Uvolňování míst pro permanentkáře a majitele celosezónních karet

Permanentkáři HC Kometa Brno mohou při domácích utkáních uvolnit své místo. Učinit tak mohou na serveru ticketportal.cz. Postup k uvolnění místa najdete níže. Stejně jako vloni jsou za uvolňování míst přichystány pestré komeťácké odměny a body z loňského ročníku Tipsport extraligy můžete přenést do současného. Své místo můžete uvolnit nejpozději 3 dny před utkáním. Výběr zboží a jejich velikostí je omezen dle skladových zásob.

Body za 1 uvolnění místa

stání

sezení

Tabulka odměn

Kreditů:

Odměna:

10kulich Lužánky
10tričko Nový zimák za Lužánky
20šála Kometa
30toaletní taška
40batoh Hokejové hry
40tričko army
40šortky
60mikina Hokejové hry
80bunda
80 přání na kostce
100klubová mikina z kolekce NIKE
100fan dres
12010% sleva na permanentku
140 dres s vlastním jménem a číslem

Stávající členové bývalého Online Klubu Komety, na jejichž účtu jsou stále bonusové body o ně nepřijdou. Po registraci a žádosti o načtení bodového zůstatku jim budou body přičteny (na nový účet ticketportalu, který si vytvoří). Informace pro uživatele, kteří měli v minulém systému nastřádané body, přijdou e-mailem.

Postup uvolnění místa:

1. Jděte na www.ticketportal.cz a přihlašte se / registrujte se

2. Jděte na MŮJ TICKETPORTAL > Moje aktuální rezervace

3.

4. Budete potřebovat číselný kód permanentky

5. Vložte kód permanentky do okénka a nechte si poslat ověřovací údaj

6. Očekávejte email

Email nechodí automaticky, nepřijde obratem.

7. Vložení ověřovacího údaje

Na mail Vám přijde ověřovací kód nebo potvrzovací mail od ticketportal.cz. Vložte kód následovně:

8. Výběr utkání k uvolnění

Když následně kód zadáte, dostanete se do seznamu zápasů, na které můžete uvolnit své místo.

9. Výběr odměny

Po uvolnění místa se vám automaticky přičtou body dle stanovené tabulky a buď si můžete rovnou vybrat odměnu, nebo si můžete body nasčítat na hodnotnější odměnu.

10. Potvrzení poslání odměny (nelze vrátit)

Odměnu je možné si vyzvednout v DRFG ARENĚ po předchozí telefonické domluvě s Janou Slámovou (tel: 605 292 967), případně zaslat poštou (poštovné hradí adresát).