VHK ROBE Vsetín - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 5. Hrňa (Stříteský), 22. Hrňa (Ostrčil), 24. Ostrčil (Navrátil, Knebl), 58. Podešva (Ostrčil), 60. Podešva (Ostrčil) - 7. Vincour (Dej), 16. Grmela (Kudláček), 49. Horáček (Zábranský). Rozhodčí: Mikula - Poruba, Vengřín. Vyloučení: 3:9. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 130. Střely na branku: 43:21. Průběh utkání: 1:0 - 1:2 - 3:2 - 3:4 - 5:4.
VHK ROBE Vsetín: Němec - Fabián, Haschka, Kapr, Ostrčil, Pokora, Stříteský, Sznapka - Ciupa, Hrňa, Knebl, Navrátil, Plachtovič, Podešva, Varga, Vrdlovec, Šupák, Švaňhal
HC Kometa Brno: Švaříček - Ekl, Fišera, Horáček, Kudláček, Sokolovskij, Václavovič, Vejvar - Dej, Grmela, Kočan, Nemec, Petružálek, Staša, Stehlík, Vincour, Zábranský, Štěpánek