Mládežnický hokej


Články o mládežnickém hokeji

 

Příprava dorostu: Vyrovnaný duel ve Vítkovicích a vysoká výhra v derby s Warriorem

neděle 12.8.2018 | Daniel Kinc, Ilustrační foto: Vít Novák

B r n o – V plné přípravě na nový ročník jsou také dorostenci Komety. Mladí komeťáci mají za sebou již hned dvě přípravná utkání a my vám nyní z obou přinášíme podrobný souhrn očima bývalého útočníka a současného kouče Kamila Brabence.

 

Češi nasázeli Slovákům osm gólů a zakončili Hlinka Gretzky Cup na 5. místě

sobota 11.8.2018 | Daniel Kinc, foto: Rob Wallator, Hockey Canada Images

E d m o n t o n – Česká hokejová reprezentace má za sebou letošní ročník prestižního Hlinka Gretzky Cupu, který se poprvé konal v zámoří - konkrétně v Kanadě. V závěrečném duelu o konečné páté místo národní tým deklasoval ve federálním derby Slovensko vysoko 8:3, a napravil si tak aspoň trochu nepovedený vstup do turnaje. Celý duel opět v prvním obranném páru odehrál brněnský obránce Jan Mlčák, který se na vítězství podílel jednou asistencí. Ve finále turnaje si zahraje Kanada proti Švédsku, Češi třetí účast v řadě ve finále nepřidají.

 

Češi na Hlinka Gretzky Cupu skolili Finy v prodloužení a zahrají si o páté místo

čtvrtek 9.8.2018 | Daniel Kinc, foto: Rob Wallator, Hockey Canada Images

R e d D e e r – Náročný program reprezentačního výběru do 18 let na prestižním Hlinka Gretzky Cupu v Kanadě pokračoval třetím duelem ve třech dnech a národní tým se konečně dočkal prvních gólů, a také bodů! Proti Finsku vždy tahal za delší konec provazu, třikrát vedl, a nakonec svou výhru 4:3 dovršil v prodloužení, čímž si zajistil ve skupině třetí místo a jistotu souboje o konečné páté místo. Celý duel odehrál opět také brněnský obránce Jan Mlčák, který se přesunul pro utkání proti suomi do první obranné dvojice. Zmíněný duel o páté místo - proti Slovensku - je na programu v pátek o půlnoci.

 

Sedmnáctku čeká kemp a poté se představí na Turnaji pěti zemí v Hodoníně

čtvrtek 9.8.2018 | Šimon Albrecht, foto: Karel Ševc

B r n o/ H o d o n í n – Nová sezóna se již kvapem blíží a nedočkaví fanoušci si můžou čekání zpříjemnit Turnajem pěti zemí reprezentačních výběrů do sedmnácti let, který se uskuteční v Hodoníně a ve slovenských Piešťanech. Tohoto turnaje se kromě naší reprezentace zúčastní i reprezentace Německa, Švýcarka, Slovenska nebo ze zámoří přicestuje výběr Spojených států. Českou reprezentaci čeká před samotným turnajem ještě třídenní přípravný kemp. Celá akce začíná 12. srpna a končí 19. srpna. Na úvod turnaje českou sedmnáctku čeká utkání se zámořským soupeřem. Z řad Komety je na kemp a turnaj nominovaný mladý útočník Jakub Malý. Těsně pod čarou mezi náhradníky figuruje obránce Jan Sedláček.

 

Znovu bez gólu. Češi na Hlinka Gretzky Cupu prohráli také s Ruskem

středa 8.8.2018 | Daniel Kinc, foto: Rob Wallator, Hockey Canada Images

R e d D e e r – Čeští hokejoví reprezentanti do 18 let mají na prestižním Hlinka Gretzky Cupu v Kanadě za sebou druhý náročný duel, a to během necelých čtyřiadvaceti hodin, ovšem se stejným výsledek - opět vyšli střelecky i bodově naprázdno. Proti Rusku rozhodla už první třetina, sborná si nakonec dokráčela pro výhru v poměru 3:0. Češi tak na turnaji stále čekají na první vstřelený gól, a naději na postup do semifinále už mají hodně malou. Celý duel opět odehrál obránce Komety Jan Mlčák. Poslední duel hrají Češi ve středu od 23:00 proti Finsku.

 

Junioři vyhráli v Havlíčkově Brodě a v přípravě jsou zatím stoprocentní

úterý 7.8.2018 | Daniel Kinc, foto: Ilustrační (Vít Novák)

H a v l í č k ů v B r o d – V plné přípravě na novou sezónu jsou také úřadující mistři z řad juniorů Komety. Ti v úterý odpoledne odehráli své druhé přípravné utkání a po páteční výhře nad Vsetínem byli úspěšní i tentokrát, když v Havlíčkově Brodě zvítězili těsně 3:2. V následném modelovém prodloužení se radovali domácí, v nadstavbových nájezdech opět modrobílí.

 

Neúspěšný start do Hlinka Gretzky Cupu. Češi proti USA vyšli gólově naprázdno

úterý 7.8.2018 | Daniel Kinc, foto: Rob Wallator, Hockey Canada Images

B r n o / R e d D e e r – Čeští hokejoví reprezentanti do 18 let mají na prestižním hokejovém turnaji Hlinka Gretzky Cup svou premiéru, ta se jim však nevyvedla. V úvodu vyrovnané utkání s favorizovanými Američany rozhodla druhá část a národní tým nakonec duel prohrál vysoko 0:6. Brněnský obránce Jan Mlčák odehrál celý duel ve třetím obranném páru. Druhé utkání čeká českou reprezentaci v úterý od 23:00 středoevropského času proti Rusku!

 

Ostrá generálka na jedničku! Osmnáctky přetlačily domácí Kanadu

neděle 5.8.2018 | Daniel Kinc, foto: Hockey Canada

B r n o / R e d D e e r – Reprezentační výběr do 18 let, který čeká od úterý v zámoří prestižní Hlinka Gretzky Cup, má za sebou úspěšnou generálku na blížící se turnaj. Národní tým šel do přípravného duelu proti Kanadě krátce po příletu, přesto se domácího superfavorita nezalekl a zvítězil po parádním výkonu 4:3. Celý duel odehrál také brněnský obránce Jan Mlčák. Samotný turnaj odstartují čeští reprezentanti v noci na úterý ve 3:00 proti USA!

 

Dorost začal doma přípravu vítězně. Třinci nadělil osm gólů

středa 1.8.2018 | Šimon Albrecht, foto: Martin Kocourek

B r n o – Dorostenci jsou prvním výběrem Komety, který naskočil do prvního přípravného duelu před sezónou. V úterý odpoledne se výběr brněnských mladíků utkal s třineckými Oceláři. Svěřenci Marka Moskala si na poprvé počínali lépe než dobře. Slezany smetli osmi góly a připsali si tak vysokou výhru 8:1. Třineckou bránu zasypali dokonce 40 střelami. Dvougólovými střelci se v tomto utkání stali útočníci Jakubové Masař a Kos. Třemi přesnými přihrávkami se pak prezentoval obránce Patrik Fajmon. Dorostenci další přípravné utkání odehraje v pátek 3.8. venku s Vítkovicemi.

 

Mládežníky čekají přípravná utkání. Juniorka začne se Vsetínem, dorostenci přivítají Třinec

úterý 31.7.2018 | Matouš Vojáček, foto: Martin Kocourek

B r n o – Mládežnickým výběrům Komety začala druhá fáze letní přípravy, která již zahrnuje i přípravná utkání na novou sezónu. Juniorka odehraje v přípravě osm utkání. To první je naplánované na pátek 3. srpna, kdy se utká doma se Vsetínem od 13 hodin. V dalších dnech čekají juniory zápasy se Zlínem, Havlíčkovým Brodem, nebo třeba turnaj v Karlových Varech. Zde se svěřenci Jana Zachrly utkají s domácím týmem a německým Mannheimem.

 
Další stránky
123456>>
 
Sezóna:
JUN SDO MDO DOR  
8 7 6 5 4 3 2 1  

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál