.

autocentro.cz

AZ Cert EU s.r.o.

www.azcert.eu

Provádění akreditovaných certifikací systémů managementu podle norem ISO 9001 (příp. ve spojení s ISO 3834), ISO 14001, OHSAS 18001, ISO/IEC 27001 a ISO 13485.

Jiří Fazour

Šlapanice

Kadlcův mlýn

www.kadlcuvmlyn.cz

KPB INTRA s.r.o.

www.kpbintra.cz

Vývoj, výroba a prodej přístrojových transformátorů proudu a napětí v rozsahu 1 až 40.5 kV pro venkovní a vnitřní použití. Speciální transformátory, výroba epoxidových dílců.

Luboš Lorenc

Brno

Pekařství Balabán s.r.o.

www.almara.cz/balaban

Tradiční řemeslná pekárna, výroba běžných i speciálních druhů pečiva, rozvoz do Brna 7dní v týdnu, firemní prodejny v Brně.

Prosig, s.r.o.

www.prosig.cz

Projektování vzdušných a kabelových vedení 0,4kV-35kV, přípojky, přeložky a trafostanice.

TEKOREAL s.r.o.

www.tekoreal.cz

Stavební, projekční a realitní společnost TEKOREAL s.r.o. se specializuje na výstavbu, projekci a prodej půdních bytů v Brně.

A1 SELECT s.r.o.

www.a1assistance.cz

Společnost je specializovaná především na komplexní služby při dopravních nehodách.

U zlaté žáby, s.r.o.

Prodejna potravin a lahůdek
Na objednávku dodáme obložené mísy, dorty, dárkové koše, balíčky a další.
Tábor 2, Brno - Žabovřesky
Tel.: 541211974 E-mail: u-zlate-zaby@upcmail.cz

VEHAR service s.r.o.

www.vehar.cz

Autoservis a pneuservis VEHAR service s.r.o. v Brně patřící do největší české sítě pneuservisů a autoservisů BestDrive.

Bílá realita s.r.o.

www.bilarealita-sport.cz

Společnost se zabývá obchodem sportovních potřeb pro florbal, hokej, kolektivní sporty, vybavením tělocvičen pro školy, školky a sportovní zařízení. Nabízíme mj. bojové sporty a domácí cvičení. Internetový prodej sportovních potřeb.

RaTi elektro s.r.o.

www.rati.cz

Zajišťujeme a provádíme:
· veškeré silnoproudé a slaboproudé montáže po celé ČR
· výrobu rozvaděčů
· montáž fotovoltaických elektráren

Restaurace Holiday

www.holidayrestaurace.cz

Přijďte do naší vyhlášené restaurace na skvělá žebírka či křidýlka na medu nebo výborná kolena na víně. Případně si je můžete nechat přivézt až k vám!

V.T.car servis s.r.o.

www.vtcar.cz

První neznačkový autoservis OPEL v Brně s dodávkou originálních dílů
Opravujeme všechny běžné značky automobilů na trhu
Jsme partneři firem ELIT a ATE

Všem zákazníkům je plně k dispozici:
· autoservis
· pneuservis
· autoklempírna
· příprava vozu na STK včetně provedení

Penzion Chalupa Pohádka

www.chalupapohadka.cz

Nově zrekonstruovaný rodinný penzion Chalupa Pohádka nabízí celoroční ubytování v krásném prostředí Vysočiny. Specializací penzionu je nabídka služeb pro rodiny s dětmi. Penzion je držitelem nejvyššího ocenění Baby Friendly.

Pro děti jsou po celý rok připraveny kvalitní animační programy, velká dětská herna a krásné venkovní hřiště se spoustou hraček. Bohatá nabídka wellness služeb, masáží, sauny a kvalitní domácí strava, jsou zárukou odpočinkové a pohodové dovolené.

MANÍKOVA PIZZA

www.manikova-pizza.cz

Maníkova pizza, to je prostě špica.

Penzion a hostinec Rakovec

www.hostinecrakovec.cz

Copyright © 2004-2016 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál