Radim Hruška opouští Kometu a sezónu dohraje ve Vítkovicích

B r n o - Radim Hruška stihl letos v Kometě odehrát devět utkání, v nichž si připsal pouze bod za asistenci. Poté se zranil. Během čtrnácti dnů by se měl znovu připojit do kolotoče extraligových zápasů, jen s tím rozdílem, že to již nebude v barvách Komety. Vedení klubu jej uvolnilo do konce sezóny do Vítkovic, kde bude hostovat. I nadále však zůstává kmenovým hráčem Komety.

Radim Hruška vynechal téměř celé letní přípravné období kvůli operovanému ramenu a letos dohrál po devíti kolech, kdy jej přibrzdilo v rozletu natržení stehenního svalu. Jeho místo v sestavě musela Kometa adekvátním způsobem zacelit. Nyní je v útoku poměrně přetlak, proto se vedení klubu rozhodlo Radima Hrušku uvolnit, což potvrdil sportovní manažer klubu Pavel Zubíček. „Vzhledem k tomu, že se nově příchozí hráči jeví velmi dobře, rozhodli jsme se Radima uvolnit do Vítkovic, kde chceme, aby hrál v místě, jenž dobře zná. Nadále zůstává našim hráčem, máme proto možnost uplatnit opci na příští rok. Budeme sledovat jeho výkony," vysvětluje Zubíček.

Sportovní manažer upřesnil i stav několika dalších marodů. „Co se týče Romana Erata, ve středu se zapojí do přípravy s týmem, měl po zásahu holí na tréninku naprasklou lícní kost. Zdravotní stav Míry Holce se zlepšuje a od tohoto týdne začne trénovat na ledě. Včera nedohrál utkání Kuba Svoboda, který má naražené koleno po zásahu pukem. Do přípravy se zapojí ve čtvrtek, nejedná se o nic vážného," upřesnil Pavel Zubíček.

Poslední zajímavou informací z vedení klubu jsou střídavé starty nadějného juniora Jana Křivohlávka v Havlíčkově Brodě. Do útočné formace Rebelů by se měl zapojit již ve středu proti Benátkám.

Dnes v 15:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
HC Kometa Brno

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál