Věřím, že se nám bude dařit, říká před zápasem v Chomutově Radim Zohorna

B r n o – Po reprezentační přestávce se opět hlásí o slovo Tipsport extraliga. Kometu čeká v úterý utkání v Chomutově a jak bylo avizováno, Radim Zohorna do zápasu nastoupí po boku Martina Erata a Tomáše Plekance. „S takovými hráči se jen tak nenaskytne možnost hrát, navíc v jednom týmu a jednom útoku, takže jsem rád za tuhle příležitost,“ říká dvaadvacetiletý útočník.

Jaká byla reprezentační pauza, která byla o něco zkrácená o Ligu mistrů?
Měli jsme dva dny volno, takže jsme si trošku odpočinuli. Trénovali jsme, zaměřili se na kondičku, takže to bylo v pohodě. Uteklo to rychle, ale už se těšíme na další zápasy.

Pomohl vám před pauzou vydařený zápas ve Zlíně?
Samozřejmě, každý vyhraný zápas je dobrý, myslím že teď to bude jenom lepší a lepší.

Jak se vám na tréninku spolupracovalo s Martinem Eratem a Tomášem Plekancem?
Se Špenátem (Martin Erat) jsem hrál už minulou sezónu takže by to neměl být problém. Budu hrát svoji hru a přizpůsobím se tomu, jak hrají oni.

Myslíte, že vám bude víc sedět hra na křídle než v centru?
Řekl bych, že ano. Ale je mi celkem jedno, kde hraju. Je však pravda, že hra na křídle mi sedí možná víc.

Na úterní utkání v Chomutově jste odcestovali o den dřív, je to pro vás výhoda?
Určitě je to lepší. Dopravní situace není momentálně moc dobrá, takže je lepší jet den před zápasem, ať máme v den zápasu klid a nemusíme se strachovat, jestli dojedeme včas.

Co se dá očekávat od Chomutova?
V extralize může každý porazit každého. Musíme hrát tak, jako na všechny ostatní, i kdybychom hráli proti Spartě, je to úplně jedno. Prostě budeme hrát stále stejně.

Brněnský Radim Zohorna v souboji s protihráčem. Foto: Ivo Dostál.

Dnes v 16:20 | Muži
HC Kometa Brno
Bílí Tygři Liberec

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál