#27 Vojtěch Mozík

Sezóna G A B +/− TMin
nenalezeny žádné aktuální statistiky

Profil

Zkušený obránce prošel řadou kvalitních soutěží a klubů. Rodák z Prahy začínal s hokejem v mládeži Mladé Boleslavi, kde si připsal i první extraligové starty. Jeho kariéra vstoupala vzhůru a následovalo mistrovské tažení v dresu Plzně. Jeho výborných výkonů si všimlo nejen reprezentační áčko, ale laso mu hodila i slavná NHL. Byť v zámoří nastupoval spíše na farmě New Jersey Devils, premiéru v soutěži si přeci jen užil, konkrétně v sedmi případech.

Z této kvalitní ligy se posléze přesunul do KHL. Ve dvou sezonách naskakoval v mužstvu Viťaz Podolsk, kde se mohl pyšnit velmi solidními čísly. Bek s pracovním zařazením - pravák, okusil také švédskou soutěž, bojoval za tým BK Färjestad. Poslední ročník strávil znovu v KHL, přesně řečeno v Kunlunu. Zapomenout v jeho profilu nesmíme ani na reprezentaci, zahrál si na MS U20 a také si připsal několik mačů za áčko.