HC Kometa Úvoz - HC ZUBR Přerov

Branky a nahrávky:10. Kinzel (Najt), 11. Staněk (Hájek, Bednář) - 16. Blaheta (Šteiner), 19. Nedral (Menšík), 43. Ryšánek (Menšík) . Rozhodčí:Lerch - Musil, Kříž . Vyloučení:8:8 . Využití:1:1 . V oslabení:0:0 . Diváci:54 . Střely na branku:26:24 . Průběh utkání:2:0, 2:3 .
HC Kometa Úvoz: Vrba (Hubáček) - Ješko, Hájek, Korvas, Hemala, Najt, Kinzel, Trnka, Foral - Bednář, Kožár, Krobauer - Čelechovský, Šidák, Staněk - Gregorovič, Harmin, Novotný - Klíma, Procházka, Sedláček T.
HC ZUBR Přerov: Ginter (Okáč) - Hoferek, Brázda, Ryšánek, Bosák, Dočkal, Šrámek, Klimecký, Blivka, Ferenc M., Vaněk, Šteiner, Holík, Menšík, Ferenc J., Nedbal, Blaheta, Prinke, Hradil, Schaffer, Konečný

Vítězslav Hájek (Brno): Prvních 12.min. odehráli hráči podle našich představ a zaslouženě vedli 2:0. Ke konci třetiny však po dvou hrubých individuálních chybách soupeř vyrovnal. Po zbytek zápasu jsme nedokázali využít některé příležitosti, za což nás soupeř v přesilové hře v úvodu třetí části potrestal a zápas dovedl k vítězství.