Vstupenky na sezónu 2014/2015

Vstupenky na sezónu 2014/2015 jsou rozděleny do tří základních skupin, od nichž se odvíjí jejich cena:

Ceny vstupenek na základní část 2014/2015

Skupina
Umístění v DRFG Areně
Cena vstupenky
24 - 8 řada včetně
280,-
7 - 1 řada včetně
220,-
stání
170,-

Změny cen vyhrazeny.

• Děti do šesti let (včetně) mají vstupné zdarma.

Informace o prodeji:

• Vozíčkáři a držitelé ZTP/P budou obslouženi přednostně.
  • Předprodej na každé utkání bude vždy dva pracovní dny před daným zápasem.
  • Otevírací doba hlavní pokladny haly Rondo při předprodeji bude vždy od 10:00 - 17:00 hodin (pauza 12:00 - 12:30).
  • V den utkání je doprodej na hlavní pokladně haly Rondo od 14:00 hodin do vyprodání.
  • Na hlavní pokladně se budou prodávat pouze vstupenky na stání.
  • Jedna osoba může zakoupit na jedno utkání maximálně 4 vstupenky.
  • Najednou si můžete zakoupit vstupenky na 3 utkání (na utkání, které se bude aktuálně hrát a další dvě).

Vstupenky na stání můžete zakoupit také on-line na prodejní síti TICKETPORTAL. Do systému vstoupíte kliknutím na níže umístěný obrázek s logem společnosti.

Vstupenky na domácí utkání lze zakoupit také ve všech pobočkách sítě Ticketportal (na jižní Moravě je jich 52, prohlédněte si je ZDE).

• Vstupenky můžete rezerovat nejpozději 2 dny před zápasem. Uvolnění rezervací je 1 den před zápasem. V den utkání tedy rezervace automaticky propadá.
  • Vstupenky můžete vyzvednout v jakékoliv pobočce TICKETPORTALu.
  • S dalšími dotazy nebo problémy týkajícími se on-line prodeje vstupenek na TICKETPORTALU se obracejte přímo na provozovatele internetového prodeje TICKETPORTAL.