Zápasy » Výsledky extraligy

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny HKM KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

52 1.3.2015 Kometa Hr. Králové 2:1
52 1.3.2015 Pardubice Litvínov 0:2
52 1.3.2015 Sparta Třinec 6:5
52 1.3.2015 Vítkovice Plzeň 3:2
52 1.3.2015 Zlín Slavia 3:2
52 1.3.2015 Liberec Ml. Boleslav 6:3
52 1.3.2015 Olomouc K. Vary 3:2p
51 27.2.2015 Litvínov Sparta 5:3
51 27.2.2015 Třinec Zlín 1:4
51 27.2.2015 Hr. Králové Olomouc 6:4
51 27.2.2015 Ml. Boleslav Vítkovice 1:2p
51 27.2.2015 K. Vary Liberec 5:2
51 27.2.2015 Plzeň Pardubice 2:1p
51 27.2.2015 Slavia Kometa 5:2
50 25.2.2015 Liberec Litvínov 0:2
50 24.2.2015 Zlín Hr. Králové 3:2
50 24.2.2015 Kometa Ml. Boleslav 2:0
50 24.2.2015 Pardubice K. Vary 2:3p
50 24.2.2015 Olomouc Plzeň 2:3sn
50 24.2.2015 Vítkovice Sparta 1:5
49 22.2.2015 Třinec Kometa 4:1
49 22.2.2015 Plzeň Liberec 3:4p
49 22.2.2015 K. Vary Zlín 3:4sn
49 22.2.2015 Sparta Pardubice 2:1
49 22.2.2015 Hr. Králové Slavia 3:2
49 22.2.2015 Ml. Boleslav Olomouc 6:3
49 22.2.2015 Litvínov Vítkovice 5:1
48 20.2.2015 Vítkovice Pardubice 2:0
48 20.2.2015 Hr. Králové Třinec 0:3
48 20.2.2015 Olomouc Litvínov 2:4
48 20.2.2015 Kometa K. Vary 3:1
48 20.2.2015 Liberec Sparta 5:2
48 20.2.2015 Zlín Plzeň 2:4
48 20.2.2015 Slavia Ml. Boleslav 0:4
50 18.2.2015 Slavia Třinec 2:1
47 15.2.2015 Litvínov Slavia 4:1
47 15.2.2015 Pardubice Liberec 3:4p
47 15.2.2015 Sparta Zlín 7:6p
47 15.2.2015 Plzeň Kometa 3:0
47 15.2.2015 K. Vary Třinec 5:3
47 15.2.2015 Vítkovice Olomouc 3:1
47 15.2.2015 Ml. Boleslav Hr. Králové 1:2
46 13.2.2015 Třinec Ml. Boleslav 2:5
46 13.2.2015 Zlín Litvínov 4:2
46 13.2.2015 Hr. Králové Plzeň 2:1
46 13.2.2015 Kometa Pardubice 7:1
46 13.2.2015 Olomouc Sparta 2:6
46 13.2.2015 Liberec Vítkovice 4:2
46 13.2.2015 Slavia K. Vary 1:2
45 11.2.2015 Vítkovice Slavia 7:5
45 11.2.2015 Plzeň Třinec 4:6
45 11.2.2015 Litvínov Hr. Králové 5:2
45 11.2.2015 Liberec Olomouc 5:1
45 11.2.2015 Pardubice Zlín 2:3
45 11.2.2015 Sparta Kometa 2:3
45 11.2.2015 K. Vary Ml. Boleslav 0:3
44 1.2.2015 Kometa Litvínov 2:1
44 1.2.2015 Třinec Liberec 2:1
44 1.2.2015 Slavia Sparta 4:9
44 1.2.2015 Zlín Vítkovice 5:2
44 1.2.2015 Olomouc Pardubice 1:2
44 1.2.2015 Ml. Boleslav Plzeň 6:3
44 1.2.2015 Hr. Králové K. Vary 3:1
43 30.1.2015 Vítkovice Třinec 4:3
43 30.1.2015 Pardubice Hr. Králové 1:2p
43 30.1.2015 Litvínov Ml. Boleslav 3:1
43 30.1.2015 Plzeň Slavia 5:3
43 30.1.2015 Olomouc Kometa 3:6
43 30.1.2015 Liberec Zlín 0:1
43 30.1.2015 Sparta K. Vary 9:1
42 27.1.2015 Třinec Litvínov 4:1
42 27.1.2015 Zlín Olomouc 3:0
42 27.1.2015 Ml. Boleslav Sparta 6:3
42 27.1.2015 Hr. Králové Liberec 2:1
42 27.1.2015 Kometa Vítkovice 1:2
42 27.1.2015 Slavia Pardubice 1:6
42 27.1.2015 K. Vary Plzeň 1:3
41 25.1.2015 Liberec Slavia 1:3
41 25.1.2015 Vítkovice K. Vary 3:2
41 25.1.2015 Zlín Kometa 4:2
41 25.1.2015 Pardubice Ml. Boleslav 2:3
41 25.1.2015 Sparta Hr. Králové 0:5
41 25.1.2015 Olomouc Třinec 2:4
41 25.1.2015 Litvínov Plzeň 4:1
40 23.1.2015 Ml. Boleslav Zlín 4:3
40 23.1.2015 Plzeň Sparta 1:2
40 23.1.2015 Kometa Liberec 3:0
40 23.1.2015 K. Vary Litvínov 0:2
40 23.1.2015 Pardubice Třinec 2:0
40 23.1.2015 Slavia Olomouc 5:1
40 23.1.2015 Hr. Králové Vítkovice 4:3
36 20.1.2015 Slavia Hr. Králové 1:2
39 18.1.2015 Slavia Zlín 0:2
39 18.1.2015 Třinec Sparta 5:4
39 18.1.2015 Plzeň Vítkovice 5:4
39 18.1.2015 K. Vary Olomouc 2:1
39 18.1.2015 Litvínov Pardubice 6:2
39 18.1.2015 Ml. Boleslav Liberec 3:1
39 18.1.2015 Hr. Králové Kometa 0:7
38 16.1.2015 Vítkovice Ml. Boleslav 4:1
38 16.1.2015 Zlín Třinec 2:3p
38 16.1.2015 Olomouc Hr. Králové 1:4
38 16.1.2015 Liberec K. Vary 1:0
38 16.1.2015 Kometa Slavia 5:2
38 16.1.2015 Pardubice Plzeň 3:4p
38 16.1.2015 Sparta Litvínov 7:1
16 13.1.2015 Slavia Pardubice 1:6
35 12.1.2015 Třinec Hr. Králové 8:6
37 11.1.2015 Třinec Slavia 5:2
37 11.1.2015 K. Vary Pardubice 2:3
37 11.1.2015 Plzeň Olomouc 2:1sn
37 11.1.2015 Sparta Vítkovice 4:2
37 11.1.2015 Hr. Králové Zlín 0:3
37 11.1.2015 Litvínov Liberec 3:2p
37 11.1.2015 Ml. Boleslav Kometa 3:4p
36 9.1.2015 Vítkovice Litvínov 0:5
36 9.1.2015 Zlín K. Vary 3:2
36 9.1.2015 Liberec Plzeň 3:1
36 9.1.2015 Pardubice Sparta 6:3
36 9.1.2015 Olomouc Ml. Boleslav 7:4
36 9.1.2015 Kometa Třinec 3:4sn
35 6.1.2015 Ml. Boleslav Slavia 7:1
35 6.1.2015 Litvínov Olomouc 4:2
35 6.1.2015 Plzeň Zlín 5:2
35 6.1.2015 Pardubice Vítkovice 1:6
35 6.1.2015 K. Vary Kometa 1:2sn
35 6.1.2015 Sparta Liberec 4:3p
34 4.1.2015 Slavia Litvínov 0:1
34 4.1.2015 Třinec K. Vary 2:1p
34 4.1.2015 Vítkovice Olomouc 2:1
34 4.1.2015 Zlín Sparta 2:6
34 4.1.2015 Liberec Pardubice 5:1
34 4.1.2015 Kometa Plzeň 4:2
34 4.1.2015 Hr. Králové Ml. Boleslav 9:2
28 2.1.2015 Slavia Liberec 1:2sn
33 30.12.2014 Vítkovice Liberec 4:1
33 30.12.2014 Plzeň Hr. Králové 1:2
33 30.12.2014 Litvínov Zlín 4:3sn
33 30.12.2014 K. Vary Slavia 2:0
33 30.12.2014 Pardubice Kometa 4:1
33 30.12.2014 Ml. Boleslav Třinec 2:5
33 30.12.2014 Sparta Olomouc 0:1
32 28.12.2014 Třinec Plzeň 4:1
32 28.12.2014 Slavia Vítkovice 4:3sn
32 28.12.2014 Zlín Pardubice 3:2
32 28.12.2014 Olomouc Liberec 2:0
32 28.12.2014 Hr. Králové Litvínov 2:1
32 28.12.2014 Ml. Boleslav K. Vary 5:1
32 28.12.2014 Kometa Sparta 2:8
31 26.12.2014 Vítkovice Zlín 4:1
31 26.12.2014 Plzeň Ml. Boleslav 6:1
31 26.12.2014 K. Vary Hr. Králové 2:1
31 26.12.2014 Pardubice Olomouc 6:2
31 26.12.2014 Liberec Třinec 3:4sn
31 26.12.2014 Litvínov Kometa 1:3
31 26.12.2014 Sparta Slavia 3:0
30 14.12.2014 Třinec Vítkovice 2:1
30 14.12.2014 Zlín Liberec 2:1
30 14.12.2014 K. Vary Sparta 5:3
30 14.12.2014 Kometa Olomouc 3:1
30 14.12.2014 Hr. Králové Pardubice 6:4
30 14.12.2014 Ml. Boleslav Litvínov 2:3sn
29 12.12.2014 Litvínov Třinec 3:5
29 12.12.2014 Plzeň K. Vary 4:3p
29 12.12.2014 Liberec Hr. Králové 1:0
29 12.12.2014 Olomouc Zlín 1:3
29 12.12.2014 Pardubice Slavia 4:1
29 12.12.2014 Sparta Ml. Boleslav 4:1
29 12.12.2014 Vítkovice Kometa 3:2sn
30 9.12.2014 Slavia Plzeň 1:2
28 7.12.2014 Třinec Olomouc 5:1
28 7.12.2014 K. Vary Vítkovice 2:0
28 7.12.2014 Plzeň Litvínov 6:5p
28 7.12.2014 Kometa Zlín 2:0
28 7.12.2014 Hr. Králové Sparta 2:3p
28 7.12.2014 Ml. Boleslav Pardubice 2:4
27 5.12.2014 Vítkovice Hr. Králové 3:1
27 5.12.2014 Zlín Ml. Boleslav 3:2
27 5.12.2014 Litvínov K. Vary 4:2
27 5.12.2014 Olomouc Slavia 4:2
27 5.12.2014 Pardubice Třinec 0:4
27 5.12.2014 Sparta Plzeň 3:4
27 4.12.2014 Liberec Kometa 4:2
25 2.12.2014 Slavia Kometa 4:6
26 30.11.2014 Pardubice Litvínov 6:4
26 30.11.2014 K. Vary Olomouc 2:3
26 30.11.2014 Vítkovice Plzeň 3:2
26 30.11.2014 Zlín Slavia 7:4
26 30.11.2014 Sparta Třinec 4:1
26 30.11.2014 Kometa Hr. Králové 2:1
