Přípravné utkání: Třebíč - Kometa Brno 2:3

Mládežnický hokej

Články o mládežnickém hokeji

Zápasy mládežnických kategorií pro novou sezónu odtajněny

neděle 17.7.2016 | Veronika Freyová, foto: Jiří Grulich

B r n o – Jsme zhruba v polovině červencového měsíce a pomalu se nám začíná rýsovat struktura nadcházející sezóny mládežnických soutěží. Rozpis utkání je již znám u nejvyšší hokejové soutěže juniorů a starších i mladších dorostenců. Již v tuto chvíli je zcela jasné, že se bude na co dívat, a to od samého začátku extraligového ročníku. Buďte u toho i vy a podpořte modrobílé mládežnické kategorie v bojích o nejcennější kovy.

Na soustředění do Třemošné míří také pětice komeťáků kategorie U18!

čtvrtek 14.7.2016 | Roman Zajíček, foto: Michal Eger.

B r n o – V termínu od 22.7. - 25.7. se na zimním stadiónu v Třemošné uskuteční přípravný kemp reprezentace kategorie U18 pod vedením nového kouče této mládežnické složky Václava Varadi. Bývalý hokejista Komety povolal do národního týmu hned pět brněnských borců - Dalimila Mikysku (na snímku), Martina Nečase, Filipa Krále, Matěje Nováka, v nominaci nechybí ani Marek Škvrně. Všem přejeme mnoho úspěchů a získaných zkušeností!

Do Třemošné zvolena další trojice komeťáků!

středa 13.7.2016 | Veronika Freyová, foto: Jiří Grulich.

B r n o – Další akce národního výběru je tu. Od dvaadvacátého do pětadvacátého července bude v Třemošné probíhat další reprezentační kemp, a to ve věkové kategorii U17. Mezi třiadvacítku vyvolených bylo vybráno již ostřílené brněnské trio, v jehož čele stojí gólman Lukáš Dostál (na snímku), ke kterému neodmyslitelně patří i obránce Libor Zábranský s útočníkem Adamem Gajarským. Všem třem modrobílým mušketýrům přejeme v reprezentačních dresech mnoho úspěchů.

Reprezentační šestnáctka se neobejde bez modrobílého jména!

neděle 10.7.2016 | Veronika Freyová, foto: Karel Málek

B r n o – Osmnáctý červenec bude pro mnohé hokejisty ve znamení další reprezentační akce. V Třemošné se bude tentokráte konat soustředění hráčů v kategorii do šestnácti let. Z brněnských řad byl pro tuto zajímavou příležitost národního celku vybrán obránce Radek Kučeřík. Soustředění vyvrcholí ve čtvrtek jedenadvacátého července, kdy bude v podvečerních hodinách ukončeno. Nejen Radkovi, ale celému národnímu celku přejeme mnoho získaných zkušeností.

Mým snem je nastoupit za A-tým, odkrývá své cíle před sezónou Adam Gajarský

pátek 8.7.2016 | Veronika Freyová, foto: Karel Málek.

B r n o – Útočník Adam Gajarský završil loňský extraligový ročník takřka pohádkově. S týmem starších dorostenců ukořistil trofej nejcennější – pohár mistrů České republiky. Teď se však již plně soustředí na start nové sezony s modrobílými juniory. Nejen o přípravách na novou sezónu se dočtete v následujícím rozhovoru.

Reprezentační kempy pokračují, tentokrát se těší z pozvánky Lukáš Dostál

středa 29.6.2016 | Veronika Freyová, foto: Ronald Hansel - Juniorský hokej SK/CZ

B r n o – A máme tu další z pozvánek na akci národního mužstva. Tentokrát se jedná o nominaci trenérů a brankářů juniorských reprezentací kategorií U 16 – 20 na tréninkový kemp v Třemošné. Soustředění proběhne ve dnech od sedmnáctého do jedenadvacátého července. Zkušenosti zde bude nabírat i komeťák Lukáš Dostál, jenž není na reprezentačním srazu poprvé. Přejeme mu mnoho úspěchů.

Modrobílá trojice nominována na Turnaj čtyř v Německu!

úterý 28.6.2016 | Veronika Freyová, foto: Ronald Hansel

B r n o – Léto bude zanedlouho v plném proudu, nicméně hokejová reprezentace nezahálí. Od třiadvacátého července se totiž v německých Drážďanech uskuteční soustředění a následný Turnaj čtyř zemí kategorie hráčů do devatenácti let. Mezi dvaadvacítkou talentovaných hokejistů nechybí ani modrobílá jména, do Drážďan zavítají útočníci Roman Dymáček a Filip Dvořák, které doplní obránce Rostislav Šnajnar. České národní mužstvo odstartuje šampionát 28. července, kdy se postaví proti celku Tre kronor. O den později naši reprezentanti vyzvou hokejisty Švýcarska a celý turnaj pak ukončí v sobotu 30. července duelem s domácími Němci. Nejen brněnským hráčům, ale i celému národnímu celku přejeme mnoho úspěchů!

Nejvíc si užívám středeční trénink na ledě, hodnotí letní přípravu Jakub Konečný

pondělí 27.6.2016 | Veronika Freyová, foto: Svatopluk Holotík

B r n o – Útočník Jakub Konečný vybojoval v loňské sezóně spolu se svým týmem osmé třídy krásné stříbrné medaile, a to na Mládežnickém mistrovství České republiky, které se konalo na pomezí velikonočních svátků v Přerově. Nyní se však tento talentovaný forward již pilně připravuje na novou sezónu v kategorii mladšího dorostu, která by mohla skýtat další velké úspěchy.

Maxim Čajkovič obdržel pozvánku od slovenské rerezentace

pátek 17.6.2016 | Michal Kuba, foto: Anděla Trötzmüllerová.

B r n o – Pozvánky na reprezentační kempy rozeslal Slovenský svaz ledního hokeje, jedna doputovala až do brněnské Komety. Na Hokejové léto v obci Námestovo, které se uskuteční v termínu 20. - 24. 6. se podívá útočník Maxim Čajkovič. Mezi ostatními reprezentanty to bude jediný hokejista, který hraje za klub v České republice.

Pětice mladých hráčů byla pozvána soustředění reprezentace do 18 let

pondělí 13.6.2016 | Michal Kuba, foto: Hockey USA.

B r n o – Poslední sobotu v červnu začne pro hokejisty do osmnácti let čtyřdenní tréninkový kemp v Třemošné. Do výběru osmadvaceti hráčů se dostalo i několik mladíků z Komety. Na pozici obránců byli nominováni Filip Král a Dalimil Mikyska, v útoku se představí Marek Škvrně a Martin Nečas, mezi náhradníky figuruje třetí úročník brněnského klubu Matěj Novák.

Další stránky
123456>>

Sezóna:
JUN SDO MDO
8 7 6 5 4 3 2 1

Copyright © 2004-2016 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál