SF1 TELH: Hradec - Kometa 0:2

Články o mládežnickém hokeji

VIDEO: Sezóna se dá považovat za úspěšnou, říká Dominick Vašíček

pondělí 27.3.2017 | Kryštof Severa, Daniel Kinc, foto: Juniorský hokej

H r a d e c K r á l o v é – Mistrovství mládeže České republiky je minulostí. Mladší dorost Komety Brno dokázal napravit nepovedenou sezónu a na již zmíněné mistrovství postoupit. Poslední utkání, které odehráli svěřenci Marka Moskala proti týmu HC Plzeň 1929, zhodnotil kapitán Dominick Vašíček.

Dramatický zápas nakonec vyzněl lépe pro Plzeň, junioři tak končí bronzoví

neděle 26.3.2017 | Michal Kuba, Vojtěch Honzík, foto: Anděla Trötzmüllerová.

B r n o – Rozhodující utkání semifinále se odehrálo v neděli v Plzni. Junioři Brna i za nepříznivého stavu neztráceli naději, nakonec se dokázali před třetí sirénou dotáhnout na ztrátu jedné branky. Vyrovnat ale svěřenci Pavla Pazourka nedokázali a tak se finalistou stává Plzeň, junioři berou ze sezóny bronz.

VIDEO: Po chyceném nájezdu jsme si věřil, líčil svůj výkon s Vítkovicemi Filip Kašpar

neděle 26.3.2017 | Daniel Kinc, Kryštof Severa

H r a d e c K r á l o v é – V druhém utkání na Mistrovství republiky mladšího dorostu patřil ke klíčovým postavám svého týmu. V zápase si připsal několik důležitých zákroků a až do konce držel akcie Komety velmi vysoko. Řeč je o brankáři Filipu Kašparovi, jenž se po zápase s Vítkovicemi podělil o své dojmy.

Rozhodla naše nedisciplinovanost a častá vyloučení, řekl po druhém zápase Studený

sobota 25.3.2017 | Daniel Kinc, Kryštof Severa

H r a d e c K r á l o v é – Mistrovstí republiky mladšího dorostu napsalo svou druhou kapitolu. Kometa ani na druhý pokus, bohužel, nebodovala, když soupeři z Vítkovic podlehla po urputném boji 1:3. U jediné trefy Brňanů v zápase asistoval Adam Studený, který však po skončení duelu neskrýval rozčarování z druhé porážky na celém podniku.

Erik Meluzín: Porážku musíme hodit za hlavu a nepodcenit další zápas

sobota 25.3.2017 | Daniel Kinc, Kryštof Severa

H r a d e c K r á l o v é – Druhý hrací den Mistrovství mládeže České republiky je tu! Kometu po úvodním hracím dni, v němž podlehla Spartě 2:10, čeká další zápas, tentokrát proti Vítkovicím. Nejen o včerejším zápase se rozpovídal Erik Meluzín, jenž v prvním utkání blýskl jednou trefou!

Junioři nasázeli Indiánům šest gólů, finalistu určí pátý zápas v neděli v Plzni

pátek 24.3.2017 | Michal Kuba, foto: Anděla Trötzmüllerová.

B r n o – Pátek znamenal pro brněnskou juniorku jediné - vyhrát doma nad Plzní, srovnat tak sérii na 2:2 a vynutit si pátý zápas. To se Brňanům povedlo. Do zápasu vstoupili podobně dobře jako ve čtvrtek. Na rozdíl od třetího semifinále si ale svůj náskok pohlídali a konečným výsledkem 6:1 ukořistili druhý bod v sérii. Kdo se ve finále utká o titul s Třincem rozhodne nedělní utkání v Plzni.

Mládežníci se i letos perou o nejvyšší příčky. Starší dorost je vicemistrem republiky!

pátek 24.3.2017 | Roman Zajíček, foto: Milan Podpera.

B r n o – Komeťácká mládež zažívá za posledních dvanáct let mimořádných úspěchů. Dorostenecké, respektive juniorské kategorie, bojují o nejvyšší příčky. A když k tomu připočteme postup seniorského týmu do semifinále Generali play-off Tipsport extraligy, máme kompletní týmy, které stále bojují o cenné trofeje. Úspěchy mládeže Komety Brno.

Boj o titul začíná, v pátek startuje mistrovství České republiky mladšího dorostu!

pátek 24.3.2017 | Kryštof Severa, foto: Anděla Trötzmüllerová

B r n o – Po dlouhém boji nejprve v základní části, poté v nadstavbové skupině a nakonec v play-off začíná mladším dorostencům Komety Brno závěrečný turnaj o mistrovský titul! Turnaj se odehraje ve východočeském Hradci Králové od pátku do neděle.

Starší dorost je po vyrovnané sérii s Plzní vicemistr

čtvrtek 23.3.2017 | Jiří Komárek, foto: Anděla Trötzmüllerová

B r n o – Starší dorost Komety obhajoval mistrovský titul z loňska a nyní měl šanci jej s Plzní obhájit. První utkání v sérii však Západočeši vyhráli a měli tak matchball, který využili. Druhý duel byl velice vyrovnaný, nejdříve vyhrávali domácí, ale poté Kometa zvládla vyrovnat. Nerozhodný stav dospěl až do samostatných nájezdů, kde se o něco lépe vedlo Indiánům. Starší dorost Komety tak po velmi dobré sezóně končí na krásném druhém místě jako vicemistr.

Junioři v napínavém souboji těsně padli, v pátek budou doma odvracet vyřazení

čtvrtek 23.3.2017 | Michal Kuba, foto: Vít Novák.

B r n o – Třetí semifinále juniorů Brna a Plzně začalo lépe pro domácí. Ti šli do vedení po zásluze Havránka a Mlynáře. Hosté ale v závěru snížili, několik sekund před první sirénou pak Dostál vychytal trestné střílení. Ve druhé části ale Plzeň otočila vývoj utkání, které již neztratila. Brno srdnatě bojovalo, přesným střelcem se stal Gajarský, jehož trefa ale upravila výsledné skóre na 3:4. Za necelých dvacet čtyři hodin budou Brňané hrát čtvrtý duel, kdy se budou snažit vynutit si rozhodující zápas v Plzni.

Další stránky
123456>>