Mládežnický hokej

Články o mládežnickém hokeji

Mladší dorostenci si po velkém boji připsali první výhru

středa 28.9.2016 | Dominik Vaněk, foto: Anděla Trötzmüllerová

B r n o – Mladší dorostence čekal v dalším zápase sezóny nelehký úkol. Do Brna totiž přijel celek Pardubic, hájící čtvrtou příčku tabulky. Brňané, kteří letos ještě nepoznali chuť vítězství se ale s favorizovaným soupeřem bili srdnatě a v koncovce utkání dokázali překlopit skóre na svou stranu. Připsali si tak tři body do tabulky a nastartovali doufejme vítěznou vlnu, která může mít své pokračování už o víkendu na ledě Slavie.

Reprezentační atmosféru vdechne i modrobílé duo kategorie U16!

středa 28.9.2016 | Veronika Freyová, foto: Juniorský hokej.

B r n o – Čtvrtý říjen bude patřit dalšímu reprezentačnímu kempu, tentokráte pro hráče do šestnácti let, kteří se zúčastní jednodenní akce ve Velkých Popovicích. Z brněnských hráčů budou nabírat cenné zkušenosti Radek Kučeřík a Jan Mlčák (na snímku). Oběma borcům přejeme, aby jich získali co možná nejvíce.

Kvarteto Brňanů si zahraje dvojzápas se Salzburgem!

úterý 27.9.2016 | Veronika Freyová, foto: Ronald Hansel

B r n o – Další akce národního celku je tu a jako již tradičně se nevyhne ani brněnským borcům, kteří se svými výkony zasloužili o místo na nominační listině. Zápasy se uskuteční ve dnech desátého a jedenáctého října v Turnově. Český národní výběr kategorie U17 se střetne proti o rok staršímu celku Red Bull Salzburg U18. Z modrobílých řad byl vybrán obránce Libor Zábranský (na snímku), k němuž se připojí tři útoční muži - Adam Gajarský, Karel Plášek a Vojtěch Střondala.

Mladší dorost na severu Čech body nezískal, Liberci podlehl o gól

neděle 25.9.2016 | Daniel Kinc, foto: Anděla Trötzmüllerová.

B r n o – K dalšímu utkání zajížděl mladší dorost brněnské Komety do Liberce. Zápas dlouhou nepřinášel branky, až se do vedení dostali v polovině zápasu domácí. Kometa vyrovnala o pět minut později v oslabení, ovšem na branku z úvodu třetí části už recept nenašla a z Podještědí odjíždí bez bodu.

VIDEO: Nebyl to jednoduchý zápas, góly jsme tam nasypali až ke konci, přiznává Novák

neděle 25.9.2016 | Michal Kuba, foto: Anděla Trötzmüllerová.

B r n o – Výsledkově to byl zápas jednoznačně pro brněnskou juniorku. Skóre 7:1 se ale nerodilo snadno, hosté z Jihlavy se po trefě Matěje Nováka dokázali dotáhnout na rozdíl jediné trefy, Brňané ale nepolevili a nakonec slavili vysokou výhru. Ani ne dvacet čtyři hodin předtím urvali junioři výhru 6:2 v Třinci. „Díky tomu jsme šli na Jihlavu asi s větší pohodou," přemítá útočník Novák, jehož trefa se nakonec stala vítězným gólem.

Juniorka ve třetí části čtyřikrát skórovala a připisuje si další vysokou výhru

sobota 24.9.2016 | Michal Kuba, foto: Anděla Trötzmüllerová.

B r n o – Ani ne čtyřiadvacet hodin po návratu z Třince, kde junioři ukořistili tři body po výhře 6:2, se brněnská Kometa představila na domácím ledě v DRFG Areně proti Jihlavě. Už v první periodě se modrobílí dostali do vedení, o které se nenechali připravit a díky dobré mušce v posledním dějství získává další tři body za výhru 7:1.

Starší dorost opět bezchybný! Z ledu Jihlavy si odváží tři body a vysoké vítězství

sobota 24.9.2016 | Daniel Kinc, foto: Jiří Grulich.

B r n o – Velkou herní pohodu potvrzují starší dorostenci brněnského Komety. Po pátečním vítězství 7:0 v Olomouci zvládli také bitvu na ledě Jihlavy, kde vyhráli 6:0 především díky dobře zvládnuté první třetině a za víkend posbírali dohromady šest bodů!

Junioři díky dobré druhé třetině vezou z Třince tři body

pátek 23.9.2016 | Michal Kuba, foto: Jiří Grulich.

B r n o – V pátek podvečer odstartoval v Třinci souboj tamních juniorů proti těm z Brna. Na konci první periody se Brňané dostali podruhé do vedení, které si už vzít nenechali a po kvalitním výkonu tak berou výhru poměrem 6:2. Radim Ferda se v utkání blýskl dvěma góly, nejvíce kanadskýcho bodů měl Petr Kratochvíl za tři gólové asistence.

Starší dorost ovládl olomoucký led a do Brna veze plnou pokladnici bodů

pátek 23.9.2016 | Veronika Freyová, foto: Roman Kantor

B r n o – Třiadvacátého září zavítali starší dorostenci v rámci sedmého kola nejvyšší hokejové soutěže na led Olomouce, kde si od začátku utkání vydobyli pozici favoritů. Již po první siréně odcházeli do kabin s náskokem dvou branek, ke kterým v následujícím čase přidali dalších pět gólových momentů, jimiž završili magickou sedmičku!

Mládežnický výběr Komety odehrál modelový zápas s reprezentací U17

úterý 20.9.2016 | Roman Zajíček, foto: Jiří Grulich.

B r n o – Česká reprezentace do 17 let se v rámci přípravného kempu v Brně utkala v modelovém zápase s mládežnickým výběrem Komety. Z vítězství se nakonec radovali v DRFG Areně hokejisté modrobílého celku, kteří zvítězili díky gólu Matěje Svobody v prodloužení. V sestavě národního týmu, který koučuje Petr Haken se představili "domácí" Libor Zábranský, Karel Plášek, Vojtěch Střondala, Matěj Svoboda, Lukáš Dostál a Adam Gajarský. Druhá část širšího reprezentačního výběru se dnes od 15:30 utká v Karlových Varech s výběrem tamní Energie.

Další stránky
123456>>

Sezóna:
JUN SDO MDO
8 7 6 5 4 3 2 1

Copyright © 2004-2016 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál