Národní tým do sedmnácti let zvítězil nad Finskem, osmnáctka padla

Národní tým do sedmnácti let zvítězil nad Finskem, osmnáctka padla
 

Z u ch w i l – Ve švýcarském Zuchwilu pokračuje turnaj pěti zemí. Po včerejším vítězství nad rivalem ze Slovenska, čekalo osmnáctku utkání s Finskem. Češi vstoupili do utkání lépe a první třetinu vyhráli 2:1, v dalších dvou inkasovali šest branek a prohráli 2:7. Sedmnáctka se utkala ve Finsku s domácím výběrem. Utkání chudé na branky skončilo výhrou národního týmu 2:0.

 

Národní tým do osmnácti let v Zuchwilu

Češi nevstoupili do utkání dobře a po pěti minutách prohrávali 0:1. Češi však během tří minut dokázali vyrovnat. Zasloužila se o to spolupráce dvou komeťáků. Vojtěch Střondala přihrál na hůl Adama Gajarského, který si připsal první bod na turnaji. Minutu a půl před koncem první periody se Gajarský dokázal prosadit po druhé. Tentokrát asistoval Teplý. Češi však nadějně rozehraný zápas ztratili. Finové utkání otočili šesti góly ve zbylých třetinách a radují se ze tří bodů. Národní tým ještě čeká utkání s Německem a Švýcarském

Branky a nahrávky: 8. Gajarský (Střondala, Bernáth), 19. Gajarský (Teplý) – 6. V. (Kokkonen, Hirvonen), 26. Hirvonen (Kokkonen), 34. Thomson (Seppala), 38. Killinen (Tanus), 47. Utunen (Nordgren), 54. Nordgren (Thomson), 60. Nordgren (Maccelli).

Sestava českého týmu: Dvořák (Kolář) – Bernáth, Aubrecht, Adámek, Haš, Kowalczyk, Doktor, Had, Seeman – Gajarský, Teplý, Střondala – Matiášek, Přikryl, Raška – Kropáček, Arnošt, Sklenář – Šír, Svoboda, Řehák.

Národní tým do sedmnácti let v Mehtimäen Jäähalli

Sedmnáctka začala trojutkání ve Finsku vítězně. V sestavě se objevili i tři hráči Komety. Obránci Jan Mlčák, Radek Kučeřík a Adam Studený. Češi začali utkání lépe a v patnácté minutě šli do vedení zásluhou Zemana. Národní tým byl v utkání aktivnější a více zaměstnal soupeřova brankáře. Branku však diváci v druhé části neviděli. V polovině třetí periody se trefil Mužík. Na branku mu asistoval Radek Kučeřík. Finové to v závěru zkoušeli bez brankáře, ale gól již nepadl. Další utkání s Finskem proběhne zítra a ve čtvrtek.

Branky a nahrávky: 17. Zeman (Koffer, Křemen), 49. Mužík (Kučeřík, Najman).

Sestava českého týmu: Pařík (Škorpík) – Mlčák (A), Kubíček, Prchal, Homola, Kučeřík, Studený, Žůrek, Pšenička – Křemen, Zeman, Koffer – Lang, Najman (C), Mužík – Pytlík (A), Peterek, Rychlovský – Pištěk, Vitouch, Beránek.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál