Mládežnický hokej

Články o mládežnickém hokeji

Martin Nečas byl nominován na MS U20 v Kanadě!

čtvrtek 8.12.2016 | Veronika Freyová, Roman Zajíček, foto: Karel Málek.

B r n o – Česká národní dvacítka zavítá v rámci soustředění nejprve na tréninkový kemp v kanadském Blainville. Poté se však přesune do dějiště MS, kam kouč Jakub Petr nominoval i útočníka Komety Martina Nečase. Brněnský hokejista si tak užije atmosféru šampionátu v Montrealu a Torontu! Gratulujeme a přejeme mnoho štěstí a úspěchů.

Žákovským družstvům Komety Brno se v uplynulém víkendu dařilo

středa 7.12.2016 | Kryštof Severa, foto: Martin Kocourek

B r n o – O víkendu, respektive v neděli 4.12. sehrála žákovská družstva brněnské Komety své duely v rámci Ligy starších, popřípadě mladších žáků. Pojďme se podívat, jak se Kometě dařilo.

V kabině panuje pohodička, kvituje pátou výhru v řadě Jakub Konečný

neděle 4.12.2016 | Veronika Freyová, foto: Anděla Trötzmüllerová

B r n o – Druhou adventní neděli strávili mladší dorostenci brněnské Komety na ledové ploše spolu s velmi atraktivním soupeřem, jímž není nikdo jiný než pražská Slavia. Byť bylo utkání zpočátku velmi vyrovnané, modrobílí mladíci svého soka deklasovali vysoko 8:2. Čtyři body si v utkání připsal Jakub Konečný, jenž později zhodnotil celý zápas.

Mladší dorostenci přehráli Slavii a vítězí popáté v řadě!

neděle 4.12.2016 | Veronika Freyová, foto: Jiří Grulich.

B r n o – Druhá adventní neděle nabídla všem fanouškům mládežnického hokeje v rámci jedenadvacátého kola ELIOD extraligy mladších dorostenců napínavý souboj mezi Kometou a pražskou Slavií. Brňané vedli již od čtvrté minuty hry a i přes velmi napínavou prostřední část nakonec odcházeli po čtyřiceti minutách do šaten s dvoubrankovým náskokem. V závěrečné části přidali další čtyři branky a o vítězi bylo rozhodnuto. Hattrickem se blýskl Dominick Vašíček, Jakub Konečný si připsal dvě branky ve vlastním oslabení!

VIDEO: Poslední zápas základní části jsme se snažili si užít, přiznává starší dorostenec Matěj Svoboda

neděle 4.12.2016 | Michal Kuba, foto: Anděla Trötzmüllerová.

B r n o – Základní část extraligy zakončili starší dorostenci domácí porážkou Olomouce 6:1, což pro brněnský tým znamená už osmou výhru v řadě! Gólem a asistencí se na výhře podílel Matěj Svoboda, jenž tak o bod ovládl brněnské kanadské bodování, celkem nasbíral 36 (20 + 16) bodů.

Starší dorost zvládl derby s Olomoucí na výbornou

sobota 3.12.2016 | Jiří Komárek, foto: Anděla Trötzmüllerová.

Starší dorost Komety odehrál v sobotu domácí utkání s Olomoucí. Brňané měli v tomto duelu jednoznačně navrch a nedovolili Kohoutům ani pomyslet na jakýkoliv bodový zisk. Kometa porazila Olomouc vysoko 6:1.

Věděli jsme, že se musíme tlačit do útoku, hlásí po těsném vítězství Radim Ferda

sobota 3.12.2016 | Dominik Vaněk, foto: Anděla Trötzmüllerová.

B r n o – Junioři odehráli druhý zápas ve dvou dnech. V duelech s moravskými soupeři se jim výborně dařilo a připsali si do tabulky plný počet bodů. Na výhře proti celku Olomouce se blýskl druhou trefou domácích útočník Radim Ferda.

Junioři zvládli derby s Olomoucí a pomstili "A" tým

sobota 3.12.2016 | Dominik Vaněk, foto: Anděla Trötzmüllerová

B r n o – Hned následující den po prvním moravském derby čekalo na juniory i druhé utkání s moravským celkem. Do DRFG Areny zavítali hráči Olomouce. V zápase se Kometě dlouho nedařilo prosadit. Nakonec ale smůlu prolomila a po vítězství 3:2 si tak připisuje tři body do tabulky.

Starší dorost je jak rozjetý vlak, porážka Vítkovic znamená sedmou výhru v řadě

pátek 2.12.2016 | Michal Kuba, foto: Anděla Trötzmüllerová.

B r n o – Starší dorostenci zakončují základní část na jedničku! V pátečním utkání na ledě Vítkovic si připsali už sedmou výhru v řadě, když soupeře na jeho vlastním ledě porazili 5:1. Rozjetí obhájci loňského titulu se hned v sobotu představí doma proti Olomouci, se kterou také uzavřou základní část. Zápas začíná v 16 hodin.

Jsem dřevák, říká o promarněných šancích Petr Kratochvíl

pátek 2.12.2016 | Kryštof Severa, foto: Tomáš Paulík

B r n o – Junioři brněnské Komety odehráli v pátek těžké utkání se Zlínem. V daném utkání zvyšoval kapitán Komety, Petr Kratochvíl, na 2:0. V utkání měl několik dalších příležitostí, včetně brejku vůči prázdné brance. Jak své šance hodnotí lídr brněnské kabiny?

Další stránky
123456>>

Sezóna:
JUN SDO MDO
8 7 6 5 4 3 2 1

Copyright © 2004-2016 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál