SLEDOVALI JSME ONLINE: Michal Kempný ukázal Stanley Cup v Brně

SLEDOVALI JSME ONLINE:  Michal Kempný ukázal Stanley Cup v Brně
 

B r n o – Tohle červencové úterý patřilo v Brně hokeji! Po deseti letech se na Jižní Moravu vrátil legendární Stanley Cup, přivezl ho bývalý obránce brněnské Komety a čerstvý vítěz NHL v dresu Washingtonu Capitals Michal Kempný. Ten nejprve představil trofej v rodném Hodoníně, aby se o radost z něj mohl podělit i od 17:00 s brněnskými fanoušky. Jeho příjezd do jihomoravské metropole a celé úterní odpoledne jsme sledovali v našem online přenose.

 

Přečtěte si také:

HISTORICKÉ OKÉNKO: Stanley Cup na území České republiky? Poprvé v roce 1999

Jižní Morava si zaslouží vidět Stanley Cup, říká před úterní akcí Michal Kempný

Příběh nejslavnější hokejové trofeje: Fakta a zajímavosti ze života Stanley Cupu

Stanley Cup míří do Brna! Slavný pohár fanouškům představí Michal Kempný

Online přenos:

.
   10:00    Poslední ohlédnutí se za včerejší vzácnou návštěvou v Brně. Tentokrát prostřednictvím objektivu fotografa Romana Kantora.
   08:00    Bezprostřední ohlasy Michala Kempného po vydařené úterní akci.
   23:00    Na závěr tohoto mistrovského dne si prohlédněte fotografie z návštěvy Michala Kempného se Stanley Cupem V NAŠÍ FOTOGALERII.
   19:35    Michal Kempný se loučí s brněnskými diváky. Vydržel podepisovat se a fotit se s pohárem přes dvě hodiny, teď už ale nastal čas brněnskou arénu opustit a Stanley Cup poslat o kousek dále. Zítra se s ním bude celý den těšit jeho spoluhráč Jakub Vrána. Foto: Pavel Kuba.
   18:35    Takových radostí z podpisu a fotky s vítězem Stanley Cupu je dnes v DRFG Areně k vidění několik.
   17:50    Podpisy dnes Michal Kempný rozhodně nešetří. Foto: Václav Trávníček.
   17:45    Michal Kempný se stále podepisuje a fotí se s fanoušky, kteří dostali šanci se zvětšnit s hokejovým grálem. Na závěr celého odpoledního programu ještě zadák Washingtonu objejde jednou celou halu a s diváky, kteří dnes v hojném počtu do DRFG Areny dorazili, se rozloučí.
   17:35    Pár fotomomentek z vystoupení Michala Kempného na pódiu brněnské DRFG Areny.
   17:27    Krátký rozhovor s moderátorem na pódiu je u konce, následovat bude autogramiáda bývalého brněnského obránce, dnes už úspěšného zadáka týmu Washington Capitals. Bližší odhady hovoří, že si cestu do brněnské DRFG Areny dnes našlo přes tři a půl tisíce fanoušků.
   17:23    Michal Kempný děkuje všem fanouškům, co si našli cestu do DRFG Areny. Podle svých slov, když zvedal poháru nad hlavu, promítla se mu veškerá minulá kariéra. Nejvíc se mu vybaví účinkování v Kometě. Následně Michal Kempný vypráví o kapitánovi Washingtonu Alexandru Ovečkinovi. „Je to pohodový chlapík, dělá dobrou atmosféru v kabině. Na druhou stranu je to typický hrdý Rus. Je to ale určitě lídr, který nám pomohl k této trofeji. Mám s ním dobré vztahy, klidně ho někdy pozvu na Kometu.“
   17:20    Michal Kempný v rozhovoru vzpomíná na svůj poslední soutěžní zápas, který před brněnským publikem odehrál, jeho každou větu doprovází bouřlivý potlesk. Michal Kempný přišel do Komety v 17 letech a na své první kroky v Brně vzpomíná s úsměvem. První roky pendloval mezi extraligou a první ligou a přiznává, že to nebylo jednoduché. Po návratu ze Slavie prožil dle svých slov dva nádherné roky v Brně, s kluky je prý pořád v kontaktu a vzpomíná na Brno jen s láskou.
   17:15    Michal Kempný už je na pódiu a zvedá Stanley Cup nad hlavu. Následuje rozhovor s moderátorem dnešního odpoledne.
   17:15    Michal Kempný a jeho nástup na ledovou plochu.
   17:08    Aréna bouří! Úspěšný obránce přichází na místo, kde normálně bývá ledováý plocha a za zvuku bubnů kráčí hrdě se slavným pohárem. Fanoušci, kteří stojí kousek od zátaras, mají dokonce šanci si na pohár sáhnout.
   17:05    Plná DRFG Arena si právě prohlíží retrospektivní video úspěšného obránce. Ten brzy přijde mezi fanoušky. Foto: Pavel Kuba.
   17:02    Michal Kepmný opouští novináře a přichází se Stanley Cupem v rukou mezi fanoušky čekající v brněnské DRFG Areně. Sešla se tu slušná návštěva, odhadem kolem čtyř tisíc hokejových nadšenců. Celý průvod vedou nejprve bubeníci, kteří úspěšného zadáka doprovázeli už v rodném Hodoníně.
   16:55    Ještě předtím než se Michal vydá mezi fanoušky čekající v DRFG Areně, čekají na něj mediální povinnosti. Foto: Václav Trávníček.
   16:50    Takové byly první momenty Michala Kempného po příjezdu k DRFG Areně.
   16:35    Ihned po příjezdu zavítal čerstvý držitel Stanley Cupu do útrob arény, kde na něj čeká debata s fanoušky, kteří účast na setkání vyhráli v soutěžích. Foto: Václav Trávníček.
   16:25    Už je tady! Michal Kempný dorazil ve svém sportovním voze chvíli před půl patou k brněnské DRFG Areně a hned byl obklopen fotografy a fanoušky. Foto: Václav Trávníček.
   16:15    Už se blíží!
   15:30    Dveře brněnské DRFG Areny jsou otevřeny a na ledovou plochu proudí první fanoušci. Foto: Václav Trávníček.
   15:10    V Hodoníně přilákala nejslavnější hokejová trofej planety velkou pozornost. Teď se však musí Stanley Cup se stadionem, kde udělal Michal Kempný své první hokejové krůčky, rozloučit, čeká na něj totiž natěšené Brno!
   14:45    Mezitím v brněnské DRFG Areně proběhla úspěšně generálka odpoledního programu, který se uskuteční přímo uprostřed arény, na místě ledové plochy. Foto: Václav Trávníček.
   14:30    Od 12:00 se ze Stanley Cupu těší v Hodoníně, kde Michal Kempný s hokejem začínal. Akce na místním zimním stadionu bude končit okolo 15:00, následně se reprezentační zadák přemístí do Brna, kde působil dlouhých šest sezón.
   08:00    Slavný Stanley Cup je od včerejšího večera v České republice! Na jih Moravy ho Michalu Kempnému dovezli jeho strážci. Dnes mezi 12:00 a 15:00 bude nejcennější hokejová trofej k vidění v Hodoníně, následně Michal Kempný přiveze pohár i do Brna.
 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál