Ceny permanentních vstupenek a lístků na základní část sezóny 2018/2019

B r n o – Od pátku 11. května odstartuje předprodej permanentních vstupenek na sezónu 2018/2019. Nejprve budou mít možnost dobíjet stávající permanentkáři, konkrétně do 5. června. Poté bude zahájen volný prodej, o kterém budeme informovat později. Nyní přinášíme ceny permanentek a vstupenek na zápasy Komety v extraligové sezóně 2018/2019. Prodej probíhá na pokladně DRFG Areny.

Ceny vstupenek na přípravné zápasy a na letošní ročník Ligy mistrů zveřejníme později!

Ceny vstupenek na jednotlivá mistrovská domácí utkání základní části Tipsport extraligy 2018/2019 v DRFG Areně

• Sezení 320,-
  • Stání 190,-

• Ceny permanentek a celosezónních karet na Tipsport extraligu 2018/2019 v DRFG Areně

Celosezónní karty
    4.000,-
    6.000,-

Ceny vstupenek na Ligu mistrů

Volné vstupenky
    sezení
    220,-
    320,-
    90,-
    190,-

Ceny vstupenek na přátelská utkání

Volné vstupenky
    sezení
    100,-
    120,-
    50,-
    70,-

Ceny vstupenek pro ZTP/P (s platností od 01. 10. 2017):

• Držitelé průkazu ZTP/P – 50% ceny ze standardní ceny příslušného sektoru
    • Doprovod majitele průkazu ZTP/P – 1 Kč
    • Držitelé průkazu ZTP – standardní cena
    • Dětí do 120 cm mají vstup zdarma

Bonus pro permanentkáře

Každý, kdo si dobije svou permici, získává slevu na jednorázový nákup ve fanshopu ve výši 10%. Sleva platí pouze na nezlevněné zboží.

Permanentní vstupenka na základní část vs. celosezónní karta. Kolik ušetříte a jaké jsou výhody?

Celosezónní karta bude platit na všechna domácí utkání hrané v DRFG Areně v sezóně 2018/2019, včetně utkání vyřazovací části, přípravných utkání a Ligy mistrů (základní skupina a případné další zápasy).

Kdo si zakoupil celosezónní kartu na sezení v loňské sezóně, ušetřil celkově 3040 Kč. Pokud samozřejmě držitel navštívil veškerá domácí utkání Komety, včetně přípravy, Ligy mistrů a play-off. Pakliže držíte v rukou celosezónní kartu na stání, ušetřili jste v nedávno skončením mistrovském ročníku celkem 2400 Kč.

Pokud zakoupíte permanentku na základní část, ušetříte na sezení 800 Kč za sezónu. Pokud zakoupíte klasickou permici na stání, ušetříte celkově 940 Kč oproti běžným vstupenkám. (26 zápasů v základní části).

Permanentní vstupenka bude platit na všechna domácí utkání základní části Tipsport extraligy ledního hokeje hraná v DRFG Areně v sezóně 2018/2019. Permanentkáři budou mít předkupní právo pro případný nákup vstupenek na přátelská utkání, Ligu mistrů a vyřazovací část, tedy play-off.

Termíny volného prodeje permanentek na stání

• čtvrtek 7. června 9:00 - 16:00
    • úterý 12. června 9:00 - 16:00
    • čtvrtek 14. června 9:00 - 16:00
    • úterý 19. června 9:00 - 16:00
    • čtvrtek 21. června 9:00 - 16:00

Prodej permic na sezení nebude k dispozici!

Jak platit?

Prodej bude probíhat jen na hlavní pokladně DRFG Areny. Celosezónní karty i permanentní vstupenky lze zaplatit pouze v hotovosti.

Program plný benefitů pro naše fanoušky: Kometa Legends Card

Důležité informace:

• Vstupenky na sezení jsou k prodeji pouze v den zápasu!
    • Veškeré vstupenky prodávané na hlavní pokladně DRFG Areny se platí pouze v HOTOVOSTI!
    • Upozorňujeme fanoušky, že po nich bude vyžadováno vyplnění souhlasu se zpracováním osobním údajů k jednotlivým permanentkám.
    • Při přepisu permanentní vstupenky nebo klubové karty je nutný souhlas majitele, tedy okopírovaný občanský průkaz a podepsaný souhlas s přepisem.
    • Permanentní vstupenku i celosezónní kartu můžete zaplatit i za své kamarády, stačí ji jen přinést s sebou.
    • Uvolnit se dá i celosezónní karta
    • Při nové koupi permanentních vstupenek nebo celosezónních karet je potřeba uvést Vaše datum narození, jméno, bydliště, emailovou adresu a telefon (z důvodů případné výměny či ztráty). Pokud budete kupovat permanentní vstupenku svému kamarádovi, nezapomeňte od něj zajistit výše vypsané údaje.
    • V případě koupě permanentky či celosezónní karty aktualizujte, případně doplňte, své kontaktní údaje. Předejdete tak zneužití své karty. Nebo si tak při její ztrátě zjednodušíte vystavení nové.
    • Ty z vás, kteří využívají pro dobíjení permanentek internetové rozhraní, případně uvolňují svá místa, prosíme o uvedení stejného kontaktního emailu, jaký používáte pro přihlášení na webu www.ticketportal.cz. Jen tak bude váš účet na internetu s permanentkou správně provázán.
    • Kometa si vyhrazuje právo provést úpravu podmínek prodeje a podmínek vlastního konání zápasů (časových, místních, atd).