26 30.11.2014 Liberec Ml. Boleslav 2:1p
25 28.11.2014 Třinec Zlín 6:2
25 28.11.2014 Plzeň Pardubice 5:1
25 28.11.2014 Ml. Boleslav Vítkovice 3:5
25 28.11.2014 Litvínov Sparta 6:3
25 28.11.2014 Hr. Králové Olomouc 1:4
25 28.11.2014 K. Vary Liberec 5:3
24 25.11.2014 Vítkovice Sparta 2:3sn
24 25.11.2014 Zlín Hr. Králové 4:2
24 25.11.2014 Olomouc Plzeň 3:4p
24 25.11.2014 Slavia Třinec 2:6
24 25.11.2014 Liberec Litvínov 4:3sn
24 25.11.2014 Kometa Ml. Boleslav 2:3
23 23.11.2014 Sparta Pardubice 4:2
23 23.11.2014 K. Vary Zlín 2:3sn
23 23.11.2014 Litvínov Vítkovice 3:2
23 23.11.2014 Hr. Králové Slavia 6:0
23 23.11.2014 Ml. Boleslav Olomouc 4:2
23 23.11.2014 Plzeň Liberec 3:1
23 23.11.2014 Třinec Kometa 2:3
22 21.11.2014 Vítkovice Pardubice 3:2
22 21.11.2014 Zlín Plzeň 2:3sn
22 21.11.2014 Liberec Sparta 3:6
22 21.11.2014 Kometa K. Vary 2:1
22 21.11.2014 Olomouc Litvínov 4:5
22 21.11.2014 Slavia Ml. Boleslav 2:6
22 20.11.2014 Hr. Králové Třinec 1:5
20 18.11.2014 Slavia K. Vary 3:2p
19 18.11.2014 Sparta Kometa 1:2
21 16.11.2014 Plzeň Kometa 3:5
21 16.11.2014 K. Vary Třinec 2:4
21 16.11.2014 Olomouc Vítkovice 4:1
21 16.11.2014 Sparta Zlín 3:4p
21 16.11.2014 Ml. Boleslav Hr. Králové 4:1
21 16.11.2014 Litvínov Slavia 0:1
21 16.11.2014 Pardubice Liberec 2:5
20 14.11.2014 Ml. Boleslav Třinec 2:4
20 14.11.2014 Olomouc Sparta 1:2p
20 14.11.2014 Zlín Litvínov 6:5p
20 14.11.2014 Kometa Pardubice 5:0
20 14.11.2014 Hr. Králové Plzeň 4:2
20 14.11.2014 Liberec Vítkovice 3:2p
19 12.11.2014 Vítkovice Slavia 3:2
19 12.11.2014 Litvínov Hr. Králové 4:1
19 12.11.2014 Pardubice Zlín 6:2
19 12.11.2014 Liberec Olomouc 2:3
19 12.11.2014 K. Vary Ml. Boleslav 3:2p
19 12.11.2014 Plzeň Třinec 5:2
18 2.11.2014 Třinec Liberec 2:3sn
18 2.11.2014 Sparta Slavia 0:1
18 2.11.2014 Olomouc Pardubice 4:2
18 2.11.2014 Zlín Vítkovice 5:2
18 2.11.2014 Ml. Boleslav Plzeň 1:2
18 2.11.2014 Hr. Králové K. Vary 5:2
18 2.11.2014 Kometa Litvínov 5:6sn
17 31.10.2014 Litvínov Ml. Boleslav 3:1
17 31.10.2014 Plzeň Slavia 1:3
17 31.10.2014 Pardubice Hr. Králové 5:2
17 31.10.2014 Olomouc Kometa 2:4
17 31.10.2014 Liberec Zlín 3:2
17 31.10.2014 Sparta K. Vary 5:4p
24 28.10.2014 Pardubice K. Vary 6:3
17 28.10.2014 Vítkovice Třinec 0:2
