SEZONA: | 2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 | |
LIGA: | extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ | |
SEŘADIT: | kolo | datum | SMĚR: sestupně | vzestupně | |
TÝM: | všechny BEN CHB CHM DEC HRO KOB KRA LET MOL PIS PRI RIS TAB UNL VRC |
MÍSTO: | všude | doma | venku | |
VÝSLEDKY: | všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou | |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže. |
Tučně je vyznačen tým soupeře.
Skupina A | 02.03.2024 | Most | Děčín | 3:4 | |
Skupina A | 28.02.2024 | Chomutov | Most | 8:2 | |
Skupina A | 26.02.2024 | Letňany | Most | 5:3 | |
Skupina A | 24.02.2024 | Vrchlabí | Most | 5:2 | |
Skupina A | 21.02.2024 | Most | Tábor | 4:8 | |
Skupina A | 17.02.2024 | Most | Letňany | 4:5 | |
Skupina A | 14.02.2024 | Most | Příbram | 2:4 | |
Skupina A | 10.02.2024 | Ústí n/L | Most | 4:0 | |
Skupina A | 07.02.2024 | Děčín | Most | 4:1 | |
Skupina A | 03.02.2024 | Most | Vrchlabí | 4:2 | |
Skupina A | 31.01.2024 | Most | Chomutov | 2:4 | |
Skupina A | 24.01.2024 | Tábor | Most | 8:2 | |
Skupina A | 20.01.2024 | Most | Ústí n/L | 5:3 | |
Skupina A | 17.01.2024 | Příbram | Most | 8:3 | |
Skupina Západ | 13.01.2024 | HRO | Most | 2:1 | |
Skupina Západ | 10.01.2024 | Most | CHB | 4:3sn | |
Skupina Západ | 03.01.2024 | Kobra Praha | Most | 5:6 | |
Skupina Západ | 20.12.2023 | Most | Příbram | 1:2 | |
Skupina Západ | 16.12.2023 | Most | Letňany | 1:8 | |
Skupina Západ | 13.12.2023 | Řisuty | Most | 2:8 | |
Skupina Západ | 09.12.2023 | Vrchlabí | Most | 6:1 | |
Skupina Západ | 06.12.2023 | Most | Tábor | 1:3 | |
Skupina Západ | 02.12.2023 | Most | Benátky n/J | 6:3 | |
Skupina Západ | 29.11.2023 | Písek | Most | 4:6 | |
Skupina Západ | 25.11.2023 | Ústí n/L | Most | 2:3 | |
Skupina Západ | 22.11.2023 | Most | Chomutov | 2:3p | |
Skupina Západ | 18.11.2023 | Most | KRA | 4:3 | |
Skupina Západ | 15.11.2023 | Děčín | Most | 4:5 | |
Skupina Západ | 11.11.2023 | Most | HRO | 3:6 | |
Skupina Západ | 08.11.2023 | CHB | Most | 1:5 | |
Skupina Západ | 01.11.2023 | Most | Kobra Praha | 3:5 | |
Skupina Západ | 28.10.2023 | Most | Děčín | 5:8 | |
Skupina Západ | 25.10.2023 | Příbram | Most | 6:3 | |
Skupina Západ | 21.10.2023 | Letňany | Most | 4:3sn | |
Skupina Západ | 19.10.2023 | Chomutov | Most | 4:2 | |
Skupina Západ | 18.10.2023 | Most | Řisuty | 6:3 | |
Skupina Západ | 14.10.2023 | Most | Vrchlabí | 4:1 | |
Skupina Západ | 11.10.2023 | Tábor | Most | 2:1 | |
Skupina Západ | 05.10.2023 | Benátky n/J | Most | 2:4 | |
Skupina Západ | 04.10.2023 | Most | Písek | 5:1 | |
Skupina Západ | 30.09.2023 | Most | Ústí n/L | 8:4 | |
Skupina Západ | 23.09.2023 | KRA | Most | 4:3p |
výhry MOL | | remízy | | prohry MOL | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.