.

Mezinárodní turnaj U17 v Brně byl zahájen. Hráčům popřál hodně štěstí Martin Erat

Mezinárodní turnaj U17 v Brně byl zahájen. Hráčům popřál hodně štěstí Martin Erat
 

B r n o – V brněnském hotelu Holiday Inn se v úterní večer konalo slavnostní zahájení mezinárodního hokejového turnaje kategorie U17. Úvodního slova se ujala náměstkyně hejtmana Jihomoravského kraje paní Taťána Malá. Celým večerem provázel moderátor a tiskový mluvčí Komety Michal Chylík. Všechny zúčastněné týmy přišel pozdravit Martin Erat, tedy útočník Komety a hokejista, který odehrál přes 900 zápasů v NHL. Fotky z galavečera naleznete ZDE.

 

„Rád bych přivítal všechny týmy a hráče na tomto turnaji a jsem rád, že se akce koná v České republice. Věřím, že se vám bude v Brně líbit. Chtěl bych, abyste měli úsměv na tváři, aby vás hokej bavil a doufám, že vyhraje český tým," vyslovil přání Martin Erat.

Turnaj začíná ve středu, ve Sportcentru za Lužánkami bude k vidění duel USA – Švédsko (začátek v 17:30). V Přerově se pak diváci mohou těšit na zápas Česko – Finsko (začátek v 18:00).

Ředitel turnaje David Trunda popřál všem účastníkům hodně štěstí. „Jsme rádi, že společně s ČSLH můžeme uspořádat takový prestižní turnaj. Brno je hokejové město a věříme, že na zápasy přijde fandit mnoho fanoušků. Všem týmům přeji, aby se jim v našem městě líbilo a turnaji si užili," řekl k dnešnímu startu turnaje David Trunda.

Česká reprezentace na večeři a slavnostním galavečeru. Foto: Jiří Grulich.
 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál