Nominace U17 (5. - 7. 4., Chomutov)
Brankáři:
Adam Ebenstreit (Karlovy Vary), Samuel Kowalczyk (Zlín).
Obránci:
Pavel Průšek (Liberec), Dominik Löffler, Adam Ošmera (oba Jihlava), Martin Švec (Pardubice), Nick Mähler (Karlovy Vary), Alex Kubánek (Slavia Praha), Marek Chaloupka (Vítkovice).
Útočníci:
Daniel Pekař, Vasyl Špilka (oba Liberec), Matěj Zeman (Karlovy Vary), Jindřich Habermann (Kometa Brno), Marek Daníček (Rytíři Kladno), Maxmilian Curran, Danny Chludil (oba Slavia Praha), Sebastian Glas (Vítkovice), Jiří Klíma, Dominik Pavlík (oba Hradec Králové), Jakub Heš, Martin Vaculík (oba Zlín), Matěj Hamr (Curych, Švýcarsko).
Náhradníci:
Brankáři: Jan Ondráček (Šumperk), Marek Uherek (Zlín). Obránci: Adam Král (Liberec), Samuel Šmerda (Pardubice), Pavol Cipko (Karlovy Vary), Matyáš Man (Vítkovice). Útočníci: Tobiáš Pastor (Karlovy Vary), Adam Veselský (Kometa Brno), Jakub Jón, Lukáš Král (oba Hradec Králové).
Realizační tým:
Manažerka: Tereza Menčíková
Hlavní trenér: Václav Eismann
Asistent trenéra: Jan Zachrla
Trenér brankářů / video: Lukáš Mensator
Program zápasů v Chomutově
Čtvrtek 6. dubna:
17:00 Česko U17 – Jungadler Mannheim U19
Pátek 7. dubna:
16:00 Česko U17 – Jungadler Mannheim U19
Nominace U16 (5. - 7. 4., Sokolov)
Brankáři:
Matěj Tuláček (Pardubice), Martin Fajmon (Kometa Brno).
Obránci:
Lukáš Ehrenberger (Liberec), Filip Zimovčák (Ambri-Piotta, Švýcarsko), Matěj Pelikán (Karlovy Vary), Marek Vyhlídal (Kometa Brno), Max Pšenička (Slavia Praha), Štěpán Černý (Hradec Králové), Tomáš Mikel (Zlín).
Útočníci:
David Rozsíval (Liberec), Matěj Pekař (Ambri-Piotta, Švýcarsko), Vojtěch Čihař, Viktor Wardas, Vít Záhejský (všichni Karlovy Vary), Matouš Jan Kucharčík, Artur Matějovský, Tomáš Poletín (všichni Slavia Praha), Šimon Fasner (Vítkovice), Adrien Bartovič (Malmö, Švédsko), Adam Novotný (Hradec Králové), Dominik Kos (Zlín), Vlastimil Blažek (Rytíři Kladno).
Náhradníci:
Brankáři: Ondřej Štěbeták (Jihlava), Michal Oršulák (Karlovy Vary). Obránci: Jakub Seidl, Vít Stromský (oba Liberec), Erik Úlehla (Pardubice), Kryštof Dyk (Karlovy Vary). Útočníci: Marek Šťástka (Liberec), Oliver Fink, Vít Macek (oba Jihlava), David Krčál (Pardubice).
Realizační tým:
Manažer: Jan Rachota
Hlavní trenér: Milan Razým
Asistent trenéra: Milan Plodek
Trenér brankářů: Václav Fürbacher
Videotrenér: Josef Janča
Program zápasů v Sokolově
Čtvrtek 6. dubna:
17:00 Česko U16 – Jungadler Mannheim U17
Pátek 7. dubna:
16:00 Česko U16 – Jungadler Mannheim U17