+

HC Kometa Úvoz - Orlová

Branky Brna: Nic, vůbec nic.
HC Kometa Úvoz: Vrba - Najt, Jandourek, S.Sedláček, Kevezsda, Foral Krytinář - Fuchs, Lesonický, Hakl - Čech, Sendler, Ondrášek - Lainka, Chudý, Růžička.

V pátek přijel na Úvoz soupeř, kterého jsme opět měli porazit. Hned od začátku jsme se do soupeře pustili nátlakovou hrou, ale všechny střely polapal orlovský golman. Bohužel v 18. minutě vstřelili orlovští gól a do šaten se odcházelo za stavu 0:1. Druhou třetinu jsme opět bezzubě tlačili, ale žádná střela se neujala. Orlovští celý zápas odehráli takticky a spoléhali na brejky, ze kterých ohrožovali našeho velmi dobře chytajícího golmana Vrbu. Ve třetí třetině náš tlak povolil z čehož pramenil zákonitý trest v podobě druhého ,,pojišťovacího" gólu Orlové. Někteří naši útočníci (bruslaři?) za celý zápas ani nevystřelili na branku, což je zarážející. Neefektivně vodí puk a většinou končí v rohu bez něj. Snad si vezmou ponaučení pro příště.