Království Komety: Základní informace

Cílem tohoto projektu, je především vyjádřit vděk všem jihomoravským fanouškům, kterých opravdu není málo a společně s partnerskými obcemi jim nabídnout snazší propojení s naším klubem a současně umožnit vzájemné propojení jednotlivých obcí jako takových.

Vzájemná podpora a propagace zvyšuje povědomí o různých společenských, sportovních i kulturních aktivitách jednotlivých obcí kraje, což např. rozšiřuje možnosti sportovního vyžití pro děti a mládež či nabízí zajímavé podněty k poznávání jihomoravského regionu.

Jsme si vědomi obrovské fanouškovské podpory Komety i z jiných koutů jižní Moravy, a proto chceme umožnit i těmto fanouškům jisté výhody plynoucí z partnerství, které města a obce zapojením do tohoto projektu pro své občany získají. Jako příklad můžeme uvést možnost využití rezervace vstupenek na domácí zápasy, možnost účasti na různých akcích a projektech klubu.

Koordinátorkou projektu Jižní Morava Království Komety je Markéta Hofírková m.hofirkova@kometagroup.cz