.

Aukce narozeninových dresů skončila, fanoušci přispěli přes 180 tisíc na nový stadion

Aukce narozeninových dresů skončila, fanoušci přispěli přes 180 tisíc na nový stadion
 

B r n o – Dražba speciální sady dresů, ve kterých hokejisté Komety odehráli 1. třetinu narozeninového utkání s Chomutovem, v neděli večer úspěšně skončila. Její výtěžek, přesně 184 817,- Kč, bude předán Nadaci Nový Zimák Za Lužánky. Oficiální konec dražby na webu sportovniaukce.cz byl ve 20 hodin večer, v následném dramatickém prodloužení pokračoval další hodinu. Všem úspěšným dražitelům blahopřejeme!

 

Největší zájem byl o dres talentovaného obránce Filipa Krále, za který úspěšný dražitel nabídl 17 800,- Kč. Na pomyslném druhém místě skončil narozeninový úbor kapitána Leoše Čermáka (16 750,-Kč) a na třetím Martina Nečase (13 550,- Kč). Na celkový průběh aukce a jména nových majitelů dresů se můžete podívat zde, úspěšní dražitelé jsou průběžně kontaktováni emailem.

Výtěžek z aukce dresů bude předán Nadaci Nový Zimák Za Lužánky, která připravuje projekt výstavby nové, moderní arény v místech, kde stával legendární zimní stadion za Lužánkami. Ve stejném prostoru Kometa v lednu letošního roku uspořádala úspěšnou open air akci Hokejové hry Brno 2016.

Samotnou nadaci můžete podpořit i mimo aukci dresů a to převodem na číslo účtu 4211052044/6800 (Sberbank). Sbírka není časově omezena.

Hokejisté Komety odehráli ve speciálních "narozeninových" dresech 1. třetinu duelu s Chomutovem.
 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál