nebavil, ale určitě by chtěl jet znova.

Generální partner
GOLD hlavní partner
Partneři klubu