.

Business partneři

Bauhaus

www.bauhaus.cz

PSK Group, spol. s r.o.

www.pskgroup.cz

Realizujeme převážně pozemní a průmyslové stavby, především novostavby či rekonstrukce bytových domů či polyfunkčních budov, staveb občanské vybavenosti (školy, nemocnice, kulturní domy, sociální objekty apod.), komerčních administrativních budov, průmyslových areálů či výrobních hal. Jsme dynamickou stavební společností, využíváme moderní stavební technologie, působíme na stavebním trhu a "Stavíme Vaše sny" již bezmála 15 let a našim hlavním cílem je vždy "Spokojený zákazník".

JAPO - transport s.r.o.

www.japotransport.cz

Železárny Štěpánov spol. s r.o.

www.zelezarny.cz

Slévárna a strojírna

Výrobce odlitků ze šedé litiny, tvárné litiny a hliníku. Dodavatel CNC obrábění součástí až do hmotnosti 12 000 kg.

Firesta-Fišer, rekonstrukce, stavby, a.s.

www.firesta.cz

Realizace novostaveb, rekonstrukcí a sanací silničních a železničních mostů.

POINT CZ, s.r.o.

www.point4me.com/cs

Jednoduchý webový portál pro online tisk.

Sami si do 30 vteřin spočítáte cenu, objednáte tisk a nahrajete data Vašich letáků, kalendářů, katalogů, plakátů, vizitek a mnoha dalších produktů za příznivé ceny.

AVANTI Hotel

brno-hotel.hotelavanti.cz

Karafa s.r.o.

www.flamengo-kvetiny.cz

Prodej řezaných a hrnkových květin a doplňků.

Coca-Cola Česká Republika, s.r.o.

www.coca-cola.cz

Velkoobchodní prodej a distribuce nealkoholických nápojů, nektarů, džusů, sportovních nápojů, nápojů na bázi kávy, čaje a léčivých bylin. Prodáváme Coca-colu, Fantu, Sprite, Kinley, Lift, Bon-Aqua, Cappy, Nestea, Burn, Illy.

Zábavní vědecký park VIDA! v Brně

www.vida.cz

V bývalém pavilonu D brněnského výstaviště najdete na ploše téměř 5000 m2 přes 150 interaktivních exponátů! Zemětřesná deska, oceán v lahvi, kolo na laně, rotující místnost, obří srdce, tornádo – to vše jsou ukázky exponátů, které si mohou návštěvníci vyzkoušet a lépe tak porozumět světu kolem nás. Doprovodný program zahrnuje například představení plná vědeckých pokusů nebo speciální nedělní programy pro rodiny s dětmi.

Signex, spol. s r.o.

www.signex.cz

Signex, spol. s r.o. VAM zajistí Kompletní dopravní značení pro Zabezpečení vjezdů na stavbu, Částečně i uplne uzavírky pro přípojky inž. Siti, rekonstrukce a opravy inž. Siti, opravy povrchů, zabory v komunikacích. Dale Trvalé značení po dokončení staveb, značení Primo v AREÁLU firem. Zajistíme Kompletní reseni, potřebná povolení zaškrtněte si Stanovení, zvláłtní užívání komunikace ,, ZUK ,,. Reseni značení omezení DOPRAVY pro nejrůznější kulturní akce, městské obecní slavnosti, koncerty, politické akce, sportovní akce Běžecké, cyklistické, automobilové závody s kompletním servisem souvisejícím s dopravním značením.

Miele

www.miele.cz

Raiffeisenbank, a.s.

www.rb.cz

Poskytování bankovních i finančních služeb pro právnické a fyzické osoby. Nabídka depozitních produktů pro podnikovou klientelu, úvěrů, hypoték, pojištění a platebních karet. Zajištění leasingu, podnikatelského kontokorentu, přímého bankovnictví a informačního servisu.

Den Braven Czech and Slovak a.s.

www.denbraven.cz

Světový výrobce stavební chemie.

LABOSERV s.r.o.

www.laboserv.cz, www.lshop.cz

Společnost LABOSERV s.r.o. se od roku 1997 zabývá obchodní a poradenskou činností v oblasti laboratorní diagnostiky. Naše nabídka, v průběhu let, sleduje rozvíjející se trendy diagnostických metod, především v laboratořích imunologického a mikrobiologického zaměření.

Dodáváme kompletní diagnostické soupravy, přístrojové vybavení určené pro jejich zpracování, dále pak univerzální laboratorní přístroje a spotřební materiál. Cílem naší činnosti je spokojenost našich odběratelů s kvalitou dodávaných produktů a zejména pak s vysokou kvalitou námi poskytovaných služeb.

Bauer

www.allsports.cz

Na značku BAUER spoléhají profesionálové na celém světě. Představuje synonymum kvality, spolehlivosti a špičkových trendů, které jim pomáhají stále zlepšovat jejich hru pro stále lepší zážitky!

Realitní a hypoteční centrum s.r.o.

www.rh-centrum.cz

Realitní činnost, financování bydlení a developerských projektů.

OLMAN spol. s.r.o.

www.olman.cz

MONETA Leasing, s. r. o.

www.monetaleasing.cz

Společnost MONETA Leasing, s. r. o. je univerzální leasingová společnost s více než 20-ti letou tradicí. Orientujeme se na financování osobních, užitkových a nákladních vozů, prostředků hromadné dopravy, strojů a technologických zařízení, kancelářské, zdravotnické a veterinární, zemědělské, lesnické, stavební, manipulační a komunální techniky. Z nabízených možností financování si klient může vybrat z celé řady produktů finančního leasingu, úvěru a z několika variant operativního leasingu. Poskytujeme klientům kompletní servis spojený s vyřízením žádosti ve spolupráci s dodavatelem předmětu včetně zprostředkování pojištění předmětu za výhodných podmínek u renomovaných pojišťoven.

DOPAZ s.r.o.

www.dopaz.cz

Poskytování nákladní i osobní dopravy do 30 tun či oprav silničních vozidel.

Dopravní Stavby Brno, s.r.o.

www.dsbrno.cz/

Komunikace, kolejové a vodohospodářské stavby.

Brněnské izolace spol. s.r.o.

www.brnenske-izolace.cz

 

ALPA, MAZANÉ ZDRAVÍ

www.alpa.cz

ALPA, Váš nepostradatelný pomocník při práci, sportu i relaxaci již od roku 1913. Stoletá tradice a kvalita přenesena do nových masážních emulzí, olejů a roztoků s oblibou využívaných vrcholovými sportovci. Poznej legendu na vlastní kůži. I to je dnešní podoba společnosti ALPA, a.s.

KETRA, s.r.o.

 

Fast Forward

www.fastforward.cz

 

EUROVIA CS

www.eurovia.cz

EUROVIA CS je největší stavební Skupinou v České republice a jedničkou v oblasti dopravně-inženýrského stavitelství. Výstavbu a rekonstrukce silničních a železničních staveb doplňuje v jejím širokém portfoliu také výstavba mostů, revitalizace památkových center a městských komunikací, budování sportovních areálů nebo čistíren odpadních vod

Faster

www.faster.cz

 

Omniplast

www.omniplast.cz

 

Properity

www.properity.cz

 

Top servis

www.top-servis.cz

 

Restaurace pánská lícha

www.panskalicha.cz

 

Isover

www.isover.cz

Isover vytváří účinná tepelná a akustická izolační řešení pro návrh energeticky efektivních konstrukcí, která poskytují bezpečný komfort pro uživatele a pomáhají chránit životní prostředí.

Isover, jedna z divizí francouzského koncernu Saint-Gobain – lídra v oblasti bydlení a stavebnictví, je největší světový výrobce izolací s nejširším sortimentem výrobků pro tepelné, zvukové a protipožární izolace (produkty z minerální i skelné vlny, extrudovaného a expandovaného polystyrenu a doplňky pro systémová izolační řešení).

UNITED ASSISTANCE, a.s.

www.unitedassistance.com

Poskytování kompletních asistenční služeb motoristům.

MERTASTAV, s.r.o.

www.mertastav.cz

Švábstaf s.r.o.

Firma Švábstaf s.r.o. se zabývá stavební činností. Naší specializací jsou především zemní a výkopové práce, výstavba kanalizací, inženýrských sítí, terénní úpravy a úpravy komunikací, demolice, doprava a odvoz materiálu. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru a modernímu strojnímu vybavení se firma může pochlubit kvalitně odvedenou prací a spoustou spokojených zákazníků.

Opportunity, s.r.o.

www.opportunity.cz

Autorizovaný prodejce vozů RENAULT a DACIA s profesionálním obchodním i servisním zázemím a 25 letou tradicí.

Nabízíme kompletní řady osobních a užitkových vozů včetně možnosti individuálních přestaveb, okamžitého odběru z široké nabídky nových skladových a předváděcích vozů, značkové financování.

Těšíme se na Vás v AUTOCENTRUM BRNO – LÍŠEŇ OPPORTUNITY.

My se staráme, Vy si užívejte života!

SPORTOOBCHOD.CZ

www.sportobchod.cz

E-shop specializovaný na sportovní potřeby od roku 2002 nabízí vše pro squash, inline, fotbal, hokejbal, tenis, badminton, florbal, snowboard i hokej. Široká nabídka zahrnuje in-line brusle, florbalky, squashové, tenisové i badmintonové rakety, míčky, kopačky a fotbalové míče značek Adidas a Nike, sportovní tašky, oblečení, boty, helmy i chrániče. Střešní nosiče, boxy a nosiče kol Thule a Škoda. V nabídce nechybí sportovní výživa, nápoje, tablety, přípravky pro sílu, stimulaci a spalování tuků.

FONTANA WATERCOOLERS s.r.o.

www.fontana.cz

Nápojový servis pro vaši firmu, dílnu, kancelář, kuchyň nebo jinou provozovnu. Špičková pramenitá voda v barelech, spolehlivé výdejníky, sofistikované přístroje pro filtraci a temperací kohoutkové vody a kvalitní kávovary. To vše od jednoho dodavatele – od Fontany.

bika - velkoobchod papírem, spol. s r.o.

www.bika.cz

Společnost bika – velkoobchod papírem, spol. s r. o. se zabývá velkoobchodním prodejem papíru a kancelářských potřeb.

Aktuálně zaměstnává více než 50 zaměstnanců, z toho více než 50% osob se zdravotním postižením (OZP). Začátkem roku 2009 společnost získala statut chráněné dílny a je poskytovatelem přímého náhradního plnění.

Společnost disponuje vlastními kancelářemi, skladem a chráněnou dílnou v Tišnově a od roku 2015 také ve zřízené provozovně v Brně v Business centru Ponávka.

Hlavní aktivitou společnosti je prodej papírenského, kancelářského a drogistického zboží výroba školních a kancelářských potřeb, výroba obálek různých rozměrů, reklamní činnost (předměty), polygrafická výroba, malonákladový digitální tisk, knihařské a kopírovací práce, zakázkové tiskové práce.

Chráněná dílna se převážně zabývá kompletacemi, lepením, skládáním a různými knihařskými pracemi.

Denkmann, s.r.o.

www.denkmann.cz

Prodáváme, montujeme a poskytujeme servis na plastová okna, eurookna, dveře. Dodáváme garážová vrata, rolovací a rychloběžná průmyslová vrata, pohony k vratům a vratová těsnění a nakládací můstky firmy Hörmann. Jak výklopná (Berry) tak sekční garážová vrata Hörmann znamenají kvalitu a existují v mnoha variantách včetně dřevěných z masivu. Provádíme dodávkou a montáž terasových systémů (Twinson - Terrace), venkovních a vnitřních obkladů Face.

BAIEROVÁ spol. s r.o.

www.mcdonalds.cz

GALARD Gentlemen's Tailoring

www.galard.cz

Věškeré oblečení značky GALARD v sobě skrývá kvalitu ručního zpracování a jedinečnost osobnosti zákazníka. Šijeme unikátní a kvalitní obleky, košile i pásky na míru a obouváme gentlemany do anglických rámových bot značek Barker a Loake. To všechno pro naplnění našeho poslání - aby dokonalost byla standardem.

