AZ Havířov - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 14. Slavík Patrik (Krupa David, Ondrek Martin), 22. Videlka David (Pechanec Antonín, Vyčesaný Martin), 40. Vyčesaný Martin (Videlka David, Pechanec Antonín), 45. Videlka David (Pinka Richard, Křivohlávek Jan), Duda Jan (Křivohlávek Jan, Šurin Dušan), 50. Šefčík David, 53. Pechanec Antonín (Vyčesaný Martin)- 48. Maša Libor (Tesař Ondřej). Rozhodčí: Klapetek - Juneček, Pala. Vyloučení: 3:10. Využití: 2:1. V oslabení: . Diváci: 250. Střely na branku: 41:32. Průběh utkání: 5:0, 5:1, 7:1.
AZ Havířov: Matoušek - Duda, Fábry, Grigel, Kocurek, Krupa, Křivohlávek, Mrázek, Ondrek, Pechanec, Pinka, Slavík, Videlka, Vyčesaný, Šefčík, Šurin.
HC Kometa Brno: Galanský (50. Jíra) - Bilčík, Crhák, Heža, Hnilička, Horák, Hradil, Ješko, Juráň, Kala, Krejčiřík, Maša, Nedvěd, Novotný, Pospíšil, Procházka, Sedláček, Touška, Tesař, Zavadil, Zemánek.

Reportáž není k dispozici.