Mládežnický hokej

Články o mládežnickém hokeji

Utkání staršího dorostu v Salcburku se nedohrálo, Brňané na protest ukončili zápas

sobota 16.9.2017 | Jiří Komárek, autor: Anděla Trötzmullerová

B r n o – Starší dorostenci v pátek odstartovali novou sezónu porážkou na ledě rakouského Salcburku. V sobotu měli svěřenci Marka Moskala šanci na reparát. Kometa v sedmé minutě otevřela skóre utkání, když vstřelil branku Vojtěch Kadlic. Salcburk však ještě do konce úvodní periody vstřelil dva góly. Po neshodách kvůli výrokům rozhodčího Brňané na protest ukončili zápas.

Junioři poprvé doma padli, nestačili na pražskou Slavii

pátek 15.9.2017 | Michal Kuba, foto: Ivo Dostál.

B r n o – V pátek večer odehrála brněnská juniorka první domácí zápas. Po dvou výhrách ze severu Čech je ale doma čekala Slavia, která dokázala domácí Kometu obrat o všechny body. Brňané sice malý náskok Slavie smazali hned v úvodu druhé části, ale dále to už byli právě hosté, kteří určovali tempo zápasu.

Starší dorost vstoupil do sezóny porážkou na ledě rakouského Salcburku

pátek 15.9.2017 | Daniel Kinc, foto: Anděla Trötzmüllerová.

B r n o / S a l c b u r k – Starší dorostenci v pátek odpoledne vstoupili do nového ročníku své extraligy, v němž obhajují stříbro z loňské sezóny. První utkání nového ročníku na ledě rakouského Salcburku jim však příliš nevyšel a ačkoliv po první třetině drželi se soupeřem krok, tak ten o své výhře rozhodl šesti trefami za sebou a zvítězil 7:1. Šanci na reparát mají svěřenci Marka Moskala již v sobotu proti stejnému soupeři na jeho ledě od 11:00!

Mladší dorost díky skvělé koncovce přehrál Pardubice

čtvrtek 14.9.2017 | Dominik Vaněk, foto: Tomáš Paulík

B r n o – Druhým kolem pokračovala ve čtvrtek nejvyšší tuzemská soutěž mladšího dorostu. Po úvodní výhře nad Libercem zajížděli Brňané do Pardubic. V zápase prohrávali už 4:1. Nakonec ale díky skvělé koncovce a vyrovnání v poslední minutě vezou domů výhru 6:5 v prodloužení.

Kádr prošel změnou, ale znovu chceme hrát co nejlépe, říká kouč staršího dorostu Marek Moskal

čtvrtek 14.9.2017 | Daniel Kinc, Václav Petrů. Foto: Kryštof Severa

B r n o – V posledních letech patří starší dorostenci Komety k absolutní republikové špičce. Před rokem na jaře modrobílí dorosteneckou extraligu ovládli, v uplynulém ročníku skončili druzí. Na Memoriálu Ivana Hlinky, kam jezdí aktuální nejlepší starší dorostenci, v uplynulých dvou letech zanechali výraznou stopu. Zda se podaří navázat na výkony svých předchůdců, i dalšímu ročníku, začnou modrobílí odkrývat od pátku, kdy jim na ledě nováčka soutěže Salcburku startuje nová sezona. Trenér výběru Marek Moskal upozorňuje, že kádr prošel před aktuálním ročníkem výraznou proměnou.

Dvojutkání se Salzburgem se zúčastní i dva brněnští reprezentanti U17

středa 13.9.2017 | Adéla Hrabálková, foto: Karel Švec.

B r n o – V úterý 19. a ve středu 20. září odehraje reprezetační výběr do 17 let v Benešově dvě přátelská utkání s týmem Red Bull Salzburg U18. Do utkání zasáhnou i dva brněnští obránci.

Tři hráči Komety byli nominováni na reprezentační kemp U18

úterý 12.9.2017 | Adéla Hrabálková, foto: Karel Švec.

B r n o – V Hradci Králové proběhne v pondělí 25. září jednodenní přípravný kemp reprezentačního výběru do 18 let. Kempu se celkem zúčastní 34 hráčů včetně tří brněnských útočníků.

Mládežníky Komety čeká náročný týden, starší dorost začne sezónu v Salzburgu

úterý 12.9.2017 | Kryštof Severa, foto: Anděla Trötzmüllerová

B r n o – Tři nejstarší mládežnické kategorie Brňanů se následující týden pokusí bojovat o cenné body do tabulek. Junioři budou doma hostit pražskou Slavii a Spartu. Starší dorost míří na dvojzápas do Salzburgu, mladší dorost zamíří do Pardubic a následně uvítá na domácím ledě Letce z Letňan.

Rychlý gól v druhé části nám obrovsky pomohl, říká Petr Žák

sobota 9.9.2017 | Matouš Vojáček, foto: Anděla Trötzmüllerová

B r n o – Mladší dorost Komety vyhrál první utkání na vlastním ledě proti Liberci. Do statistik se promítl i útočník s číslem pět- Petr Žák, který dokázal vsítit poslední branku utkání. A právě Petr zhodnotil úspěšný vstup mládežníků do sezóny.

Severský trip vyšel na jedničku! I z druhého zápasu přiváží juniorka tři body!

sobota 9.9.2017 | Kryštof Severa, Martin Stříbrný, foto: Vít Novák

L i t v í n o v – Juniorka brněnské Komety se ve druhém kole představila na ledě Litvínova. Svěřenci Jana Zachrly dokázali svému soupeři odskočit již v první třetině. Ačkoli Litvínovští mocně dotahovali, tak se Kometě podařilo vždy odskočit a i přes snížení v závěru utkání se Brňanům podařilo vedení udržet a přivést do Brna tři body.

Další stránky
123456>>