HC Kometa Brno - HC Verva Litvínov

Branky a nahrávky: 20. Novotný Igor (Juráň Vilém, Maša Libor), 35. Maša Libor (Touška Jakub), 41. Jarůšek Richard (Nedvěd Ondřej), rozh. sam. nájezd Jarůšek Richard - 27. Březa Michal (Jurčík Ondřej, Hora Daniel), 33. Lindner Michael (Černý Ondřej, Zilcher Rostislav), 47. Eminger Vladimír. Rozhodčí: Váňa - Wesley, Velínský. Vyloučení: 5:6. Využití: 1:1. Diváci: 102. Střely na branku: 37:32. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 3:2, 3:3 - 4:3sn.
HC Kometa Brno: Galanský - Bilčík, Crhák, Hnilička, Horák, Jarůšek, Ješko, Juráň, Komínek, Krejčiřík, Maša, Nedvěd, Novotný, Sedláček, Pospíšil, Tesař, Touška, Zemánek.
HC Verva Litvínov: Endal - Bittner, Březa, Černý, Eminger, Fejtl, Heindl, Hora, Jurčík, Kalousek, Lindner, Mackal, Matai, Průcha, Smolka, Zavřel, Zilcher, Švarc.

Reportáž není k dispozici.