8 28.10.2014 Slavia Litvínov 6:3
2 28.10.2014 Kometa Zlín 4:3
16 26.10.2014 K. Vary Plzeň 2:1
16 26.10.2014 Zlín Olomouc 2:3sn
16 26.10.2014 Kometa Vítkovice 1:2p
16 26.10.2014 Hr. Králové Liberec 3:1
16 26.10.2014 Ml. Boleslav Sparta 3:6
16 26.10.2014 Třinec Litvínov 1:4
15 24.10.2014 Litvínov Plzeň 1:0
15 24.10.2014 Pardubice Ml. Boleslav 3:8
15 24.10.2014 Olomouc Třinec 5:4p
15 24.10.2014 Zlín Kometa 3:6
15 24.10.2014 Sparta Hr. Králové 4:3
15 23.10.2014 Vítkovice K. Vary 2:1sn
15 23.10.2014 Liberec Slavia 4:1
10 21.10.2014 Vítkovice Litvínov 2:3
10 21.10.2014 Liberec Plzeň 1:2
14 19.10.2014 Třinec Pardubice 5:2
14 19.10.2014 Kometa Liberec 3:1
14 19.10.2014 Slavia Olomouc 2:3sn
14 19.10.2014 Plzeň Sparta 2:5
14 19.10.2014 Hr. Králové Vítkovice 3:2sn
14 19.10.2014 Ml. Boleslav Zlín 3:4sn
14 19.10.2014 K. Vary Litvínov 2:1
13 17.10.2014 Litvínov Pardubice 2:4
13 17.10.2014 Třinec Sparta 1:2
13 17.10.2014 Plzeň Vítkovice 3:2
13 17.10.2014 Ml. Boleslav Liberec 3:4sn
13 17.10.2014 Olomouc K. Vary 3:2p
13 17.10.2014 Slavia Zlín 1:2
13 17.10.2014 Hr. Králové Kometa 3:2
12 14.10.2014 Vítkovice Ml. Boleslav 1:4
12 14.10.2014 Zlín Třinec 0:4
12 14.10.2014 Pardubice Plzeň 3:2
12 14.10.2014 Kometa Slavia 7:1
12 14.10.2014 Sparta Litvínov 0:1
12 14.10.2014 Olomouc Hr. Králové 2:4
11 12.10.2014 Třinec Slavia 4:0
11 12.10.2014 K. Vary Pardubice 2:4
11 12.10.2014 Litvínov Liberec 1:4
11 12.10.2014 Sparta Vítkovice 7:6
11 12.10.2014 Plzeň Olomouc 2:5
11 12.10.2014 Hr. Králové Zlín 3:2
11 12.10.2014 Ml. Boleslav Kometa 3:4sn
10 10.10.2014 Zlín K. Vary 5:1
10 10.10.2014 Olomouc Ml. Boleslav 1:4
10 10.10.2014 Pardubice Sparta 0:3
10 10.10.2014 Kometa Třinec 1:2
10 10.10.2014 Slavia Hr. Králové 1:5
9 5.10.2014 K. Vary Kometa 4:1
9 5.10.2014 Plzeň Zlín 5:2
9 5.10.2014 Ml. Boleslav Slavia 0:4
9 5.10.2014 Třinec Hr. Králové 6:0
9 5.10.2014 Litvínov Olomouc 3:1
9 5.10.2014 Pardubice Vítkovice 4:2
9 5.10.2014 Sparta Liberec 4:2
8 3.10.2014 Třinec K. Vary 4:0
8 3.10.2014 Zlín Sparta 1:0
8 3.10.2014 Kometa Plzeň 0:5
8 3.10.2014 Olomouc Vítkovice 9:1
8 3.10.2014 Hr. Králové Ml. Boleslav 3:2p
8 3.10.2014 Liberec Pardubice 3:2sn
12 30.9.2014 Liberec K. Vary 1:4
6 30.9.2014 Slavia Vítkovice 4:2
7 28.9.2014 Sparta Olomouc 3:1
7 28.9.2014 Třinec Ml. Boleslav 5:2
7 28.9.2014 K. Vary Slavia 4:2
7 28.9.2014 Vítkovice Liberec 2:3
7 28.9.2014 Pardubice Kometa 3:2sn
7 28.9.2014 Plzeň Hr. Králové 1:2
7 28.9.2014 Litvínov Zlín 5:1
6 26.9.2014 Třinec Plzeň 3:1
6 26.9.2014 Ml. Boleslav K. Vary 3:1
6 26.9.2014 Zlín Pardubice 1:3
6 26.9.2014 Olomouc Liberec 4:3
6 26.9.2014 Hr. Králové Litvínov 1:2
6 26.9.2014 Kometa Sparta 1:8
5 21.9.2014 K. Vary Hr. Králové 2:1
5 21.9.2014 Pardubice Olomouc 3:1
5 21.9.2014 Vítkovice Zlín 3:2
5 21.9.2014 Liberec Třinec 0:3
5 21.9.2014 Litvínov Kometa 6:1
5 21.9.2014 Plzeň Ml. Boleslav 6:1
5 21.9.2014 Slavia Sparta 2:5
4 19.9.2014 Třinec Vítkovice 3:5
4 19.9.2014 Ml. Boleslav Litvínov 3:4
4 19.9.2014 Zlín Liberec 2:5
4 19.9.2014 Kometa Olomouc 4:2
4 19.9.2014 K. Vary Sparta 4:1
4 19.9.2014 Hr. Králové Pardubice 3:2
4 19.9.2014 Slavia Plzeň 2:1
3 16.9.2014 Vítkovice Kometa 3:1
3 16.9.2014 Litvínov Třinec 3:2sn
3 16.9.2014 Olomouc Zlín 3:2
3 16.9.2014 Pardubice Slavia 4:2
3 16.9.2014 Liberec Hr. Králové 2:1
3 16.9.2014 Plzeň K. Vary 2:1
3 16.9.2014 Sparta Ml. Boleslav 3:4
2 14.9.2014 Třinec Olomouc 6:1
2 14.9.2014 K. Vary Vítkovice 3:4
2 14.9.2014 Slavia Liberec 3:2
2 14.9.2014 Ml. Boleslav Pardubice 3:4
2 14.9.2014 Hr. Králové Sparta 3:1
2 14.9.2014 Plzeň Litvínov 2:3sn
1 12.9.2014 Třinec Pardubice 2:1
1 12.9.2014 Litvínov K. Vary 5:0
1 12.9.2014 Vítkovice Hr. Králové 3:5
1 12.9.2014 Olomouc Slavia 2:3sn
1 12.9.2014 Liberec Kometa 3:5
1 12.9.2014 Sparta Plzeň 3:1
1 12.9.2014 Zlín Ml. Boleslav 2:5

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:04x
2:07x
2:122x
2:1pp3x
2:1sn2x
3:04x
3:120x
3:221x
3:2pp7x
3:2sn5x
4:02x
4:118x
4:220x
4:36x
4:3pp2x
4:3sn3x
5:02x
5:19x
5:215x
5:35x
5:42x
5:4pp2x
6:02x
6:14x
6:24x
6:38x
6:43x
6:51x
6:5pp2x
7:14x
7:42x
7:51x
7:61x
7:6pp1x
8:61x
9:12x
9:21x
0:16x
0:25x
0:35x
0:44x
0:53x
0:71x
1:216x
1:2pp4x
1:2sn2x
1:36x
1:48x
1:53x
1:63x
1:81x
2:310x
2:3pp3x
2:3sn10x
2:410x
2:58x
2:64x
2:81x
3:45x
3:4pp6x
3:4sn6x
3:56x
3:64x
3:81x
4:51x
4:62x
4:91x
5:6sn1x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

 

Copyright © 2004-2017 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál