.

Češi zakončili skupinu na WU17 Challenge skvěle! Kanadě white nasázeli osm gólů

Češi zakončili skupinu na WU17 Challenge skvěle! Kanadě white nasázeli osm gólů
 

O n t a r i o – Po porážce v prodloužení s USA a těsnou prohrou s Kanadou „black“ zakončili čeští hokejisté do 17 let skupinu na neoficiálním mistrovství světa v kanadském Ontariu fantasticky! Kanadu „white“ porazili 8:2 a na vysoké výhře se výrazně podílela i pětice hráčů Komety. V obraně nastoupil v roli kapitána opět Libor Zábranský ml. a v útoku trio Adam Gajarský (1+1), Vojtěch Střondala (0+1) a Karel Plášek (1+0). Mezi tyče nastoupil po jednozápasové pauze znovu brankář Lukáš Dostál, který se výrazně 27 úspěšnými zákroky podílel na postupu svěřenců hlavního kouče Petra Hakena do čtvrtfinále!

 

Sestava ČR: Dostál (Vlk) - Zábranský, Dajčar, Dluhoš, Klejna, Bernáth, Kowalczyk, Malík - Šik, Lauko, Gajarský - Plášek, Střondala, Blümel - Pekař, Pavel, Koblížek - Arnošt, Řehák, Kropáček.

Česko U17 - Canada White U17 8:2 (2:1, 3:0, 3:1)

Branky a nahrávky: 5. Řehák (Kropáček, Arnošt), 12. Lauko, 24. Plášek (Lauko, Gajarský), 28. Lauko (Bernáth, Blümel), 29. Gajarský (Lauko), 54. Lauko, 57. Arnošt (Střondala), 59. Arnošt (Řehák) - 13. Thomas (Woo, McIsaac)

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál