.

Od první minuty jsme dominovali, říká obránce Michal Kupčík

B r n o – Kometa se posunula na devátou příčku, když ve čtvrtek večer doma porazila Zlín poměrem 5:1. Dvě branky vstřelilo Brno krátce po konci oslabení, vždy se prosadil potrestaný hráč. Pátou trefu zařídil Michal Kupčík, když naskočil na led. „Jen jsem to tam doklepl," popisuje poslední gól utkání jeho autor.

Jak hodnotíš utkání celkově?
Byl to dobrý zápas, dobře jsme do něj vstoupili. Od první minuty jsme v podstatě dominovali a Zlín dal gól pouze z trestného střílení, z ničeho jiného se neprosadili.

Nakopl Zlín jejich proměněný nájezd?
Možná na jedno nebo dvě střídání. Potom jsme do toho zase vlítli a začali jsme hrát a dominovat. Zvedli jsme se rychle.

Dva góly jste dali ihned po oslabení, jak se to stalo?
Odseděl jsem si dvě minuty na trestné a potom jsem skočil na led. Zrovna byl protiútok a kluci mě dali puk prakticky do prázdné. Jen jsem to tam doklepl.

Takže si Zlín nehlídal hráče, co jde zrovna z trestné?
Spíše ho nedobruslili. Obránci tam zaspali a už neměli šanci.

Chvíli před tebou dal gól podobně po návratu z trestné Filip Dvořák. Chtěl jsi to napodobit?
Byl jsem spíš naštvaný z toho faulu. Nejdřív byl faul na mě a ten rozhodčí nepískl. Takže jsem se chtěl spíše pomstít a ten gól byl úplně super.

V sobotu hrajete doma s Olomoucí, budete něco do té doby pilovat?
Máme mezery v přesilovkách. Měli jsme dost přesilovek na to, abychom dali více branek, což jsme nedali. Na tréninku se musíme trochu vyjezdit a snad to bude dobrý.

Copyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál