Útočník Hynek Zohorna odchází na měsíční hostování do Pardubic

B r n o – Útočník Hynek Zohorna odehrál za Kometu v letošní základní části extraligy prozatím osm zápasů, ve kterých si nepřipsal jediný bod. Tři zápasy vynechal z důvodu zranění. Nyní odchází na měsíční hostování do týmu Dynamo Pardubice.

„Hostování Hynka Zohorny má stejný význam jako u Tomáše Vondráčka, který hostuje v Plzni. Chceme, aby oba kluci měli víc prostoru a času na ledě. Samozřejmě chceme vidět naše mladé hráče v akci. Třeba Matěj Novák výborně zvládl utkání s Libercem. Také bychom chtěli dát prostor Vlastovi Dostálkovi, který je nejlepším střelcem první ligy a je to náš hráč. Hynkovi by měla měsíční zkušenost v Pardubicích pomoct. Kometa pro něj do této doby byl jediný extraligový klub, ve kterém hrál," říká majitel klubu a hlavní kouč Libor Zábranský.

Dnes v 16:20 | Muži
HC Kometa Brno
Bílí Tygři Liberec

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál