Realizační tým doplňuje asistent Mojmír Trličík

Novým asistentem trenéra Pavla Pazourka byl ve středu dopoledne jmenován pětačtyřicetiletý Mojmír Trličík. Někdejší asistent reprezentačního trenéra Aloise Hadamczika či reprezentační dvacítky působil naposledy v Liptovském Mikuláši. O podpisu smlouvy v Kometě Brno informoval klubový web majitel klubu Libor Zábranský.

Mojmír Trličík nahradí na postu asistenta trenéra Václava Baďoučka, který se minulý týden rozhodl lavičku Komety z vlastní vůle opustit. "Kandidátů na uvolněný post asistenta trenéra bylo více, ale nakonec jsme se rozhodli právě pro Mojmíra Trličíka. Jedná se o zkušeného trenéra a doufáme, že tyto své zkušenosti předá týmu," řekl dále pro klubový web Libor Zábranský.

Nový asistent kouče Pazourka se na lavičce Komety objeví po reprezentační pauze v úterý 10. listopadu, kdy se mužstvo v rámci 25. kola O2 Extraligy představí na ledě Bílých Tygrů Liberec.

Dnes v 15:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál