Zápasy » Výsledky extraligy

SEZONA:2016/17 | 2015/16 | 2014/15 | 2013/14 | 2012/13 | 2011/12 | 2010/11 | 2009/10 | 2008/09 | 2007/08 | 2006/07 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CHM HKM KLA KOM KVA LIB LIT PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

52 7.3.2014 Plzeň Hr. Králové 1:3
52 7.3.2014 Kladno Chomutov 1:4
52 7.3.2014 K. Vary Kometa 3:0
52 7.3.2014 Oceláři Vítkovice 3:1
52 7.3.2014 Liberec Zlín 4:3sn
52 7.3.2014 Slavia Litvínov 3:2sn
52 6.3.2014 Sparta Pardubice 0:3
51 4.3.2014 Slavia K. Vary 9:3
51 4.3.2014 Vítkovice Litvínov 3:1
51 4.3.2014 Pardubice Oceláři 7:5
51 4.3.2014 Hr. Králové Liberec 3:4sn
51 4.3.2014 Zlín Sparta 2:1
51 4.3.2014 Chomutov Plzeň 1:3
51 4.3.2014 Kometa Kladno 4:3p
50 2.3.2014 Slavia Sparta 3:2p
50 2.3.2014 Oceláři Kometa 10:2
50 2.3.2014 Plzeň Zlín 1:2
50 2.3.2014 Liberec Vítkovice 3:1
50 2.3.2014 Hr. Králové Chomutov 2:0
50 2.3.2014 Litvínov Kladno 2:3
50 2.3.2014 K. Vary Pardubice 1:4
49 28.2.2014 Vítkovice Sparta 4:5
49 28.2.2014 Zlín Hr. Králové 4:2
49 28.2.2014 Slavia Oceláři 2:3
49 28.2.2014 Chomutov Liberec 0:1
49 28.2.2014 Kladno K. Vary 0:2
49 28.2.2014 Kometa Litvínov 4:1
49 28.2.2014 Pardubice Plzeň 3:4p
48 25.2.2014 Oceláři Kladno 6:0
48 25.2.2014 Plzeň Slavia 4:1
48 25.2.2014 Zlín Chomutov 6:3
48 25.2.2014 Litvínov K. Vary 2:1
48 25.2.2014 Hr. Králové Vítkovice 2:3sn
48 25.2.2014 Liberec Pardubice 4:1
48 25.2.2014 Sparta Kometa 7:0
44 20.2.2014 Vítkovice Slavia 3:2p
43 8.2.2014 Vítkovice Kometa 1:3
47 6.2.2014 Vítkovice Zlín 2:5
47 6.2.2014 Litvínov Sparta 3:2sn
47 6.2.2014 K. Vary Oceláři 2:6
47 6.2.2014 Kladno Plzeň 0:1
47 6.2.2014 Kometa Hr. Králové 2:1
47 6.2.2014 Pardubice Chomutov 4:2
46 4.2.2014 Oceláři Litvínov 6:2
46 4.2.2014 Zlín Slavia 4:2
46 4.2.2014 Plzeň Kometa 1:2
46 4.2.2014 Chomutov Vítkovice 3:8
46 4.2.2014 Liberec K. Vary 2:0
46 4.2.2014 Hr. Králové Pardubice 0:1p
46 4.2.2014 Sparta Kladno 6:0
45 2.2.2014 Pardubice Vítkovice 4:2
45 2.2.2014 Oceláři Sparta 5:4
45 2.2.2014 K. Vary Plzeň 3:5
45 2.2.2014 Litvínov Hr. Králové 3:2
45 2.2.2014 Kladno Liberec 2:4
45 2.2.2014 Chomutov Slavia 3:4
45 2.2.2014 Kometa Zlín 0:4
44 31.1.2014 Plzeň Litvínov 4:2
44 31.1.2014 Chomutov Oceláři 3:4
44 31.1.2014 Zlín Pardubice 1:4
44 31.1.2014 Hr. Králové Kladno 4:0
44 31.1.2014 Liberec Kometa 0:3
44 31.1.2014 Sparta K. Vary 5:0
43 28.1.2014 Oceláři Plzeň 5:1
43 28.1.2014 Litvínov Chomutov 2:1sn
43 28.1.2014 K. Vary Zlín 2:1
43 28.1.2014 Hr. Králové Slavia 3:1
43 28.1.2014 Kladno Pardubice 4:3sn
43 28.1.2014 Sparta Liberec 3:1
42 26.1.2014 Zlín Oceláři 3:2
42 26.1.2014 Hr. Králové K. Vary 3:4sn
42 26.1.2014 Pardubice Slavia 3:1
42 26.1.2014 Chomutov Kometa 1:2
42 26.1.2014 Plzeň Sparta 1:0
42 26.1.2014 Liberec Litvínov 3:2p
41 24.1.2014 Oceláři Hr. Králové 3:0
41 24.1.2014 Litvínov Pardubice 2:1
41 24.1.2014 Plzeň Liberec 5:3
41 24.1.2014 Kladno Zlín 0:2
41 24.1.2014 K. Vary Vítkovice 2:3
41 24.1.2014 Sparta Chomutov 9:0
41 24.1.2014 Kometa Slavia 4:3sn
42 21.1.2014 Vítkovice Kladno 5:2
40 19.1.2014 Slavia Kladno 4:1
40 19.1.2014 Vítkovice Plzeň 2:3sn
40 19.1.2014 Zlín Litvínov 2:1
40 19.1.2014 Liberec Oceláři 2:6
40 19.1.2014 Pardubice Kometa 3:2
40 19.1.2014 Chomutov K. Vary 1:2
40 19.1.2014 Hr. Králové Sparta 3:2sn
39 17.1.2014 Vítkovice Oceláři 6:3
39 17.1.2014 Zlín Liberec 3:4
39 17.1.2014 Chomutov Kladno 1:2sn
39 17.1.2014 Litvínov Slavia 4:2
39 17.1.2014 Kometa K. Vary 2:3
39 17.1.2014 Hr. Králové Plzeň 3:0
39 17.1.2014 Pardubice Sparta 2:6
47 14.1.2014 Slavia Liberec 5:6sn
34 14.1.2014 Zlín Vítkovice 0:3
38 12.1.2014 Oceláři Pardubice 4:2
38 12.1.2014 K. Vary Slavia 0:2
38 12.1.2014 Liberec Hr. Králové 5:2
38 12.1.2014 Sparta Zlín 2:1
38 12.1.2014 Kladno Kometa 2:3
38 12.1.2014 Litvínov Vítkovice 1:2sn
38 12.1.2014 Plzeň Chomutov 5:3
37 10.1.2014 Vítkovice Liberec 8:4
37 10.1.2014 Chomutov Hr. Králové 0:2
37 10.1.2014 Zlín Plzeň 2:4
37 10.1.2014 Pardubice K. Vary 1:4
37 10.1.2014 Kometa Oceláři 3:4
37 10.1.2014 Kladno Litvínov 2:0
37 10.1.2014 Sparta Slavia 4:2
36 5.1.2014 Slavia Oceláři 1:4
36 5.1.2014 K. Vary Kladno 4:1
36 5.1.2014 Liberec Chomutov 6:0
36 5.1.2014 Sparta Vítkovice 1:3
36 5.1.2014 Plzeň Pardubice 2:1
36 5.1.2014 Hr. Králové Zlín 1:2
36 5.1.2014 Litvínov Kometa 4:1
35 3.1.2014 Vítkovice Hr. Králové 6:2
35 3.1.2014 Chomutov Zlín 2:3sn
35 3.1.2014 Pardubice Liberec 4:1
35 3.1.2014 K. Vary Litvínov 2:1
35 3.1.2014 Kladno Oceláři 1:2sn
35 3.1.2014 Slavia Plzeň 3:1
35 3.1.2014 Kometa Sparta 2:4
34 30.12.2013 Oceláři K. Vary 4:3
34 30.12.2013 Plzeň Kladno 4:2
34 30.12.2013 Chomutov Pardubice 3:4
34 30.12.2013 Liberec Slavia 3:2
34 30.12.2013 Hr. Králové Kometa 2:3
34 30.12.2013 Sparta Litvínov 5:1
33 28.12.2013 Slavia Zlín 1:2
33 28.12.2013 K. Vary Liberec 4:3
33 28.12.2013 Kometa Plzeň 5:1
33 28.12.2013 Pardubice Hr. Králové 3:5
33 28.12.2013 Kladno Sparta 5:4p
33 28.12.2013 Litvínov Oceláři 1:0
32 26.12.2013 Slavia Chomutov 3:1
32 26.12.2013 Sparta Oceláři 4:0
32 26.12.2013 Zlín Kometa 1:4
32 26.12.2013 Plzeň K. Vary 5:3
32 26.12.2013 Hr. Králové Litvínov 3:2
32 26.12.2013 Liberec Kladno 3:2p
32 23.12.2013 Vítkovice Pardubice 1:4
31 15.12.2013 Slavia Vítkovice 1:2sn
31 15.12.2013 K. Vary Sparta 0:4
31 15.12.2013 Kometa Liberec 4:3
31 15.12.2013 Oceláři Chomutov 2:1
31 15.12.2013 Kladno Hr. Králové 1:3
31 15.12.2013 Litvínov Plzeň 2:1
31 15.12.2013 Pardubice Zlín 1:2sn
30 13.12.2013 Zlín K. Vary 2:4
30 13.12.2013 Plzeň Oceláři 4:0
30 13.12.2013 Liberec Sparta 5:2
30 13.12.2013 Pardubice Kladno 5:1
30 13.12.2013 Hr. Králové Slavia 1:6
30 13.12.2013 Chomutov Litvínov 0:4
30 12.12.2013 Kometa Vítkovice 1:3
29 8.12.2013 Slavia Pardubice 5:4sn
29 8.12.2013 Oceláři Zlín 2:1
29 8.12.2013 K. Vary Hr. Králové 1:2sn
29 8.12.2013 Kometa Chomutov 4:2
29 8.12.2013 Litvínov Liberec 8:3
29 8.12.2013 Kladno Vítkovice 1:2
29 7.12.2013 Sparta Plzeň 4:2
28 6.12.2013 Vítkovice K. Vary 0:4
28 6.12.2013 Zlín Kladno 3:2
28 6.12.2013 Pardubice Litvínov 3:2
28 6.12.2013 Hr. Králové Oceláři 2:0
28 5.12.2013 Chomutov Sparta 0:7
28 5.12.2013 Liberec Plzeň 4:2
28 5.12.2013 Slavia Kometa 3:0
27 3.12.2013 Oceláři Liberec 1:4
27 3.12.2013 Plzeň Vítkovice 3:2
27 3.12.2013 Kladno Slavia 3:1
27 3.12.2013 Kometa Pardubice 5:4
27 3.12.2013 K. Vary Chomutov 2:1
27 3.12.2013 Litvínov Zlín 1:0sn
27 3.12.2013 Sparta Hr. Králové 1:2p
26 1.12.2013 Oceláři Vítkovice 2:4
26 1.12.2013 K. Vary Kometa 2:3p
26 1.12.2013 Plzeň Hr. Králové 2:0
26 1.12.2013 Liberec Zlín 0:4
26 1.12.2013 Kladno Chomutov 1:2
26 1.12.2013 Litvínov Slavia 1:0sn
26 1.12.2013 Pardubice Sparta 3:5
25 29.11.2013 Vítkovice Litvínov 1:2p
25 29.11.2013 Zlín Sparta 6:5
25 29.11.2013 Pardubice Oceláři 2:1p
25 29.11.2013 Hr. Králové Liberec 5:2
25 29.11.2013 Kometa Kladno 4:0
25 28.11.2013 Chomutov Plzeň 1:2
33 26.11.2013 Vítkovice Chomutov 8:3
23 26.11.2013 Pardubice Plzeň 3:1
22 26.11.2013 Sparta Kometa 4:1
21 26.11.2013 Slavia Liberec 3:4sn
24 24.11.2013 Oceláři Kometa 3:0
24 24.11.2013 K. Vary Pardubice 6:2
24 24.11.2013 Liberec Vítkovice 5:2
24 24.11.2013 Sparta Slavia 3:0
24 24.11.2013 Litvínov Kladno 5:2
24 24.11.2013 Hr. Králové Chomutov 4:0
24 24.11.2013 Plzeň Zlín 3:2
23 22.11.2013 Vítkovice Sparta 2:5
23 22.11.2013 Kometa Litvínov 2:3
23 22.11.2013 Zlín Hr. Králové 1:2sn
23 22.11.2013 Chomutov Liberec 2:0
23 22.11.2013 Kladno K. Vary 3:0
23 22.11.2013 Oceláři Slavia 5:2
22 19.11.2013 Oceláři Kladno 2:3
22 19.11.2013 Plzeň Slavia 4:2
22 19.11.2013 Zlín Chomutov 7:1
22 19.11.2013 Litvínov K. Vary 2:1
22 19.11.2013 Liberec Pardubice 0:2
22 19.11.2013 Hr. Králové Vítkovice 2:1p
21 17.11.2013 Pardubice Chomutov 4:2
21 17.11.2013 Vítkovice Zlín 2:4
21 17.11.2013 K. Vary Oceláři 3:1
21 17.11.2013 Kometa Hr. Králové 3:0
21 17.11.2013 Kladno Plzeň 2:1sn
21 17.11.2013 Litvínov Sparta 2:3
20 15.11.2013 Oceláři Litvínov 0:2
20 15.11.2013 Zlín Slavia 4:3sn
20 15.11.2013 Plzeň Kometa 4:1
20 15.11.2013 Chomutov Vítkovice 2:7
20 15.11.2013 Kladno Sparta 2:5
20 15.11.2013 Hr. Králové Pardubice 2:1sn
20 15.11.2013 Liberec K. Vary 1:0p
19 13.11.2013 Litvínov Hr. Králové 2:3p
19 13.11.2013 K. Vary Plzeň 1:2
19 13.11.2013 Kladno Liberec 0:3
19 13.11.2013 Kometa Zlín 3:1
19 13.11.2013 Pardubice Vítkovice 1:3
19 13.11.2013 Slavia Chomutov 5:4p
19 13.11.2013 Oceláři Sparta 3:2sn
18 3.11.2013 Zlín Pardubice 4:2
18 3.11.2013 Sparta K. Vary 11:0
18 3.11.2013 Vítkovice Slavia 4:2
18 3.11.2013 Liberec Kometa 1:0
18 3.11.2013 Hr. Králové Kladno 2:0
18 3.11.2013 Plzeň Litvínov 1:0sn
18 3.11.2013 Chomutov Oceláři 2:5
17 1.11.2013 Oceláři Plzeň 3:0
17 1.11.2013 Litvínov Chomutov 2:1
17 1.11.2013 Kometa Vítkovice 5:1
17 1.11.2013 Kladno Pardubice 1:4
17 1.11.2013 Slavia Hr. Králové 1:2
17 1.11.2013 K. Vary Zlín 3:4
17 1.11.2013 Sparta Liberec 5:2
25 29.10.2013 Slavia K. Vary 3:2sn
16 27.10.2013 Vítkovice Kladno 2:1