VATEX EU s.r.o.

www.vatex.cz

THERMOSERVIS - TRANSPORT s.r.o.

www.thermoservis.cz

ALERION s.r.o.

www.alerion.cz

ALERION je výrobcem vlajek, praporů, znaků, odznaků, medailí, vlaječek, samolepek, vlajkových stožárů, žerdí a dalších reprezentačních produktů. Provozuje grafické studio a heraldickou kancelář, navrhující obecní a městské vlajky a znaky, hasičské prapory, osobní erby a rodinné znaky. Vedle výroby tradičních slavnostních vyšívaných praporů, znaků, insignií, církevních parament a ornátů vyhotovuje firma zakázkově venkovní polyesterové tištěné firemní a reklamní vlajky se zaměřením na střední a velké produkční série s využitím digitálního tisku, sublimačního tisku nebo ručního i automatického sítotisku s vysokou kvalitou tisku a dlouhou životností.

ALERION dodává také smaltované ovály se znaky pro obecní, městské a krajské úřady, vyřezávané dřevěné a pískovcové znaky, vlajková křídla a bannery. Společnost se sídlem v Brně – Králově Poli působí v celé České republice, na Slovensku a dodává své vlajky, znaky a vlajkové stožáry také do Německa, Rakouska, Švýcarska, Lichtenštejnska, Běloruska, Ruska a Angoly. ALERION provozuje e-shop s českými, krajskými, státními a dalšími vlajkami, stolními vlaječkami, stojánky, nášivkami, státními znaky a odznaky na shop.alerion.cz a v sídle společnosti v Brně na ulici Chaloupkova 1 najdete také kamennou prodejnu.

VALMONT CR, spol s r.o.

www.valmont.cz

VALMONT CR, spol. s r. o. je provozovatelem sítě exkluzivních prodejen novin, časopisů, tabákového zboží, kuřáckých potřeb a doplňků, cukrovinek a jiného doplňkového sortimentu. Kromě klasických prodejen a kiosků se specializuje na obchody typu „shop in shop“ v řetězcích supermarketů a nákupních centrech. Mimo běžného, výše uvedeného sortimentu se úzce specializuje na prodej prémiových doutníků z Kuby, Nicaragui, Dominikánské republiky, Kostariky aj.

V dnešní době společnost VALMONT CR, spol. s r.o. provozuje síť, čítající více než 100 prodejen na celém území České republiky. Prostřednictvím svého sponzorského programu se zaměřuje na podporu nadací, společenských, kulturních a sportovních akcí."

V.P. holding, s.r.o.

Správa a údržba nemovitostí, realitní činnost Podnikání v oblasti nakládání s odpady, vyjma nebezpečnými.

Tiskárna Helbich, a.s.

www.helbich.cz

Nabízíme tiskárenské služby. Tiskneme firemní a reklamní tiskoviny, kalendáře, obalovou techniku, brožury, časopisy a plakáty až do formátu B1. Dále také poskytujeme grafické úpravy, sazby a zlom textových či obrazových předloh, vizitek, letáků a jiných.

HITmedia s.r.o.

www.hitmedia.cz

Poskytujeme služby v oblasti digitální a mobilní outdoor reklamy či publikačních systémů. Zajistíme … grafické návrhy, výrobu, instalaci i projekci reklamy.

PRICEWATERHOUSECOOPERS ČESKÁ REPUBLIKA , s.r.o.

www.pwc.com

PwC pomáhá svým klientům vytvářet hodnoty, o které usilují. Jsme síť firem s více než 195 tisíci lidmi ve 157 zemích světa. Poskytujeme kvalitní auditorské, daňové a poradenské služby, které podporují naše klienty při dosahování jejich cílů.

