+

Lístky a permanentky

Ceny a předprodej permanentních vstupenek na následující sezonu 2022/2023

Stávající permanentkáři si mohou od pondělí 2. května dobíjet své permanentní vstupenky! Předprodej bude probíhat na hlavní pokladně Winning Group Areny, a to po dobu jednoho měsíce, tedy do 2. června. Veškeré ceny, termíny a podrobnosti obsahují následující řádky a tabulky.

Pro loňské permanentkáře, kteří měli zakoupenou permanentku na základní část (ZČ) a budou si chtít pořídit navazující, je cena ponížena o 12 zápasů, kterých se v sezoně 2021/2022 nemohli vlivem vládních nařízení zúčastnit. Jedná se tedy o následující výpočty:

ZČ stání: 5 000 Kč (nová cena permanentní vstupenky) - 2 160 Kč (odečtená částka za 12 nenavštívených utkání) = 2 840 Kč. (viz. tabulka)

ZČ sezení: 10 000 Kč (nová cena permanentní vstupenky) - 3 840 Kč (odečtená částka za 12 nenavštívených utkání) = 6 160 Kč. (viz. tabulka)

V případě, že si majitel permanentní vstupenky na ZČ nebude chtít pořídit další, má právo na vrácení výše uvedených částek zpět (2 160 stání, respektive 3 840 sezení) - vyplaceny vám budou v otevírací době hlavní pokladny Winning Group Areny. Je potřeba však počítat s tím, že po tomto kroku majitel přichází o své místo a předkupní právo.

Zakoupením permanentní vstupenky na ZČ získáváte zároveň předkupní právo na zápasy play-off, nikoliv však na přátelská utkání.

Pokud jste minulou sezonu vlastnili permanentní vstupenku na ZČ, můžete si nyní pořídit celosezónní variantu - v takovém případě vám od nynější ceny (14 000 sezení, 7 000 stání) bude odečtena suma za 12 nenavštívených utkání.

Pro loňské celosezónní permanentkáře platí aktuální ceny permanentních vstupenek pro sezonu 2022/2023, tedy 7 000 Kč (stání), 14 000 (sezení). Jedná se o plnou cenu bez odpočtu, jelikož v minulé sezoně tito permanentkáři nebyli kvůli jednotlivým nařízením a směrnicím ochuzeni o žádný zápas. Celosezónní permanentky platí jak na přátelská utkání, základní část, tak na všechny vyřazovací boje play-off. Veškeré dobíjení permanentek bude probíhat na hlavní pokladně Winning Group Areny. Přijímána bude pouze hotovost. 

O navazující otevírací době po neděli 15. května vás budeme informovat jak na webu, tak na našich sociálních sítích. Pro doplňující informace můžete psát na email r.kerberova@kometagroup.cz, popřípadě volat v otevírací době na telefonní číslo 733 537 348.

Co se týče cen klasických jednorázových vstupenek na zápasy Komety v základní části nadcházející sezony 2022/2023, bude se jednat o následující částky.

Související dokumenty:

Pravidla a zpracování osobních údajů
Oznámení o postoupení přednostního práva
Obchodní podmínky
Návštěvní řád
GOLD hlavní partner
Partneři klubu