.

Miloslav Hořava si brněnské působení prodlužuje o další měsíc

Miloslav Hořava si brněnské působení prodlužuje o další měsíc
 

B r n o – Křídlo, centr, hráč první nebo čtvrté formace, ale hlavně výborný hokejista. Pod každým přídomkem si v současnosti všichni fanoušci Komety zřejmě vybaví Miloslava Hořavu. Muž, jenž přišel Brnu vypomoct na hostování do konce října, si své působení ještě o měsíc protáhne. Při absenci Tomáše Svobody, Vojtěcha Němce a Radka Dlouhého se zkušený hokejista hodí. Kometě zatím kladenský odchovanec pomohl šesti kanadskými body.

 

Třicetiletý útočník si brněnské angažmá užívá: „Je to tu super. S týmem jsme na vrcholu tabulky a hlavně lidi jsou neuvěřitelní. Všichni, co mi o nich před příchodem do Brna říkali, měli pravdu,“ usmívá se muž, jenž hraje s holí na pravé straně.

Bývalý útočník Čerepovce, Novokuzněcku, Liberce nebo třince stále zvažuje zahraniční angažmá: „Jasně, do ciziny bych chtěl. Jenže když je stávka NHL, všude je strašně moc hráčů. Situaci mi to nijak neulehčuje, ale nedá se nic dělat. Měsíční prodloužení hostování přišlo vhod oběma stranám. Může se stát, že půjdu někam do ciziny, nebo když se nebude dařit někomu v extralize, můžu jít i tam. Vůbec nevím, co se bude dít dál,“ nechává si Miloslav otevřená vrátka.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál