HC Kometa Úvoz - HC Dukla Jihlava

Branky a nahrávky:14. Staněk (Čelechovský) - 8. Němec (Zeman), 13. Polcar (Vysloužil), 26. Polcar (Kuřítko), 28. Zeman (Němec) . Rozhodčí:Kubičík - Musil, Toman Vyloučení:7:11 . Využití:0:2> . V oslabení:0:0> . Diváci:73b> . Střely na branku:20:29. Průběh utkání:0:2, 1:2, 1:4
HC Kometa Úvoz: Vrba (Hubáček) - Ješko, Hájek, Korvas, Hemala, Najt, Kinzel, Trnka, Foral - Krejčí, Bednář, Krobauer - Čelechovský, Šidák, Staněk - Gregorovič, Harmin, Kožár - Klíma, Procházka, Chudý
HC Dukla Jihlava: Jíra (Navrátil) - Cirhan, Posmyk, Musil D., Němec, Brabec, Rosendorf, Dvořák, Malec, Vysloužil, Tůma, Randa, Vacek, Zeman, Polcar, Kuřítko, Kotlík

Další se zbytečně prohraných utkání. I když přijela vedoucí Dukla Jihlava, tak v tomto utkání byla rozhodně k poražení. Škoda promarněných šancí a především trapně a naivně sehraných přesilových her. Dvě přesilovky pět na tři (1:46 a 1:04) zůstaly nejen nevyužity, ale prakticky jsme si nevytvořili žádný tlak. Je to rozhodně škoda během jednoho měsíce spadnout z lichotivého třetího místa až na místo osmé, které ještě zaručuje ,,klidnou II.část“ soutěže, ale je s velkým otazníkem. Zbývá pět zápasu do rozdělení a bylo by škoda pustit šanci si zahrát 14 kvalitních utkání. Ne vždy se daří, ale někteří hráči si svým přístupem (především na tréninku) nezaslouží hrát ani 1 ligu, i když se cítí být extraligoví.

Na závěr jen několik statistických údajů:

Kometa Úvoz je v celkové tabulce na 8 místě.

V domácích zápasech na 6 místě.

V utkáních hraných venku na místě 10.

V počtu 60 inkasovaných branek na 3 místě (lepší jen Jihlava a Přerov).

V počtu 61 vstřelených branek 11 místě (horší jen Prostějov, Orlová a Šternberk).

Statistický údaj přesilových her bohužel (nebo bohudík?) nemám k dispozici, ale procento úspěšnosti bude zřejmě velmi slabé. Úsudek by si měl udělat každý sám, než začne z tribuny vykřikovat nějaké nesmysly.