HC Dukla Jihlava - HC Kometa Úvoz

Branky a nahrávky: 1.Malec (Dvořák, Zelený), 2.Kuřítko (Kotlík), 10.Kotlík (Kuřítko), 12.Brabenec (Musil), 12.Kotlík (Randa, Zeman), 13.Vysloužil (Němec), 19.Zeman (Kuřítko), 23.Kuřítko (Zeman, Kotlík), 23.Musil (Polcar), 28.Němec (Pometlo), 29.Zeman (Kotlík), 36.Kuřítko (Cirhan), 38.Kuřítko (Zelený, Zeman), 59.Pometlo (Malec) . Rozhodčí:Čech - Rittich, Skopal . Vyloučení:6:6 . Využití:1:0 . V oslabení:1:0 . Diváci:70 . Střely na branku:48:14 . Průběh utkání:0:0,0:14 .
HC Kometa Úvoz: Klimeš (Guštafík) - Hájek, Ješko, Korvas, Lysoň, Najt, Sedláček S. - Kinzel, Krejčí, Krobauer - Gregorovič, Novotný, Harmim - Röhrl, Novák, Trnka - Chudý

Vývoj utkání poznamenal faul domácího kapitána Dvořáka, po kterém byl s poraněnou páteří hositalizován brněnský Novák. Tato událost (na útkání nebyl přítomen lékař!!) byla znát na hráčích Komety po celý zbytek zápasu. Jihlavský trenér to viděl následovně: „Vyšel nám začátek, dobře jsme se tam tlačili před branku a padly nám tam góly z dorážek,“ pochválil své svěřence jihlavský trenér Aleš Totter. Udělejte si názor sami, jen připomenu tři úmrtí mladých hokejistů v posledním půlroce.