Hokejové hry

V lednu 2016 připravila Kometa Brno velkolepou akci pod širým nebem s názvem Hokejové hry. Uskutečnila se v místech bývalého zimního stadionu za Lužánkami, na kterém brněnský klub v minulosti slavil jedenáct mistrovských titulů. Unikátní projekt, který zaznamenal pozitivní reakce i v zahraničním tisku, navštívilo včetně duelů Komety s Plzní a se Spartou více než 60 tisíc fanoušků. Obě zmíněná utkání navíc stanovila nový rekord v návštěvnosti extraligy - 18514 a 21 500 diváků.

Na základě úspěšné akce vznikly Hokejové hry, zapsaný spolek. Jeho posláním je připravovat fanouškům z celého regionu další projekty, které jim přinesou velkolepou podívanou a potěší jejich hokejová srdce. Další takovou akcí byl Turnaj 5 zemí hokejové reprezentace U17 nabízející konfrontaci hokejistů České republiky, USA, Ruska, Švédska a Finska pořádaný v únoru 2017.

www.hokejovehry.cz