Dvacítky potřetí vyhrály na MSJ, k porážce Švýcarů pomohl dvěma body Nečas!

Dvacítky potřetí vyhrály na MSJ, k porážce Švýcarů pomohl dvěma body Nečas!
 

B r n o / B u f f a l o – Reprezentační výběr do 20 let má za sebou celou základní skupinu na Mistrovství světa juniorů v americkém Buffalo. Svěřenci Filipa Pešána ve čtvrtém utkání skupiny 6:3 nad Švýcarskem a ve skupině B skončí s bilancí tří výher a jedné prohry na druhém místě. K výhře nad zemí helvétského kříže pomohl gólem a přihrávkou i útočník Martin Nečas. Celý duel navíc odehráli i bývalí obránci Brna Filip Král a Libor Hájek, přičemž druhý jmenovaný si připsal dvě asistence. O soupeři českého týmu pro úterní čtvrtfinále se rozhodne po odehraní skupiny A. O postup do finále si Češi zahrají buď s Finskem, USA, nebo Slovenskem.

 

Sestava ČR U20: Škarek (24. Kořenář) – Budík, Hájek, F. Král, J. Galvas, Vála (A), Šalda, Hrdinka – M. Zachar (C), M. Kaut, Chytil – Nečas, Zadina, Michnáč – K. Reichel (A), R. Pavlík, Safin – Hrabík, Lauko, Kodýtek – Kurovský.

Švýcarsko U20 - Česko U20 3:6 (1:2, 2:2, 0:2)
Branky a nahrávky: 3. Jäger (Miranda, Kurashev), 23. Rohrbach, 24. Riva (Le Coultre, Heim) – 3. Lauko (Hájek, Budík), 12. Nečas (M. Kaut, Hájek), 23. K. Reichel (R. Pavlík), 29. M. Kaut (Michnáč, Nečas), 48. Kurovský (Kodýtek), 58. K. Reichel (Kurovský)

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál