Skvělá tečka! Čeští reprezentanti do 16 a 18 let završili své turnaje vítězně

Skvělá tečka! Čeští reprezentanti do 16 a 18 let završili své turnaje vítězně
 

V. N o v g o r o d / S u n d s v a l l – Reprezentační pauza je takřka minulostí a o víkendech vrcholily vystoupení českých mládežníků všech věkových kategoriích na mezinárodních turnajích. Reprezentace do 16 let si ve svém závěrečném třetím utkání na turnaji připsala druhou výhru, když přehrála silné Finsko 3:2. Do zápasu zasáhli dva komeťáci - Radek Kučeřík a Jan Mlčák. Naopak o dva roky starší kategorie U18 po třech porážkách taktéž završila svůj podnik ve Švédsku výhrou, když přehrála Rusko 4:0! V utkání se představilo kvarteto hráčů Komety - Dalimil Mikyska, Martin Nečas (0+1), Matěj Novák a Marek Škvrně.

 

Šestnáctky zakončily turnaj v Rusku výhrou nad Finy

ČR U16: Škorpík (Dobeš) – Haš, Kubíček, Mlčák, Rašín, Suhrada, Kučeřík, Pšenička – Jouza, Najman, Peterek, Prymula, Beránek, Morong, Vitouch, Pytlík, Lang, Přikryl, Raška.

Jan Mlčák (vlevo) a Radek Kučeřík v dresu Česka U16. Foto: Juniorský hokej

Česko U16 - Finsko U16 3:2 (1:0, 1:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 17. Najman, 37. Raška, 49. Peterek (Lang) – 30. Intonen (Miettinen, Räty A.), 58. Kakko (Miettinen, Lundell)

Na celém turnaji obsadila nejmladší reprezentační kategorie celkové druhé místo!

Osmnáctky se rozloučily s turnajem ve Švédsku výhrou

Sestava ČR U18: Patera (Vomáčka) – Kvasnička, Mikyska, Galvas, Šalda, Bednář, Buchtela, Zelingr – Zadina, Nečas, Kaut – Svoboda, Chytil, Kern – Novák, Chrtek, Hrabík – Václavek, Škvrně, Dvořák – Przybyla.

Českou U18 - Rusko U18 4:0 (0:0, 3:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 25. Zadina (Nečas, Kvasnička), 25. Kern (Chytil, Svoboda), 40. Kaut (Kvasnička, Hrabík), 58. Zadina (Kaut, Kvasnička)

 
 

Tento den před lety×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál