Kariéra

Máte tah na bránu? Baví Vás práce s lidmi? Tak neváhejte a ozvěte se nám!

HC Kometa Brno hledá do svého týmu:

Asistenta/-ku provozního/technického ředitele

Pro náš tým hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici asistent/-ka provozního/technického ředitele

Náplň práce:

  • administrativní a organizační činnost
  • firemní korespondence
  • příprava podkladů pro jednání s dodavateli
  • evidence a zpracování smluv
  • spolupráce na přípravě koncertů a kulturních akcí pořádaných v DRFG Areně
  • správa rezervačního systému ledových ploch

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • technické myšlení
  • praxi v administrativě
  • dobrou znalost (MS Outlook, MS Excel, MS Word)
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, bezúhonnost
  • časová flexibilita (nerovnoměrně rozložená pracovní doba)

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek
  • možnost nástupu ihned
  • odpovídající platové ohodnocení
  • příjemný kolektiv

Životopisy s fotografií a motivačním dopisem zasílejte na prace@kometagroup.cz a to do 27. září 2016. Vybraní kandidáti budou kontaktováni nejpozději do 5. října 2016.

a

Hlavní pokladní / zkrácený úvazek

Pro náš tým hledáme vhodného kandidáta nebo kandidátku na pozici hlavní pokladní

Co bude Vaší náplní práce :

  • obsluha zákazníků na pokladně - zodpovědnost za příjem hotovosti
  • prodej vstupenek na utkání a permanentních vstupenek na hlavní pokladně DRFG Arény
  • péče o zákazníky
  • evidence a registrace zákazníků do klubových programů
  • prodej drobných předmětů
  • plánování směn pokladny

Co od Vás očekáváme :

  • pozitivní myšlení
  • asertivitu
  • ochotu a nasazení
  • dobrou znalost práce na PC
  • zodpovědnost, samostatnost, pečlivost, trestní bezúhonnost
  • časovou flexibilitu (nerovnoměrně rozložená pracovní doba)

Nabízíme:

  • práci na zkrácený úvazek 30 hod týdně s nerovnoměrně rozloženou pracovní dobou
  • firemní benefity

Copyright © 2004-2017 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál