ON-LINE PŘENOS z přípravy: České Budějovice - Kometa 3:1.

RapidShot je nově přesunut do DRFG Areny!

RapidShot je patentovaný hokejový tréninkový systém, který automaticky přihrává, vyhodnocuje přesnost a rychlost střelby a sbírá puky. Dal by se pojmenovat „hokejovou střelnicí“. Je na něm 8 různých rychlostí nahrávek a intervalů pro trénování střely příklepem, zápěstím, bekhendem nebo střely z první. RapidShot je jediným profesionálním střeleckým systémem na světě, který měří přesnost, rychlost střely a reakční čas.

Kde také využívají RapidShot?

Co se týče Evropy, na RapidShot vsadili ve Slovanu Bratislava, švýcarském Zugu, finských Helsinkách, či švédském Stockholmu. Automatickému systému navykly také kluby ruské KHL z Moskvy, ale nejvíce středisek najdete za oceánem v Kanadě i Americe. Z mnoha klubů, které RapidShot využívají k tréninku střelby, můžeme jmenovat Toronto Maple Leafs, Vancouver Cannucks či Buffalo Sabres.

Nejen hráči hokejové Komety Brno budou moct využít i novinku, kterou společnost RapidShot představila. Na tzv. RapidHands tréninkovém místě budou hokejisté trénovat Stickhandling, jenž je v dnešním hokeji stejně jako střelba či bruslení nesmírně důležitý.

Co si vzít s sebou?

Jak na střelnici RapidShot, tak na RapidHands vám bohatě postačí sportovní obuv a hůl. Doporučujeme si s sebou vzít i hokejové rukavice.

Copyright © 2004-2016 HC Kometa Brno & eSports.cz, s.r.o. | Informace o autorských právech | RSS kanál