Libor Kašík končí v Kometě a přestupuje do Zlína

B r n o – Brankář Libor Kašík končí v Kometě a vrací se do rodného Zlína, kam míří formou přestupu. V Brně nastoupil do sedmi zápasů, v pěti případech prohrál, ve dvou vyhrál. Jeho úspěšnost zákroků činila 88,95%. Kometa má k dispozici další dva gólmany - Karel Vejmelka dostal v posledních zápasech extraligy prostor a předváděl výborné výkony. Mladší Lukáš Dostál zazářil na nedávno skončeném světovém šampionátu do 20 let.

Libor Zábranský (majitel a hlavní kouč Komety): „Karel Vejmelka si výkony jednoznačně řekl o to, že chytá každý zápas, dle mého názoru udělal obrovský progres oproti minulé sezóně. Fantasticky zachytal na mistroství světa dvacetiletých náš odchovanec Lukáš Dostál a velmi rád bych ho viděl v bráně Komety v extraligovém utkání. Z toho bohužel pro Libora vyplynulo, že by některá utkání sledoval z tribuny a to samozřejmě není komfortní situace ani pro něj, ani pro klub. Myslím si, že je fér vůči hráči nastalou situaci jasně popsat a hledat řešení. Řešením je, že Libor odchází do Zlína na přestup a my mu přejeme, ať se mu daří.“

Dnes v 16:20 | Muži
HC Kometa Brno
Bílí Tygři Liberec

Copyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál