Zápasy » Výsledky extraligy

SEZONA:2006/07 | 2007/08 | 2008/09 | 2009/10 | 2010/11 | 2011/12 | 2012/13 | 2013/14 | 2014/15 | 2015/16 | 2016/17 | 2017/18 | 2018/19 |
LIGA:extraliga | 1.liga | 2.liga západ | 2.liga střed | 2.liga východ |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny CEB HKM KLA KOM KVA LIB LIT MBL OLO PCE PLZ SPA TRI VIT
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

45 05.02.2023 Sparta Pardubice 4:2
45 05.02.2023 Třinec Kladno 5:4
45 05.02.2023 Ml. Boleslav Vítkovice 2:3
45 05.02.2023 Hr. Králové Kometa 1:0
45 05.02.2023 Plzeň Liberec 2:4
45 05.02.2023 Litvínov K. Vary 1:2p
45 05.02.2023 Olomouc Č.Budějovice 3:2
44 03.02.2023 K. Vary Plzeň 3:1
44 03.02.2023 Pardubice Olomouc 4:1
44 03.02.2023 Kladno Litvínov 5:2
44 03.02.2023 Vítkovice Sparta 3:4
44 03.02.2023 Kometa Třinec 5:1
44 03.02.2023 Liberec Ml. Boleslav 4:3p
44 02.02.2023 Č.Budějovice Hr. Králové 2:3
43 31.01.2023 Vítkovice Třinec 1:2
33 31.01.2023 Sparta K. Vary 6:3
43 29.01.2023 Litvínov Č.Budějovice 1:0sn
43 29.01.2023 Hr. Králové Kladno 4:2
43 29.01.2023 Olomouc K. Vary 3:4
43 29.01.2023 Kometa Liberec 3:0
43 29.01.2023 Ml. Boleslav Pardubice 3:5
43 29.01.2023 Plzeň Sparta 4:3sn
42 27.01.2023 Vítkovice Hr. Králové 2:5
42 27.01.2023 Č.Budějovice Ml. Boleslav 5:4p
42 27.01.2023 K. Vary Třinec 4:1
42 27.01.2023 Kladno Kometa 0:3
42 27.01.2023 Liberec Litvínov 5:1
42 26.01.2023 Pardubice Plzeň 4:3
41 25.01.2023 Sparta Litvínov 3:2
41 24.01.2023 Třinec Pardubice 0:4
41 24.01.2023 Ml. Boleslav Olomouc 4:0
41 24.01.2023 Kladno Liberec 3:2
41 24.01.2023 Hr. Králové K. Vary 3:0
41 24.01.2023 Kometa Č.Budějovice 5:2
40 22.01.2023 K. Vary Kometa 5:4
40 22.01.2023 Liberec Hr. Králové 3:1
40 22.01.2023 Sparta Ml. Boleslav 4:1
40 22.01.2023 Vítkovice Litvínov 2:3sn
40 22.01.2023 Pardubice Kladno 4:2
40 22.01.2023 Olomouc Plzeň 3:2
40 22.01.2023 Č.Budějovice Třinec 3:2
39 20.01.2023 Ml. Boleslav Třinec 1:0
39 20.01.2023 Vítkovice Liberec 2:0
39 20.01.2023 K. Vary Kladno 4:2
39 20.01.2023 Č.Budějovice Plzeň 3:4p
39 20.01.2023 Pardubice Hr. Králové 4:1
39 20.01.2023 Olomouc Litvínov 1:8
39 20.01.2023 Sparta Kometa 5:3
27 18.01.2023 Kladno Pardubice 1:4
38 17.01.2023 Třinec Olomouc 1:3
21 17.01.2023 Sparta Č.Budějovice 5:0
19 17.01.2023 Ml. Boleslav Vítkovice 3:2sn
38 15.01.2023 Litvínov Pardubice 1:2
38 15.01.2023 Liberec K. Vary 3:1
38 15.01.2023 Hr. Králové Sparta 3:4p
38 15.01.2023 Plzeň Ml. Boleslav 3:2p
38 15.01.2023 Č.Budějovice Kladno 6:2
38 15.01.2023 Kometa Vítkovice 2:5
37 13.01.2023 Č.Budějovice K. Vary 2:4
37 13.01.2023 Vítkovice Kladno 0:3
37 13.01.2023 Plzeň Litvínov 4:1
37 13.01.2023 Ml. Boleslav Hr. Králové 3:2p
37 13.01.2023 Liberec Pardubice 3:4
18 13.01.2023 Třinec Kometa 6:1
37 11.01.2023 Olomouc Kometa 1:4
41 10.01.2023 Plzeň Vítkovice 2:3
32 10.01.2023 Pardubice Sparta 0:3
27 10.01.2023 Hr. Králové Liberec 5:4p
36 08.01.2023 K. Vary Vítkovice 1:3
36 08.01.2023 Litvínov Ml. Boleslav 4:3
36 08.01.2023 Sparta Kladno 4:0
36 08.01.2023 Liberec Č.Budějovice 2:3p
36 08.01.2023 Hr. Králové Olomouc 5:4p
36 08.01.2023 Kometa Pardubice 1:4
36 08.01.2023 Třinec Plzeň 6:1
35 06.01.2023 Třinec Litvínov 3:2p
35 06.01.2023 Č.Budějovice Vítkovice 0:2
35 06.01.2023 Ml. Boleslav Kometa 7:3
35 06.01.2023 Olomouc Kladno 6:2
35 06.01.2023 Pardubice K. Vary 7:4
35 06.01.2023 Sparta Liberec 2:5
35 05.01.2023 Plzeň Hr. Králové 0:4
34 03.01.2023 K. Vary Ml. Boleslav 4:1
34 03.01.2023 Vítkovice Pardubice 2:3p
34 03.01.2023 Liberec Olomouc 6:1
34 03.01.2023 Kladno Plzeň 3:4
34 03.01.2023 Kometa Litvínov 3:1
34 03.01.2023 Hr. Králové Třinec 2:3p
34 03.01.2023 Sparta Č.Budějovice 5:3
33 30.12.2022 Třinec Liberec 6:3
33 30.12.2022 Plzeň Kometa 5:2
33 30.12.2022 Ml. Boleslav Kladno 1:2
33 30.12.2022 Litvínov Hr. Králové 2:3p
33 30.12.2022 Pardubice Č.Budějovice 4:1
33 30.12.2022 Olomouc Vítkovice 2:4
32 28.12.2022 K. Vary Litvínov 3:0
32 28.12.2022 Č.Budějovice Olomouc 4:2
32 28.12.2022 Vítkovice Ml. Boleslav 5:2
32 28.12.2022 Kometa Hr. Králové 2:3p
32 28.12.2022 Liberec Plzeň 2:1p
32 28.12.2022 Kladno Třinec 4:3
31 26.12.2022 Litvínov Kladno 2:3
31 26.12.2022 Ml. Boleslav Liberec 3:7
31 26.12.2022 Hr. Králové Č.Budějovice 1:4
31 26.12.2022 Plzeň K. Vary 1:0
31 26.12.2022 Třinec Kometa 7:2
31 26.12.2022 Olomouc Pardubice 3:2p
30 22.12.2022 K. Vary Olomouc 0:3
30 22.12.2022 Vítkovice Třinec 1:2
30 22.12.2022 Č.Budějovice Litvínov 2:5
30 22.12.2022 Liberec Kometa 2:1
30 22.12.2022 Kladno Hr. Králové 3:6
30 22.12.2022 Sparta Plzeň 3:0
30 22.12.2022 Pardubice Ml. Boleslav 2:1sn
29 20.12.2022 Třinec K. Vary 4:2
29 20.12.2022 Plzeň Pardubice 0:2
29 20.12.2022 Ml. Boleslav Č.Budějovice 2:1
29 20.12.2022 Litvínov Liberec 3:2sn
29 20.12.2022 Olomouc Sparta 0:1
29 20.12.2022 Kometa Kladno 3:2p
29 20.12.2022 Hr. Králové Vítkovice 4:3p
28 11.12.2022 K. Vary Hr. Králové 1:4
28 11.12.2022 Litvínov Sparta 5:2
28 11.12.2022 Liberec Kladno 7:3
28 11.12.2022 Vítkovice Plzeň 3:2sn
28 11.12.2022 Pardubice Třinec 0:3
28 11.12.2022 Olomouc Ml. Boleslav 2:0
28 11.12.2022 Č.Budějovice Kometa 3:1
27 09.12.2022 Třinec Č.Budějovice 2:3sn
27 09.12.2022 Plzeň Olomouc 5:4
27 09.12.2022 Ml. Boleslav Sparta 1:2
27 09.12.2022 Litvínov Vítkovice 5:3
27 09.12.2022 Kometa K. Vary 2:3
25 06.12.2022 Pardubice Litvínov 1:0
22 06.12.2022 Liberec Sparta 0:1
26 04.12.2022 Třinec Ml. Boleslav 3:0
26 04.12.2022 Litvínov Olomouc 5:3
26 04.12.2022 Liberec Vítkovice 2:3sn
26 04.12.2022 Kladno K. Vary 4:1
26 04.12.2022 Plzeň Č.Budějovice 4:1
26 04.12.2022 Kometa Sparta 2:6
26 04.12.2022 Hr. Králové Pardubice 4:0
25 02.12.2022 K. Vary Liberec 0:2
25 02.12.2022 Vítkovice Kometa 4:1
25 02.12.2022 Kladno Č.Budějovice 1:6
25 02.12.2022 Olomouc Třinec 4:2
25 02.12.2022 Sparta Hr. Králové 2:1
25 01.12.2022 Ml. Boleslav Plzeň 0:1
24 29.11.2022 Kladno Vítkovice 2:3
24 29.11.2022 Litvínov Plzeň 2:4
24 29.11.2022 Č.Budějovice K. Vary 0:3
24 29.11.2022 Hr. Králové Ml. Boleslav 0:2
24 29.11.2022 Pardubice Liberec 1:3
24 29.11.2022 Kometa Olomouc 1:0sn
24 29.11.2022 Sparta Třinec 1:0
23 27.11.2022 Č.Budějovice Liberec 4:1
23 27.11.2022 Olomouc Hr. Králové 5:0
23 27.11.2022 Ml. Boleslav Litvínov 6:4
23 27.11.2022 Pardubice Kometa 4:3sn
23 27.11.2022 Sparta Kladno 5:1
23 27.11.2022 Vítkovice K. Vary 4:2
23 27.11.2022 Plzeň Třinec 2:1
22 25.11.2022 K. Vary Pardubice 1:3
22 25.11.2022 Vítkovice Č.Budějovice 4:3
22 25.11.2022 Litvínov Třinec 1:2p
22 25.11.2022 Hr. Králové Plzeň 1:4
22 25.11.2022 Kometa Ml. Boleslav 1:3
22 25.11.2022 Kladno Olomouc 5:2
9 25.11.2022 Sparta Liberec 3:1
21 22.11.2022 Vítkovice Pardubice 4:5sn
17 22.11.2022 Kometa Liberec 0:5
12 22.11.2022 Třinec Olomouc 2:3
21 20.11.2022 Třinec Hr. Králové 4:1
21 20.11.2022 Litvínov Kometa 5:1
21 20.11.2022 K. Vary Ml. Boleslav 4:3sn
21 20.11.2022 Plzeň Kladno 1:2p
21 20.11.2022 Olomouc Liberec 4:1
20 18.11.2022 Vítkovice Olomouc 3:0
20 18.11.2022 K. Vary Sparta 1:5
20 18.11.2022 Kometa Plzeň 3:1
20 18.11.2022 Liberec Třinec 1:4
20 18.11.2022 Kladno Ml. Boleslav 1:2p
20 18.11.2022 Hr. Králové Litvínov 3:0
20 17.11.2022 Č.Budějovice Pardubice 2:4
37 16.11.2022 Třinec Sparta 2:1
4 15.11.2022 K. Vary Olomouc 3:2
19 06.11.2022 Třinec Kladno 8:0
19 06.11.2022 Litvínov K. Vary 5:3
19 06.11.2022 Hr. Králové Kometa 5:1
19 06.11.2022 Plzeň Liberec 3:4p
19 06.11.2022 Olomouc Č.Budějovice 3:1
19 06.11.2022 Sparta Pardubice 2:3
18 04.11.2022 Vítkovice Sparta 3:2
18 04.11.2022 K. Vary Plzeň 4:5p
18 04.11.2022 Č.Budějovice Hr. Králové 2:1
18 04.11.2022 Liberec Ml. Boleslav 6:2
18 04.11.2022 Kladno Litvínov 3:2p
18 03.11.2022 Pardubice Olomouc 3:0
17 02.11.2022 Třinec Vítkovice 1:2sn
17 02.11.2022 Plzeň Sparta 4:0
17 01.11.2022 Litvínov Č.Budějovice 6:4
17 01.11.2022 Ml. Boleslav Pardubice 0:1
17 01.11.2022 Olomouc K. Vary 2:0
17 01.11.2022 Hr. Králové Kladno 8:7p
16 30.10.2022 K. Vary Třinec 2:6
16 30.10.2022 Kladno Kometa 3:5
16 30.10.2022 Sparta Olomouc 2:5
16 30.10.2022 Vítkovice Hr. Králové 5:2
16 30.10.2022 Liberec Litvínov 2:3p
16 30.10.2022 Pardubice Plzeň 7:2
16 30.10.2022 Č.Budějovice Ml. Boleslav 3:0
15 28.10.2022 Kladno Liberec 3:2
15 28.10.2022 Ml. Boleslav Olomouc 2:3sn
15 28.10.2022 Hr. Králové K. Vary 1:2
15 28.10.2022 Plzeň Vítkovice 4:3p
15 28.10.2022 Kometa Č.Budějovice 3:0
15 28.10.2022 Litvínov Sparta 4:0
15 27.10.2022 Třinec Pardubice 2:3
31 26.10.2022 Sparta Vítkovice 3:2p
14 23.10.2022 K. Vary Kometa 2:3sn
14 23.10.2022 Vítkovice Litvínov 5:3
14 23.10.2022 Sparta Ml. Boleslav 3:2p
14 23.10.2022 Olomouc Plzeň 1:4
14 23.10.2022 Pardubice Kladno 6:2
14 23.10.2022 Č.Budějovice Třinec 3:2sn
14 23.10.2022 Liberec Hr. Králové 3:6
13 21.10.2022 K. Vary Kladno 4:3
13 21.10.2022 Ml. Boleslav Třinec 2:3p
13 21.10.2022 Vítkovice Liberec 6:3
13 21.10.2022 Pardubice Hr. Králové 5:2
13 21.10.2022 Olomouc Litvínov 5:3
13 21.10.2022 Sparta Kometa 2:3
13 20.10.2022 Č.Budějovice Plzeň 3:2sn
12 18.10.2022 Kometa Vítkovice 2:1
12 18.10.2022 Plzeň Ml. Boleslav 1:2sn
12 18.10.2022 Litvínov Pardubice 0:1sn
12 18.10.2022 Kladno Č.Budějovice 2:1
12 18.10.2022 Hr. Králové Sparta 3:2
12 18.10.2022 Liberec K. Vary 3:4sn
11 16.10.2022 Ml. Boleslav Hr. Králové 0:2
11 16.10.2022 Plzeň Litvínov 4:3
11 16.10.2022 Pardubice Liberec 1:0p
11 16.10.2022 Olomouc Kometa 2:3
11 16.10.2022 Třinec Sparta 4:2
11 16.10.2022 K. Vary Č.Budějovice 4:3
11 16.10.2022 Vítkovice Kladno 2:0
10 14.10.2022 Třinec Plzeň 3:2
10 14.10.2022 K. Vary Vítkovice 4:5
10 14.10.2022 Litvínov Ml. Boleslav 3:4
10 14.10.2022 Hr. Králové Olomouc 0:3
10 14.10.2022 Kladno Sparta 2:5
10 13.10.2022 Kometa Pardubice 4:3p
9 09.10.2022 Ml. Boleslav Kometa 3:2
9 09.10.2022 Plzeň Hr. Králové 2:5
9 09.10.2022 Olomouc Kladno 3:0
9 09.10.2022 Třinec Litvínov 4:1
9 09.10.2022 Č.Budějovice Vítkovice 2:3sn
9 09.10.2022 Pardubice K. Vary 2:4
8 07.10.2022 Č.Budějovice Sparta 2:3p
8 07.10.2022 Kladno Plzeň 0:4
8 07.10.2022 Kometa Litvínov 5:4
8 07.10.2022 Liberec Olomouc 6:2
8 06.10.2022 Ml. Boleslav K. Vary 0:1
8 06.10.2022 Pardubice Vítkovice 2:1
10 04.10.2022 Liberec Č.Budějovice 6:1
6 04.10.2022 K. Vary Litvínov 1:4
7 02.10.2022 Sparta K. Vary 4:5p
7 02.10.2022 Ml. Boleslav Kladno 4:0
7 02.10.2022 Plzeň Kometa 3:4p
7 02.10.2022 Třinec Liberec 3:4p
7 02.10.2022 Pardubice Č.Budějovice 6:1
7 02.10.2022 Olomouc Vítkovice 5:4sn
7 02.10.2022 Litvínov Hr. Králové 3:2
6 30.09.2022 Č.Budějovice Olomouc 1:2p
6 30.09.2022 Kometa Hr. Králové 4:0
6 30.09.2022 Pardubice Sparta 2:3sn
6 29.09.2022 Vítkovice Ml. Boleslav 4:0
6 29.09.2022 Kladno Třinec 1:2
6 29.09.2022 Liberec Plzeň 2:3p
5 27.09.2022 Olomouc Pardubice 1:2
5 27.09.2022 Hr. Králové Č.Budějovice 3:1
5 27.09.2022 Sparta Vítkovice 5:3
5 27.09.2022 Kometa Třinec 2:4
5 27.09.2022 Litvínov Kladno 1:2p
5 27.09.2022 Ml. Boleslav Liberec 2:1p
5 27.09.2022 Plzeň K. Vary 6:3
4 25.09.2022 Kladno Hr. Králové 2:1
4 25.09.2022 Liberec Kometa 2:3sn
4 25.09.2022 Třinec Vítkovice 3:5
4 25.09.2022 Sparta Plzeň 3:2
4 25.09.2022 Pardubice Ml. Boleslav 2:3p
3 23.09.2022 Třinec K. Vary 1:2
3 23.09.2022 Plzeň Pardubice 1:4
3 23.09.2022 Ml. Boleslav Č.Budějovice 5:1
3 23.09.2022 Litvínov Liberec 2:3sn
3 23.09.2022 Kometa Kladno 1:3
3 23.09.2022 Hr. Králové Vítkovice 3:2sn
3 22.09.2022 Olomouc Sparta 4:0
4 20.09.2022 Č.Budějovice Litvínov 6:3
2 18.09.2022 K. Vary Hr. Králové 2:3
2 18.09.2022 Vítkovice Plzeň 4:2
2 18.09.2022 Sparta Litvínov 3:0
2 18.09.2022 Liberec Kladno 4:3sn
2 18.09.2022 Pardubice Třinec 4:3p
2 18.09.2022 Č.Budějovice Kometa 6:2
2 18.09.2022 Olomouc Ml. Boleslav 2:1
1 16.09.2022 Třinec Č.Budějovice 0:2
1 16.09.2022 Ml. Boleslav Sparta 4:2
1 16.09.2022 Plzeň Olomouc 1:2
1 16.09.2022 Litvínov Vítkovice 2:3
1 16.09.2022 Hr. Králové Liberec 1:2p
1 16.09.2022 Kladno Pardubice 4:5p
1 15.09.2022 Kometa K. Vary 6:1

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:05x
1:0pp1x
1:0sn2x
2:04x
2:111x
2:1pp2x
2:1sn1x
3:012x
3:19x
3:213x
3:2pp8x
3:2sn6x
4:09x
4:114x
4:211x
4:37x
4:3pp5x
4:3sn4x
5:02x
5:16x
5:28x
5:38x
5:44x
5:4pp3x
5:4sn1x
6:16x
6:26x
6:35x
6:42x
7:22x
7:32x
7:41x
8:01x
8:7pp1x
0:15x
0:1sn1x
0:26x
0:37x
0:43x
0:51x
1:210x
1:2pp7x
1:2sn2x
1:36x
1:410x
1:51x
1:61x
1:81x
2:313x
2:3pp10x
2:3sn9x
2:47x
2:57x
2:62x
3:45x
3:4pp5x
3:4sn1x
3:53x
3:62x
3:71x
4:51x
4:5pp3x
4:5sn1x

Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.