16 27.10.2013 Liberec Litvínov 2:1p
16 27.10.2013 Zlín Oceláři 2:3sn
16 27.10.2013 Pardubice Slavia 4:5
16 27.10.2013 Chomutov Kometa 0:3
16 27.10.2013 Hr. Králové K. Vary 1:2
16 27.10.2013 Plzeň Sparta 1:2sn
15 25.10.2013 Oceláři Hr. Králové 3:6
15 25.10.2013 Litvínov Pardubice 5:1
15 25.10.2013 Plzeň Liberec 5:2
15 25.10.2013 Kladno Zlín 3:2p
15 25.10.2013 K. Vary Vítkovice 1:4
15 25.10.2013 Slavia Kometa 4:1
15 25.10.2013 Sparta Chomutov 3:0
14 22.10.2013 Pardubice Kometa 0:1sn
9 22.10.2013 Vítkovice Hr. Králové 2:5
14 20.10.2013 Vítkovice Plzeň 2:4
14 20.10.2013 Zlín Litvínov 4:1
14 20.10.2013 Slavia Kladno 1:0
14 20.10.2013 Liberec Oceláři 4:2
14 20.10.2013 Hr. Králové Sparta 1:5
14 20.10.2013 Chomutov K. Vary 4:2
13 18.10.2013 Vítkovice Oceláři 2:3
13 18.10.2013 Zlín Liberec 3:0
13 18.10.2013 Chomutov Kladno 1:4
13 18.10.2013 Hr. Králové Plzeň 4:1
13 18.10.2013 Kometa K. Vary 3:1
13 18.10.2013 Sparta Pardubice 3:0
13 17.10.2013 Slavia Litvínov 3:1
12 16.10.2013 Sparta Zlín 4:2
11 15.10.2013 Kometa Oceláři 6:3
12 13.10.2013 K. Vary Slavia 4:2
12 13.10.2013 Oceláři Pardubice 3:0
12 13.10.2013 Liberec Hr. Králové 6:7p
12 13.10.2013 Litvínov Vítkovice 1:4
12 13.10.2013 Plzeň Chomutov 3:2
12 13.10.2013 Kladno Kometa 5:1
11 11.10.2013 Chomutov Hr. Králové 2:3p
11 11.10.2013 Kladno Litvínov 3:2
11 11.10.2013 Pardubice K. Vary 4:2
11 11.10.2013 Slavia Sparta 0:6
11 10.10.2013 Zlín Plzeň 4:1
11 8.10.2013 Vítkovice Liberec 6:5sn
10 6.10.2013 K. Vary Kladno 6:1
10 6.10.2013 Oceláři Slavia 3:2
10 6.10.2013 Liberec Chomutov 4:2
10 6.10.2013 Sparta Vítkovice 4:6
10 6.10.2013 Hr. Králové Zlín 2:1
10 6.10.2013 Litvínov Kometa 1:4
10 6.10.2013 Plzeň Pardubice 4:5sn
9 4.10.2013 Chomutov Zlín 3:4sn
9 4.10.2013 Kladno Oceláři 4:5
9 4.10.2013 Pardubice Liberec 6:4
9 4.10.2013 K. Vary Litvínov 3:1
9 4.10.2013 Slavia Plzeň 0:2
9 4.10.2013 Kometa Sparta 2:1
8 1.10.2013 Oceláři K. Vary 3:1
8 1.10.2013 Plzeň Kladno 3:5
8 1.10.2013 Chomutov Pardubice 2:5
8 1.10.2013 Zlín Vítkovice 1:3
8 1.10.2013 Hr. Králové Kometa 2:1p
8 1.10.2013 Liberec Slavia 2:1sn
8 1.10.2013 Sparta Litvínov 7:0
7 29.9.2013 K. Vary Liberec 5:1
7 29.9.2013 Slavia Zlín 6:0
7 29.9.2013 Kometa Plzeň 1:4
7 29.9.2013 Sparta Kladno 3:2
7 29.9.2013 Vítkovice Chomutov 0:2
7 29.9.2013 Litvínov Oceláři 1:3
7 29.9.2013 Pardubice Hr. Králové 3:2p
6 27.9.2013 Vítkovice Pardubice 6:5p
6 27.9.2013 Plzeň K. Vary 4:3sn
6 27.9.2013 Chomutov Slavia 6:7sn
6 27.9.2013 Hr. Králové Litvínov 2:3sn
6 27.9.2013 Liberec Kladno 1:3
6 27.9.2013 Zlín Kometa 4:3sn
6 27.9.2013 Sparta Oceláři 8:3
5 24.9.2013 Oceláři Chomutov 6:4
5 24.9.2013 Pardubice Zlín 1:2
5 24.9.2013 Kladno Hr. Králové 1:2
5 24.9.2013 K. Vary Sparta 1:6
5 24.9.2013 Kometa Liberec 3:0
5 24.9.2013 Slavia Vítkovice 2:1
5 24.9.2013 Litvínov Plzeň 4:1
4 22.9.2013 Zlín K. Vary 3:1
4 22.9.2013 Pardubice Kladno 4:0
4 22.9.2013 Slavia Hr. Králové 2:1p
4 22.9.2013 Vítkovice Kometa 2:3
4 22.9.2013 Plzeň Oceláři 3:2sn
4 22.9.2013 Chomutov Litvínov 2:3sn
4 22.9.2013 Liberec Sparta 6:5
3 20.9.2013 Oceláři Zlín 3:0
3 20.9.2013 K. Vary Hr. Králové 0:3
3 20.9.2013 Litvínov Liberec 3:2sn
3 20.9.2013 Kometa Chomutov 3:0
3 20.9.2013 Sparta Plzeň 3:1
3 20.9.2013 Kladno Vítkovice 6:5sn
3 20.9.2013 Slavia Pardubice 2:1sn
2 17.9.2013 Pardubice Litvínov 5:0
2 15.9.2013 Kometa Slavia 0:1
2 15.9.2013 Liberec Plzeň 1:3
2 15.9.2013 Vítkovice K. Vary 4:2
2 15.9.2013 Zlín Kladno 3:4sn
2 15.9.2013 Chomutov Sparta 3:1
2 15.9.2013 Hr. Králové Oceláři 3:2
1 13.9.2013 Oceláři Liberec 1:4
1 13.9.2013 Kladno Slavia 1:3
1 13.9.2013 Kometa Pardubice 4:3p
1 13.9.2013 K. Vary Chomutov 3:2sn
1 13.9.2013 Sparta Hr. Králové 5:1
1 12.9.2013 Litvínov Zlín 2:3sn
1 12.9.2013 Plzeň Vítkovice 5:2

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:04x
1:0pp1x
1:0sn3x
2:07x
2:119x
2:1pp5x
2:1sn5x
3:016x
3:119x
3:214x
3:2pp6x
3:2sn8x
4:06x
4:114x
4:223x
4:33x
4:3pp2x
4:3sn6x
5:02x
5:19x
5:210x
5:33x
5:42x
5:4pp2x
5:4sn1x
6:04x
6:11x
6:23x
6:33x
6:42x
6:52x
6:5pp1x
6:5sn2x
7:02x
7:11x
7:51x
8:33x
8:41x
9:01x
9:31x
10:21x
11:01x
0:13x
0:1pp1x
0:1sn1x
0:28x
0:36x
0:45x
0:61x
0:71x
1:214x
1:2pp2x
1:2sn8x
1:312x
1:415x
1:51x
1:62x
2:311x
2:3pp3x
2:3sn7x
2:47x
2:56x
2:63x
2:71x
3:46x
3:4pp1x
3:4sn5x
3:54x
3:61x
3:81x
4:53x
4:5sn1x
4:61x
5:6sn1x
6:7pp1x
6:7sn1x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

 

Copyright © 2004-2017 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál