Brankář Lukáš Dostál odchází do konce sezóny do finského týmu Ilves Tampere

Brankář Lukáš Dostál odchází do konce sezóny do finského týmu Ilves Tampere
 

B r n o – Brněnský odchovanec a český reprezentant Lukáš Dostál poprvé v kariéře okusí zahraniční angažmá. Ve svých osmnácti letech odchází na tříměsíční zkušenou do finského extraligového týmu Ilves Tampere. Kometa s ním i nadále počítá, po sezóně se opět vrátí do klubu, kde má platnou smlouvu až do roku 2021. Kometa má aktuálně k dispozici Marka Čiliaka, Karla Vejmelku a v záloze je také Lukáš Klimeš s Pavlem Jekelem.

 

„Umožníme Lukášovi chytat kvalitní soutěž, ve které může po zbytek letošní sezóny nabírat zkušenosti. Máme zájem, aby dostával co nejvíc příležitostí. Určitě je to pro jeho růst lepší, když bude chytat kvalitní zahraniční soutěž," říká vedoucí sportovního úseku Komety Jaroslav Medlík.

„Počítáme ve zbytku sezóny s Markem Čiliakem a Karlem Vejmelkou. Pokud by se něco stalo, máme v záloze připraveného Lukáše Klimeše z Přerova a také Pavla Jekela z Třebíče. Co se týče Lukáše Dostála, do Finska odchází na hostování, v Kometě má platnou smlouvu do roku 2021 a po skončení sezóny se vrací zpátky k nám do Brna," dodává Jaroslav Medlík.

 
 

Tento den před lety×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál