.

Starší dorost dvakrát doma, juniory s mladším dorostem čekají venkovní utkání

Starší dorost dvakrát doma, juniory s mladším dorostem čekají venkovní utkání
 

B r n o - Po reprezentační přestávce se i mládežnické kategorie vracejí do zajetých kolejí. Připravili jsme pro vás přehled zápasů brněnských mladíků. Přijďte i vy podpořit do DRFG Areny starší dorostence v duelech nadstavbové části letošní sezóny.

 

Starší dorost čekají dva zápasy doma ve dvou dnech

V pátek nás čeká velice zajímavé utkání. Starší dorostenci se v něm postaví proti Hradci Králové, kterému se v základní části nevedlo vůbec špatně. Brňané si však budou chtít pojistit průběžné první místo v tabulce a připsat si další body před play-off. Přijďte dorostence podpořit i vy.

5. kolo 2. Části NOEN extraligy staršího dorostu
pátek
6. 1. 2017
17:30 hod.
Online přenos
HC Kometa Brno Mountfield Hradec Králové DRFG Arena

Hned následující den čeká brněnské mladíky další ostrý start, tentokrát proti Pardubicím. Další utkání nadstavbové části proti sobě postaví dva celky, které se v letošní sezóně ještě nepotkaly, těžko tedy odhadovat, jak by zápas mohl vypadat. Každopádně Pardubice, jako vítěz své skupiny, nepřijedou do Brna odevzdat domácím body zadarmo. Čeká nás další ostrá bitva, u které nesmíte chybět.

6. kolo 2. části NOEN extraligy staršího dorostu
sobota
7. 1. 2017
16:45 hod.
Online přenos
HC Kometa Brno HC Dynamo Pardubice DRFG Arena

Junioři jedou vyloupit Jihlavu a Plzeň

Juniorům se daří. Vyhráli posledních pět utkání v řadě a stále se drží na špičce extraligové tabulky. Ze třetího místa ztrácí na vedoucí Třinec čtyři body. V sobotu budou o další bojovat s Jihlavou. Z letošních tří vzájemných duelů získali svěřenci trenéra Pazourka všech děvet bodů, přičemž skóre z těchto zápasů 17:5 mluví za vše. Jihlava hájí devátou příčku tabulky, což do role favorite staví naše chlapce. Budeme jim držet palce, aby ji potvrdili i na venkovním ledě. Utkání začíná ve 14:00.

32. kolo DHL extraligy juniorů
sobota
7. 1. 2017
14:00 hod.
Online přenos
HC Dukla Jihlava HC Kometa Brno ZS Bystřice nad Pernštejnem

V úterý pak zamíří modrobílí k dalšímu venkovnímu utkání, tentokrát do Plzně. Ta si v tabulce sice stojí lépe než Jihlava, nicméně ani Indiáni nedokázali letos Kometu porazit. Z posledního duelu si skalp odnesli Jihomoravané za výhru 3:1. Uvidíme, zda se Komeťákům podaří vyloupit plzeňský svatostánek.

28. kolo DHL extraligy juniorů
úterý
10. 1. 2017
15:30 hod.
Online přenos
HC Plzeň 1929 HC Kometa Brno Home monitoring arena, Plzeň

Mladší dorost změří síly se Slavií

Malé komeťáky čeká souboj v hlavním městě. V úterý zajíždí na Slavii, se kterou mají z letošních tří vzájemných duelů stoprocentní bilanci. Naposledy jí přitom dokázali vstřelit hned osm branek a zvítězili vysoko 8:2. V nadstavbové části sezóny si zatím Brňané zahráli šest zápasů, ze kterých hned pětkrát odcházeli jako vítězové. Naposledy na domácím ledě doslova převálcovali soupeře z Tábora v poměru 16:2.

8. Kolo nadstavbové části ELIOD Extraligy mladšího dorostu
úterý
3. 1. 2017
18:00 hod.
Online přenos
HC Slavia Praha HC Kometa Brno Zimní stadion Eden
 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál