FOTO: Unikátní projekt Kometa expres pohledem fotografů

B r n o – Velkolepá akce, která nesla název Kometa expres je za námi. Speciální vlak dovezl krátce před Vánoci fanoušky, hráče, realizační tým, děti a další na utkání v pražské 02 Areně. Jelikož šlo o naprosto fenomenální akci, která sklidila velký úspěch a ohlas, přinášíme velké množství fotografií, které již teď naleznete v naší galerii a můžete si tak připomenout celou cestu krok po kroku. Postupně přidáváme další a další fotky. Autoři: Roman Kantor, Ivo Dostál, Jiří Grulich, Roman Vlach. Článek průběžně aktualizujeme!

Pohled přímo ze střechy DRFG Areny. Foto: Roman Vlach.
Unikátní záběry ze střechy DRFG Areny. Foto: Roman Vlach.
Kometa expres čeká na cestující před DRFG Arenou. Foto: Ivo Dostál.
Vlak Kometa expres je připraven k odjezdu. Nastupujte! Foto: Ivo Dostál.
Mladí hokejisté nastupují na cestu, aby se podívali na multifukční arénu v Praze a měla před Vánoci pěkný zážitek. Foto: Ivo Dostál.
Utkání na Spartě a speciální cestu vlakem si nenechali ujít ani klubové legendy. Foto: Ivo Dostál.
Vyrážíme! Foto: Ivo Dostál.
Velký dík patří organizátorům za skvělou akci, která přinesla mnoho zážitků. Vlak právě odjíždí od DRFG Areny za dohledu velkého množství fanoušků. Foto: Ivo Dostál.

Kometa expres - další snímky naleznete ZDE.

Zápas Sparta - Kometa. Další snímky naleznete ZDE.

Odehrané v 18:30 | Jun.
HC Kometa Brno