Olympijské hry byly zahájeny. Brněnské Výstaviště otevřelo své brány

Olympijské hry byly zahájeny. Brněnské Výstaviště otevřelo své brány
 

B r n o – V devět hodin ráno se otevřely brány speciálně vybudovaného parku kolem pavilonu Z brněnského výstaviště a v jedenáct hodin dopoledne došlo i na slavnostní zahájení. Toho se zúčastnili bývalí úspěšní olympionici včetně zlatého olympijského vítěze v trapu Davida Kosteleckého nebo mistryně světa v trojskoku Šárky Kašpárkové. Ve vybraných termínech bude mít svůj stánek v rámci programu ZOH na Výstavišti i brněnská Kometa. Ta bude mít stánek s vystaveným mistrovským pohárem v pavilonu Z (12. února a 15. února). O dalších termínech a konkrétních časech budeme informovat později na našich stránkách a sociálních sítích.

 

Do moravské metropole zavítal projekt olympijských festivalů vůbec poprvé. Brno jakožto druhé největší město České republiky a Jihomoravský kraj ve spolupráci s Českým olympijským výborem, přeměnil pavilon brněnského výstaviště (pavilon Z) po dobu 17 dní na místo, kde se u příležitosti olympiády v Pchjongčchangu 2018 budou setkávat sportovní nadšenci, aby fandili českým sportovcům v dějišti her a sami si aktivně zasportovali.

Fotogalerie ZDE (budeme průběžně aktualizovat).

Olympijský park nabídne během více jak čtrnácti dnů spoustu aktivních atrakcí pro příchozí návštěvníky. Láká na ledovou plochu pro bruslení a hokej, lyžařskou či bruslařskou trasu, snowboardový areál nebo malý můstek pro skoky na lyžích. V parku si však mohou zasportovat i příznivci letních sportů – konkrétně půjde o florbal, hokejbal, korfbal, pozemní hokej a ropeskipping.

Olympijský festival Brno 2018 bude otevřen po celou dobu konání olympiády, tedy od 9. 2. do 25. 2. 2018.


  • Neděle-Čtvrtek: 9:00-19:00
  • Pátek-Sobota: 9:00-21:00

Vstupné na Olympijský festival je 50 Kč, děti do 150 cm a senioři mají vstup zdarma.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál