Orli Znojmo - HC Kometa Brno

Branky a nahrávky: 20. Lattner Jan (Geryk Jan), 49. Alexa Roman (Ferenčík Stanislav, Duba Tomáš), 60. Alexa Roman (Geryk Jan, Duba Tomáš) - 33. Kožar Lukáš (Skočovský David), 48. Kožar Lukáš (Skočovský David, Žalud Filip), 52. Stehlík Ondřej (Jarůšek Richard, Adam Koš), 56. Grmela Jan (Žalud Filip). Rozhodčí: Přikryl - Held, Hudáček. Vyloučení: 3:1. Využití: 0:0. Diváci: 35. Střely na branku: 40:54. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:4, 3:4.
Orli Znojmo: Müller - Alexa, Duba, Ferenčík, Geryk, Koblížek, Kovalský, Lattner, Lechner, Lengál, Maštera, Stehlík, Vejvoda, Šindelář.
HC Kometa Brno: Hubačka - Koš, Babic, Grmela, Jarůšek, Kožar, Mišura, Novák, Popolanský, Pospíšil, Reschowský, Skočovský, Staša, Stehlík, Štěpánek, Svoboda, Vejvar, Vozdecký, Zima, Šidák, Žalud.

Reportáž není k dispozici.