Uvolňování míst

Uvolnění i jednorázové přenechání vaší permanentní vstupenky probíhá prostřednictvím mobilní aplikace

Pro přenechání (přeposlání) permanentní vstupenky stačí v aplikaci označit konkrétní zápas, zadat e-mail vašeho náhradníka, a jemu systém přepošle vygenerovanou jednorázovou vstupenku. Vaše permice zůstane v bezpečí, fyzicky ji nikomu nemusíte předávat. Na zadanou e-mailovou adresu přijde unikátní QR kód, jehož naskenováním se dostanete do Winning Group Areny namísto původní permanentní karty.

Další zásadní funkcí, kterou aplikace nabízí, je uvolňování míst do opětovného prodeje. Pokud vámi uvolněné místo zakoupí jiný fanoušek, do apky se vám formou kreditů načte 50% z ceny vstupenky. Uvolnit lze permanentku na sezení i na stání. Získané kredity poté můžete uplatnit na nákup dalších vstupenek, pořízení přání na kostku, a v blízké budoucnosti také zakoupení předmětů z našeho oficiálního Fanshopu. Modrobílé suvenýry budeme v následujících týdnech postupně nahrávat přímo do aplikace.

Všechny benefity a další informace o modrobílé apce zjistíte v tomto článku - zde. Pro zařízení Apple najdete aplikaci v App Store - zde. Uživatelé Androidu si ji mohou stáhnout v Google Play - zde.

Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, směřujte jej na email aplikace@kometagroup.cz nebo infolinku +420 461 049 232.