Zápasy » Výsledky extraligy

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

7 26.01.2021 Plzeň K. Vary 2:0
1 26.01.2021 Litvínov Vítkovice 3:2
1 26.01.2021 Kometa Třinec 2:3
39 24.01.2021 Pardubice Kometa 2:3
39 24.01.2021 Litvínov Zlín 3:2
39 24.01.2021 Olomouc Plzeň 3:4
39 24.01.2021 Sparta Ml. Boleslav 3:2p
39 24.01.2021 Liberec Vítkovice 3:2
39 24.01.2021 Hr. Králové K. Vary 4:0
39 24.01.2021 Třinec Č.Budějovice 9:7
38 22.01.2021 Plzeň Hr. Králové 5:3
38 22.01.2021 Zlín Liberec 2:3sn
38 22.01.2021 Ml. Boleslav Třinec 3:2
38 22.01.2021 Č.Budějovice Litvínov 3:4
38 22.01.2021 Vítkovice Olomouc 2:1
38 22.01.2021 Kometa Sparta 2:4
38 21.01.2021 K. Vary Pardubice 3:4
37 20.01.2021 Litvínov Třinec 1:2
37 19.01.2021 Sparta Č.Budějovice 6:2
37 19.01.2021 Olomouc Kometa 2:1p
37 19.01.2021 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:2sn
37 19.01.2021 Zlín Plzeň 2:0
37 19.01.2021 Liberec K. Vary 4:3
37 19.01.2021 Pardubice Vítkovice 3:0
36 17.01.2021 K. Vary Olomouc 3:2
36 17.01.2021 Ml. Boleslav Litvínov 2:3
36 17.01.2021 Vítkovice Zlín 3:0
36 17.01.2021 Plzeň Liberec 2:3p
36 17.01.2021 Č.Budějovice Pardubice 1:2
36 17.01.2021 Kometa Hr. Králové 1:2
36 17.01.2021 Třinec Sparta 5:4sn
35 15.01.2021 Olomouc Č.Budějovice 3:2
35 15.01.2021 Třinec Hr. Králové 3:1
35 15.01.2021 K. Vary Zlín 5:1
35 15.01.2021 Litvínov Sparta 3:5
35 15.01.2021 Vítkovice Plzeň 4:3
35 15.01.2021 Pardubice Ml. Boleslav 2:1p
35 15.01.2021 Liberec Kometa 2:3sn
12 12.01.2021 Plzeň Hr. Králové 1:4
12 12.01.2021 Vítkovice Olomouc 1:2
12 12.01.2021 K. Vary Pardubice 4:5
12 12.01.2021 Č.Budějovice Litvínov 4:3
12 12.01.2021 Zlín Liberec 4:3sn
12 12.01.2021 Ml. Boleslav Třinec 3:2
12 12.01.2021 Kometa Sparta 4:3p
34 10.01.2021 Litvínov Pardubice 5:0
34 10.01.2021 K. Vary Vítkovice 1:4
34 10.01.2021 Ml. Boleslav Olomouc 4:2
34 10.01.2021 Č.Budějovice Zlín 3:1
34 10.01.2021 Sparta Hr. Králové 4:1
34 10.01.2021 Kometa Plzeň 2:3p
34 10.01.2021 Třinec Liberec 0:2
33 08.01.2021 Třinec Pardubice 1:4
33 08.01.2021 Olomouc Sparta 0:3
33 08.01.2021 Vítkovice Ml. Boleslav 3:1
33 08.01.2021 Plzeň K. Vary 4:3
33 08.01.2021 Liberec Č.Budějovice 7:0
33 08.01.2021 Hr. Králové Litvínov 3:1
33 07.01.2021 Zlín Kometa 4:5
26 05.01.2021 Vítkovice Liberec 1:4
9 05.01.2021 Olomouc Č.Budějovice 3:2p
9 05.01.2021 Pardubice Ml. Boleslav 4:5sn
8 05.01.2021 Sparta Hr. Králové 3:0
7 05.01.2021 Zlín Kometa 0:3
5 05.01.2021 K. Vary Litvínov 4:6
6 04.01.2021 Plzeň Třinec 5:0
32 03.01.2021 Č.Budějovice Vítkovice 4:3sn
32 03.01.2021 Ml. Boleslav Zlín 0:1
32 03.01.2021 Sparta Liberec 1:3
32 03.01.2021 Hr. Králové Pardubice 3:2
32 03.01.2021 Litvínov Olomouc 2:1p
32 03.01.2021 Kometa K. Vary 3:0
32 03.01.2021 Plzeň Třinec 3:4p
31 30.12.2020 Vítkovice Kometa 0:1
31 30.12.2020 K. Vary Litvínov 2:3p
31 30.12.2020 Č.Budějovice Plzeň 4:3p
31 30.12.2020 Olomouc Hr. Králové 2:3sn
31 30.12.2020 Pardubice Sparta 5:4
31 30.12.2020 Zlín Třinec 2:3p
31 30.12.2020 Liberec Ml. Boleslav 0:2
30 28.12.2020 Ml. Boleslav Kometa 3:0
30 28.12.2020 Olomouc Třinec 6:3
30 28.12.2020 Sparta Vítkovice 4:1
30 28.12.2020 Litvínov Plzeň 0:3
30 28.12.2020 Č.Budějovice K. Vary 3:4
30 28.12.2020 Pardubice Zlín 5:2
30 28.12.2020 Hr. Králové Liberec 2:3sn
29 26.12.2020 Liberec Litvínov 6:3
29 26.12.2020 Vítkovice Třinec 2:1sn
29 26.12.2020 Plzeň Ml. Boleslav 3:4sn
29 26.12.2020 Zlín Hr. Králové 1:2
29 26.12.2020 Olomouc Pardubice 3:5
29 26.12.2020 Kometa Č.Budějovice 10:4
29 23.12.2020 K. Vary Sparta 5:4p
28 22.12.2020 Hr. Králové Vítkovice 2:3p
28 22.12.2020 Sparta Zlín 10:0
28 22.12.2020 Ml. Boleslav Č.Budějovice 5:4
28 22.12.2020 Litvínov Kometa 2:1p
28 22.12.2020 Pardubice Plzeň 4:1
28 21.12.2020 Třinec K. Vary 3:4sn
28 21.12.2020 Olomouc Liberec 0:2
11 21.12.2020 Pardubice Vítkovice 4:3
6 21.12.2020 Ml. Boleslav Zlín 2:3p
2 21.12.2020 Litvínov Kometa 6:7sn
4 18.12.2020 Třinec Olomouc 0:1
11 15.12.2020 Zlín Plzeň 2:1
11 15.12.2020 Sparta Č.Budějovice 2:1
11 15.12.2020 Liberec K. Vary 7:3
11 15.12.2020 Olomouc Kometa 1:4
11 15.12.2020 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:4
8 15.12.2020 Litvínov Pardubice 1:2sn
3 15.12.2020 Třinec Vítkovice 6:0
27 13.12.2020 K. Vary Ml. Boleslav 1:2sn
27 13.12.2020 Vítkovice Litvínov 6:2
27 13.12.2020 Liberec Pardubice 1:2
27 13.12.2020 Plzeň Sparta 2:6
27 13.12.2020 Č.Budějovice Hr. Králové 3:5
27 13.12.2020 Zlín Olomouc 1:4
27 13.12.2020 Kometa Třinec 1:3
26 12.12.2020 Zlín Litvínov 0:2
26 11.12.2020 Plzeň Olomouc 1:2p
26 11.12.2020 K. Vary Hr. Králové 3:4
26 11.12.2020 Č.Budějovice Třinec 2:1p
5 11.12.2020 Liberec Ml. Boleslav 3:2
4 11.12.2020 Sparta Vítkovice 5:2
26 10.12.2020 Kometa Pardubice 0:3
14 08.12.2020 Litvínov Vítkovice 1:0p
14 08.12.2020 Hr. Králové Č.Budějovice 6:1
9 08.12.2020 Zlín K. Vary 1:2p
9 08.12.2020 Liberec Kometa 2:1
8 08.12.2020 Ml. Boleslav Olomouc 6:1
7 08.12.2020 Třinec Pardubice 4:3
25 06.12.2020 Třinec Ml. Boleslav 3:4sn
25 06.12.2020 Litvínov Č.Budějovice 3:2
25 06.12.2020 Hr. Králové Plzeň 1:5
25 06.12.2020 Liberec Zlín 2:4
25 06.12.2020 Sparta Kometa 6:1
25 06.12.2020 Olomouc Vítkovice 3:2
25 06.12.2020 Pardubice K. Vary 1:2sn
24 04.12.2020 Plzeň Zlín 7:5
24 04.12.2020 Třinec Litvínov 4:2
24 04.12.2020 Ml. Boleslav Hr. Králové 5:2
24 04.12.2020 K. Vary Liberec 4:3
24 04.12.2020 Vítkovice Pardubice 1:5
24 04.12.2020 Kometa Olomouc 5:1
24 03.12.2020 Č.Budějovice Sparta 1:5
23 01.12.2020 Zlín Vítkovice 2:1
23 01.12.2020 Třinec Sparta 4:2
23 01.12.2020 Litvínov Ml. Boleslav 2:4
23 01.12.2020 Olomouc K. Vary 1:3
23 01.12.2020 Liberec Plzeň 3:6
23 01.12.2020 Hr. Králové Kometa 6:2
23 01.12.2020 Pardubice Č.Budějovice 3:2p
22 29.11.2020 Zlín K. Vary 4:5
22 29.11.2020 Ml. Boleslav Pardubice 3:2
22 29.11.2020 Sparta Litvínov 2:3sn
22 29.11.2020 Č.Budějovice Olomouc 2:4
22 29.11.2020 Kometa Liberec 3:2
22 29.11.2020 Třinec Hr. Králové 2:1
22 28.11.2020 Plzeň Vítkovice 6:3
21 27.11.2020 Hr. Králové Sparta 1:2
21 27.11.2020 Třinec Liberec 6:4
21 27.11.2020 Zlín Č.Budějovice 2:3
21 27.11.2020 Plzeň Kometa 1:2
21 27.11.2020 K. Vary Vítkovice 2:1p
21 27.11.2020 Olomouc Ml. Boleslav 0:3
21 27.11.2020 Pardubice Litvínov 2:1
14 24.11.2020 Sparta Plzeň 1:3
14 24.11.2020 Ml. Boleslav K. Vary 11:4
14 24.11.2020 Pardubice Liberec 1:4
9 24.11.2020 Hr. Králové Třinec 0:3
8 24.11.2020 Č.Budějovice Zlín 1:4
6 24.11.2020 Litvínov Olomouc 4:3sn
5 24.11.2020 Kometa Vítkovice 2:3
20 22.11.2020 K. Vary Plzeň 1:0
20 22.11.2020 Sparta Olomouc 7:1
20 22.11.2020 Ml. Boleslav Vítkovice 2:4
20 22.11.2020 Pardubice Třinec 7:6p
20 22.11.2020 Kometa Zlín 5:3
20 22.11.2020 Č.Budějovice Liberec 2:3sn
7 22.11.2020 Hr. Králové Litvínov 4:1
19 20.11.2020 Třinec Plzeň 3:1
19 20.11.2020 K. Vary Kometa 4:2
19 20.11.2020 Zlín Ml. Boleslav 3:7
19 20.11.2020 Vítkovice Č.Budějovice 0:7
7 20.11.2020 Olomouc Sparta 4:1
3 20.11.2020 Liberec Litvínov 1:2sn
19 19.11.2020 Pardubice Hr. Králové 2:5
13 17.11.2020 Třinec Č.Budějovice 6:3
13 17.11.2020 Litvínov Zlín 1:0
13 17.11.2020 Ml. Boleslav Sparta 2:3p
13 17.11.2020 Liberec Vítkovice 0:3
13 17.11.2020 Hr. Králové K. Vary 0:4
13 17.11.2020 Pardubice Kometa 2:1
13 17.11.2020 Olomouc Plzeň 1:2p
18 15.11.2020 Litvínov K. Vary 1:2
18 15.11.2020 Ml. Boleslav Liberec 3:4p
18 15.11.2020 Hr. Králové Olomouc 4:0
18 15.11.2020 Vítkovice Kometa 2:3sn
18 15.11.2020 Pardubice Sparta 1:3
18 15.11.2020 Č.Budějovice Plzeň 1:5
18 15.11.2020 Třinec Zlín 5:2
17 13.11.2020 Vítkovice Sparta 5:4p
17 13.11.2020 Třinec Olomouc 5:2
17 13.11.2020 Plzeň Litvínov 2:1sn
17 13.11.2020 Zlín Pardubice 3:2sn
17 13.11.2020 Kometa Ml. Boleslav 3:2
17 13.11.2020 Liberec Hr. Králové 4:1
17 11.11.2020 K. Vary Č.Budějovice 3:2
14 11.11.2020 Olomouc Zlín 1:4
8 11.11.2020 Liberec Třinec 1:3
4 11.11.2020 Ml. Boleslav Kometa 2:1
2 11.11.2020 Hr. Králové Vítkovice 3:2
15 09.11.2020 Zlín Sparta 4:6
15 09.11.2020 Liberec Olomouc 2:1
15 09.11.2020 Vítkovice Hr. Králové 2:1
15 09.11.2020 K. Vary Třinec 2:7
15 09.11.2020 Č.Budějovice Ml. Boleslav 1:2p
15 09.11.2020 Kometa Litvínov 2:4
15 09.11.2020 Plzeň Pardubice 5:2
14 07.11.2020 Třinec Kometa 4:3p
5 07.11.2020 Sparta Pardubice 7:1
4 07.11.2020 Litvínov Plzeň 1:4
4 07.11.2020 Č.Budějovice K. Vary 4:5
9 11.10.2020 Litvínov Sparta 1:3
3 11.10.2020 Kometa Č.Budějovice 4:3sn
8 09.10.2020 Vítkovice K. Vary 2:3
8 09.10.2020 Kometa Plzeň 3:7
3 06.10.2020 K. Vary Sparta 2:3
9 04.10.2020 Vítkovice Plzeň 4:5p
6 02.10.2020 Č.Budějovice Vítkovice 2:3p
6 02.10.2020 Sparta Liberec 3:0
19 29.09.2020 Liberec Sparta 3:2
5 29.09.2020 Olomouc Hr. Králové 1:6
5 29.09.2020 Plzeň Č.Budějovice 4:2
26 27.09.2020 Ml. Boleslav Sparta 4:2
4 27.09.2020 Hr. Králové Liberec 4:3sn
4 27.09.2020 Pardubice Zlín 0:2
3 25.09.2020 Plzeň Ml. Boleslav 4:2
3 25.09.2020 Zlín Hr. Králové 2:3
3 25.09.2020 Olomouc Pardubice 3:2
11 22.09.2020 Litvínov Třinec 3:6
20 20.09.2020 Litvínov Hr. Králové 2:4
2 20.09.2020 Sparta Zlín 3:0
2 20.09.2020 K. Vary Třinec 2:5
2 20.09.2020 Ml. Boleslav Č.Budějovice 5:2
2 20.09.2020 Pardubice Plzeň 3:2p
2 20.09.2020 Olomouc Liberec 1:4
1 18.09.2020 Plzeň Sparta 5:3
1 18.09.2020 Zlín Olomouc 1:4
1 18.09.2020 K. Vary Ml. Boleslav 3:2
1 18.09.2020 Liberec Pardubice 7:1
1 17.09.2020 Č.Budějovice Hr. Králové 1:5

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:02x
1:0pp1x
2:02x
2:111x
2:1pp6x
2:1sn2x
3:07x
3:15x
3:219x
3:2pp4x
3:2sn2x
4:02x
4:16x
4:27x
4:37x
4:3pp3x
4:3sn5x
5:02x
5:12x
5:27x
5:33x
5:42x
5:4pp2x
5:4sn1x
6:01x
6:13x
6:23x
6:34x
6:41x
7:01x
7:13x
7:31x
7:51x
7:6pp1x
9:71x
10:01x
10:41x
11:41x
0:13x
0:25x
0:37x
0:41x
0:71x
1:29x
1:2pp4x
1:2sn4x
1:37x
1:412x
1:55x
1:61x
2:38x
2:3pp8x
2:3sn7x
2:47x
2:52x
2:61x
2:71x
3:46x
3:4pp2x
3:4sn3x
3:53x
3:62x
3:72x
4:54x
4:5pp1x
4:5sn1x
4:62x
6:7sn1x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.