Kometa před sezónou přivedla do svých řad slovenského brankáře Eugena Rabčana, který v posledních letech chytal ve slovenské extralize za Banskou Bystrici a je také členem širšího kádru reprezentace. Nyní se přesunul do české nejvyšší soutěže, která by ho měla podle jeho slov posunout. Má za sebou několik dnů letní přípravy a zvyká si na nové prostředí. Více prozradil v následujícím rozhovoru.