Název „PwC“ označuje všechny společnosti skupiny PricewaterhouseCoopers International Limited, z nichž každá je samostatným a nezávislým právním subjektem. PwC Česká republika vznikla roku 1998 celosvětovou fúzí dvou společností: Coopers & Lybrand a Price Waterhouse. Obě tyto společnosti vstoupily na český trh již roku 1990. V Česku, kde působíme od roku 1990, máme více než 600 zaměstnanců. Ve městě Brně jsme již dvacátým rokem.

Kámen Brno, spol. s r.o.

www.kamenbrno.cz
  • Nabízíme kvalitní drcené kamenivo z našich kamenolomů Kobeřice (Brodek u Prostějova) a Polnička (Žďár nad Sázavou)
  • Jsme autorizovaný prodej – servis – půjčovna profesionálního nářadí a stavební mechanizace: kompresory a generátory Atlas Copco, kladiva Permon a Atlas Copco, hydraulické nářadí, elektrické nářadí Makita, vibrační technika, diamantové nástroje a další po celém území ČR
  • Pro pohodlný nákup využijte našeho internetového obchodu www.naradi-brno.cz.

MAKA THERM CZ, s r.o.

www.makatherm.cz

Firma MAKA THERM CZ byla založena v roce 1993 jako výhradně česká společnost, v současné době je rozdělena na dvě pobočky.
Na území České republiky působí převážně velkoobchodní a maloobchodní činností v oblasti sanitární techniky a topení. Naší hlavním artiklem jsou výrobky firem Geberit, Laufen, Hutterer & Lechner, Grohe, Sanitec, Villeroy&Boch, Ravak, Hansa a další.

AUTO CENTRO

www.autocentro.cz

Vytvořili jsme pro Vás "autocentrum", které se postará o Vašeho plechového miláčka. A to od výběru nového vozu, přes zajištění případného financování, pojištění vozidla, kompletní servis - včetně razítka do servisní knížky, až po jeho prodej. V případě nehody vyřešíme i tuto nepříjemnou situaci.

Jsme tým odborníků. Každý se specializujeme na jinou oblast a proto jsme v týmu neporazitelní :)

JM Klima, s.r.o.

www.jmklima.cz

Společnost JM Klima s.r.o. vznikla v roce 2005. Již od počátku se specializovala na problematiku chladících zařízení, zefektivnění všech klimatizačních procesů.

Firma působí na území České a Slovenské republiky, s přibývajícími referencemi a zkušenostmi se ovšem začíná prosazovat v širším měřítku na zahraničních trzích. Spojení špičkových technologií s inovačním přístupem všech pracovníků společnosti a s tradiční českou inteligencí nabízí širokou škálu řešení, vyvinutých klientům přímo dle jejich potřeb a požadavků.

- správa průmyslových objektů
- systémy řízení (MaR)
- projekce, montáže a servis vzduchotechniky, klimatizačních jednotek, chillerů
- energeticky úsporná opatření
- modernizace ROOFTOPŮ TRANE A LENNOX
- úspory v chladírenském nábytku
- znalecké posudky v oblasti TZB

CYRRUS, a.s.

www.cyrrus.cz

Spolehlivý partner pro úspěšné investování

DELIKOMAT, s.r.o.

www.delikomat.cz

Společnost DELIKOMAT s.r.o. působí na trhu nápojových a prodejních automatů.
Byla založena jako česká společnost v roce 1992.
V roce svého vzniku společnost zaměřila svou činnost na jihomoravský region a již v roce 1993 začala rozšiřovat své aktivity do celé ČR.

Jaromír Steinhauser, s.r.o.

www.steinex.cz

Dopřejte si výbornou chuť těch nejkvalitnějších salámů, šunek a uzených mas v Česku. Vyberte si ze široké nabídky našich masných výrobků a poznejte, jak chutná to pravé maso. Chcete udělat něco pro své zdraví? Nabízíme Vám kvalitní olivy a panenský olivový olej Kreolis, medové výrobky Orino nebo masné výrobky řady Delicatesse s nízkým obsahem tuku.

Meggle, s.r.o.

www.meggle.cz

ZOŠI TRANS s.r.o.

www.zosi.cz

Moravskoslezské cukrovary, a.s.

www.korunnicukr.cz
www.agrana.cz

Korunní cukr vyrábí společnost Moravskoslezské cukrovary, a.s. a na trh je dodáván ve velko- i malospotřebitelském balení v druzích krystal, krupice, moučka a cukerní speciality, jako je bio-cukr, želír, kandys, třtinový cukr a další.

LIEBHERR-STAVEBNÍ STROJE CZ s.r.o.

www.liebherr.cz

Společnost LIEBHERR-STAVEBNÍ STROJE CZ s.r.o. je oficiálním zástupcem firemní skupiny Liebherr v České republice v oblasti stavebních strojů a věžových jeřábů. Nabízí jejich prodej, pronájem a autorizovaný servis přímo od výrobce.

JAMBOR s.r.o.

www.jambor.cz

Deloitte Advisory s.r.o.

www.deloitte.com/view/cs_CZ/cz/index.htm

Deloitte, jako vedoucí profesionální firma, nabízí svým klientům širokou paletu komplexních služeb. Náš globální integrovaný přístup, který kombinuje hluboké znalosti v četných vědních disciplinách a jejich inovaci se znalostmi příslušné obchodní činnosti a průmyslového odvětví pomáhá našim klientům dosahovat vynikajících výsledků.

Do rozsahu našich služeb patří: řízení podnikových rizik, poradenské služby, ICT poradenství, audit, daňové poradenství, právní poradenství , finanční poradenství, správa a řízení společností, outsourcing podnikových procesů.

Trade FIDES, a.s.

www.fides.cz

Trade FIDES, a.s. patří k nejvýznamnějším dodavatelům komplexních bezpečnostních technologií a služeb pro ochranu osob a majetku v České republice. Naše produkty a služby pokrývají kompletní soubor bezpečnostních řešení, jejich návrh, dodávku a následný servis.

SNIP & CO, reklamní společnost, s.r.o.

www.snip-brno.cz

Reklamní společnost SNIP & CO poskytuje pro své klienty komplexní marketingové a reklamní služby - Full service a služby Public Relations. Na českém trhu reklamy působí již od dubna 1990. Výraznou doménou této společnosti je venkovní reklama se specializací na městskou hromadnou dopravu s komplexními službami od návrhu až po realizaci. Nabízí komplexní propagační služby v celé České republice s možností zajištění reklamních služeb také v zahraničí.

SNIP & CO je hlavním producentem mezinárodní soutěžní ohňostrojné přehlídky STAROBRNO-IGNIS BRUNENSIS a projektu Brno - město uprostřed Evropy… festival zábavy pod hrady Špilberk a Veveří, stejně jako řady dalších prezentačních i soutěžních projektů. Kromě služeb pro podnikatelské subjekty zajišťuje PR a prezentační akce pro městské, univerzitní a další nekomerční subjekty a instituce.

Hlavním reklamním sloganem činnosti společnosti SNIP & CO je

„Nestačí, že jste dobří, musí se o Vás vědět !!"

TOKA s.r.o.

www.toka.cz

Společnost s 20 letou tradicí a zkušenostmi v oblasti vybavování kancelářských i bytových interiérů, včetně komerčních prostor a sportovních hal.

Nitto Denko Czech s.r.o.

www.nitto.cz

Nitto Denko je japonská nadnárodní korporace, která svými produkty velmi silně zasahuje do oblasti stavebního, automobilového, tiskařského a papírenského průmyslu, spotřební elektroniky a zdravotnictví. Brněnská pobočka Nitto Denko Czech s.r.o. má za úkol zaštítit své zákazníky především v oblasti spotřební elektroniky a nově také automobilového průmyslu.

cba corporation, a.s.

www.cbacorp.cz

Cbacorp poskytuje služby v oblasti fyzické a technické ostrahy objektů, napojení objektu včetně EZP a EPS na PCO. Dále nabízíme komplexní úklidové služby administrativních a výrobních objektů, technologických hal, obchodních center a hotelů. Jako součást komplexních integrovaných služeb zajišťujeme technickou správu budov a nemovitostí.

STUDENT AGENCY, k.s.

www.studentagency.cz

společnost zaměřená na prodej letenek, jízdenek, zájezdů, jazykových a pracovních pobytů v zahraničí.

infolinka: 800 100 300
Dům pánů z Lipé
Náměstí Svobody 17
602 00 Brno

Hvězdárna a planetárium Brno, příspěvková organizace

www.hvezdarna.cz

Hvězdárna a planetárium Brno představuje kosmický přístav, ze kterého se vyplouvá do vesmíru. Pod umělou oblohou planetária nabízí pořady pro děti, dospělé i školní výpravy. Pravidelně také organizuje romantická pozorování večerní oblohy s těmi nejlepšími dalekohledy. Prozkoumat lze i interaktivní expozici přírodovědného exploratoria. Prostě Hvězdárna a planetárium Brno fandí vesmíru a kometám zvlášť.

Zoologická zahrada města Brna, příspěvková organizace

www.zoobrno.cz

Zoologická zahrada města Brna byla slavnostně otevřena 30. srpna 1953 na Mniší hoře v Brně-Bystrci a jejím zřizovatelem je Statutární město Brno. Brněnská Zoo je zakládajícím členem Unie českých a slovenských zoologických zahrad a členem několika významných mezinárodních institucí EAZA a WAZA. Na ploše 38 ha najdou návštěvníci téměř 1400 zvířat 250 druhů. Evropskou raritou je pravidelný přirozený odchov ledních medvědů a jedinečný odchov 24 mláďat dvojjazyčníka haitského, který patří mezi ohrožené druhy.

Johnny Servis s.r.o.

www.johnnyservis.cz

Specialista na komplexní služby v oblasti prodeje a pronájmu mobilních toalet (pro muže - JOHNNY, speciálních pro ženy – JENNY), oplocení, kontejnerů, party servisu apod.

Již 15 let jsme spolehlivým technickým partnerem na mnoha sportovních, kulturních a společenských akcích, na stavbách a při soukromých oslavách v celé České republice a Slovensku.

Rádi Vám poradíme při plánování technického a sanitárního zázemí vaší akce či stavby, zajistíme realizaci a servis.

CAFFEMAN s.r.o.

www.caffeman.cz

Hlavní činností společnosti je prodej, pronájem a provoz nápojových automatů na teplé a studené nápoje, kompletní servis a prodej náhradních dílů. Další nabízené služby jsou prodej a rozvoz surovin a příslušenství do nápojových automatů. Jako doplňkovou službu zákazníkům nabízí kompletní stravování ze sortimentu potravinových automatů ve formě rozmanitého množství baget, cukrovinek a balených nápojů.

CARent

www.carentbrno.cz

Autorizovaný prodejce a opravce vozů Ford

SMERO, spol. s r.o.

http://www.smero.cz/

SMERO, spol. s r.o. je přední českou společností, působící od roku 1998 v oblasti dodávek kancelářských potřeb firmám a institucím. Od této doby dynamicky rosteme a stále zkvalitňujeme naše služby, abychom dostáli našemu heslu: „ROSTEME PRO VAŠI BUDOUCNOST“. Jsme tu proto, abychom našimi službami a servisem přispívali k plynulému chodu Vaší společnosti, abychom šetřili Váš čas a peníze.

Tým našich zaměstnanců je připraven plnit s chutí Vaše přání a rádi vyřeší i Vaše individuální požadavky.

Náš sortiment čítá přes 6.000 položek kancelářských potřeb, občerstvení, drogerie, nábytku a obalových materiálů pro plné uspokojení potřeb Vaší kanceláře, skladu nebo provozu.

Přijďte nás navštívit na některou z našich poboček nebo se podívejte na náš web www.smero.cz a přesvědčte se sami!

Havel, Holásek & Partners s.r.o., advokátní kancelář

http://www.havelholasek.cz/cs/

Havel, Holásek & Partners s kancelářemi v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě je s týmem více než 170 právníků, několika desítek studentů právnických fakult, a celkem tedy s více než 500 spolupracovníky, včetně 130 zaměstnanců spolupracující inkasní agentury Cash Collectors, největší česko-slovenskou právnickou firmou. Za 13 let své existence se Havel, Holásek & Partners zároveň stala největší nezávislou advokátní kanceláří ve střední Evropě.

Kromě komplexní nabídky služeb v nejrůznějších oblastech právních specializací má kancelář nejširší mezinárodní podporu dostupnou pro české a slovenské advokátní kanceláře a je součástí tří z deseti nejprestižnějších mezinárodních právnických sítí: World Law Group, State Capital Group a Interlaw, které sdružují celkově více než 250 předních světových právnických firem po celém světě. Klienti tak mají přístup k mezinárodním i lokálním znalostem a odbornosti prostřednictvím více než 30 tisíc právníků v přibližně 160 zemích světa.

GAHR

http://www.gahr.cz/cz/

ID auto, s.r.o.

www.idauto.cz/

opravdový přítel Vaší Toyoty a Lexusu!!

MT Legal, advokátní kancelář, s.r.o.

www.mt-legal.com

Advokátní kancelář poskytuje komplexní právní služby v oblastech práva veřejného investování, informačních a komunikačních technologií, obchodního, občanského, správního, energetického, pracovního, práva ES a práva mezinárodního. Zaměřujeme se na fúze a akvizice.

CAT CUT, s.r.o.

www.catcut.cz

Firma CAT CUT s.r.o. je s více než 20-ti letou tradicí výrobcem velkoplošného digitálního tisku a díky tradici, dlouholetým zkušenostem a neustálé snaze zvyšovat znalosti, rozšiřovat a modernizovat technologické zázemí, Vám nabízíme vysokou profesionalitu a kompetentnost v této oblasti, ale také schopnosti zpracovávat velké objemy práce komplexně, rychle a včas. To vše i díky početnému a kvalifikovanému týmu našich pracovníků.

3S.cz, s.r.o.

www.3s.cz

Specializace naší společnosti 3S.cz, s.r.o. zahrnuje širokou oblast DATA STORAGE ŘEŠENÍ – počínaje primárním úložištěm, virtualizací, zálohováním a archivací dat po management software. Provádíme studie a analýzy zákazníkova prostředí, informačních technologií, navrhujeme optimální řešení s ohledem na další perspektivy růstu a nároků na kapacitu, výkon a předpokládaný vývoj technologií.

Jsme klíčovým partnerem na trhu s prostředky pro ukládání elektronických dat v ČR. Naše řešení a systémy používají stovky zákazníků. Hlavním produktem je dnes individuální design řešení, které bývá zpravidla průmětem přání a potřeb klienta na výkonnost, spolehlivost, dlouhou životnost dat a nákladů spojených s ukládáním dat.

BRENNA, s.r.o.

www.brenna.cz

Cestovní kancelář BRENNA se specializuje především na pořádání leteckých pobytových zájezdů do Řecka – řecké ostrovy Thassos, Zakynthos, Lefkada, Lesbos, Samos , Kos Kos, Rhodos a Kréta. Užít si s námi léto však můžete i v Turecku, Itálii či na Mallorce. Naši nabídku pravidelně obnovujeme a přicházíme s novinkami.

Pro milovníky zimních sportů pořádáme lyžařské zájezdy do Itálie – oblast Tarvisio, Ravascletto a Piancavallo.

HOŠEK MOTOR

www.hosekmotor.cz

Autorizovaný prodejce a opravce vozů Mercedes – Benz a importér Brabus pro Českou a Slovenskou republiku. Společnost provozuje autosalon Hošek Motor, Brno – Vinohrady, Žarošická 17 a autosalon Hošek Motor, Brno – Jih, Vídeňská 100a.

Technologický Park Brno, a.s.

www.technologypark.cz

Přední podnikatelský a technologický rozvojový projekt střední Evropy

METROSTAV a.s.

www.metrostav.cz

Zajištění řízení a realizace pozemních a podzemních stavebních děl.

 

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál