Před rokem se vrátil ze zahraničí do Brna, aby bojoval za Kometu. V sezóně ho přibrzdilo zranění, ale teď už se Filip Král plně koncentruje na nadcházející extraligový ročník. Cíle má jasné. „Hlavní je zůstat zdravý po celou sezonu, ať se nám všem v kabině vyhýbají zranění. Budeme chtít udělat fanouškům radost a dojít co nejdál,“ plánuje šestadvacetiletý bek, který si se spoluhráči v rámci zpestření přípravy zahrál i svůj oblíbený fotbal.