Kometa opět účastníkem veletrhu SPORT Life

Kometa opět účastníkem veletrhu SPORT Life
 

B r n o – Již tento čtvrtek startuje na brněnském výstavišti tradiční veletrh zaměřený na všechny sportovní nadšence SPORT Life. Bude trvat až do neděle. Stejně jako v minulých letech na něm proběhne autogramiáda hráčů prvního týmu brněnské Komety. Ta se bude letos konat v pátek 11.11.2011 od 15:0016:30 hod v prostorách pavilonu B. Majitelé permanentních vstupenek na HC Kometa Brno mají vstup na celý veletrh zdarma.

 

Mezinárodní sportovní veletrh SPORT Life patří mezi nejvýznamnější sportovní akce svého druhu ve střední Evropě. Nabízí ucelenou podobu prezentace sportovního vybavení jak pro aktivní, tak i pro zájmové sportovce. Minulý ročník byl rekordní nejen množstvím vystavených exponátů a obsazenou výstavní plochou, ale i počtem návštěvníků. SPORT Life tradičně provází bohatý doprovodný program. Veletrhu se pravidelně účastní také přední české i světové osobnosti ze světa sportu.

Z brněnské Komety na něj přijdou:

Michal Kempný, Leoš Čermák, Radim Hruška, Sasu Hovi, Jan Švrček, Roman Erat, Róbert Petrovický a Radek Dlouhý.

Autogramiádou bude provázet sportovní hlasatel Michal Chylík.

Veletrh SPORT Life se koná od 10.-13.11. 2011.

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2019 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál