Hokejové hry slavnostně ukončeny. Přišlo přes 60 tisíc fanoušků! DĚKUJEME!

Hokejové hry slavnostně ukončeny. Přišlo přes 60 tisíc fanoušků! DĚKUJEME!
 

Deset dní Hokejových her je za námi. A pojďme si říct, že to bylo deset skvělých dnů. Více než dvacet zápasů od mužů, žen, až po nejmladší naděje, lámání diváckých rekordů, bruslení dětí ze škol, školek nebo dětských domovů. V neděli obstaral závěrečnou tečku za hrami turnaj výběrů krajů a také autogramiáda mužů, kteří svůj život velice úzce spojili s Lužánkami. Přímo na místě se fanouškům podepisovalo osm klubových legend, které pomáhaly vydobýt řadu mistrovských titulů. Po vyhlášení nejlepšího krajského družstva ještě organizátoři připravili jedinečnou chvíli. Na trenérskou legendu Komety a bývalého gólmana Vladimíra Kříže jel nájezd pro změnu nejmladší komeťák Mikuláš Volejník. Při jízdě na branku umístěnou pod legendární lužáneckou tribunou D si počínal znamenitě a dal gól. Symbolicky tak naznačil, že z historie vzniká budoucnost. Bude se psát za Lužánkami?

 

Věděli jste že…

  • Všechna utkání her a tréninky navštívilo 60246 fanoušků
  • Na hrách se třikrát přepisovaly divácké rekordy – nejprve rekord extraligový, poté univerzitní a závěrem historické maximum. Jeho nová hodnota je 21500 fanoušků!
  • Domácí týmy vstřelily na hrách více než 80 branek
  • Venkovní týmy měly za Lužánkami velké problémy. Body odvezl málokdo, soupeř nastřílel ani ne 50 branek
  • Veřejné bruslení na legendárních Lužánkách táhlo, přišlo na něj přes 5500 bruslařů – rodin z Brna a celého okolí

Děkujeme všem fanouškům za skvělou podporu a všem lidičkám, kteří se na Hokejových hrách Brno 2016 jakýmkoliv způsobem podíleli! Byli jste skvělí!

Hlavní partner akce

 
 

Tento den před letyCopyright © 2004-2018 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál